Krosnys, šildymo ir patogumo simboliai, kurie nuo seno suteikia jaukią atmosferą žiemos vakarais. Nepaisant modernių šildymo sistemų plėtros, krosnys išlieka populiarus ir patikimas pasirinkimas. Tačiau norint, kad krosnis tarnautų ilgam ir veiktų efektyviai, būtina tinkamai ją pritaikyti prie savo aplinkos.

Krosnių mūrijimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Virykliu,krosniu statymas ir ju remontas. Krosneliu pajungimas sildymui ir pirtims. Kaminai tipo Izokern.Shidel ir panasus. Zidiniu statymas.
Visuose miestuose
€ 25.00 - 1000.00
Kestutis Vidutinė rinkos kaina
Visu tipu krosniu ir zidiniu statyba.Stazas virs 30 metu.Darbo patirtis Vokietijoje ir Rusijoje.Paslaugos teikiamos Siauliu ir aplinkinese apskrityse,bet reikalui esant galime ir visoje Lietuvoje,Latvijoje,Vokietijos Siaures...
Šiaulių raj.
€ 10.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 11.00/val
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
MŪSŲ PASLAUGOS viską aptariame su užsakovu, padedame išsirinkti techniškai tinkamiausią variantą, užtikrinantį patogų ir ilgalaikį krosnies naudojimą. Konsultacijos metu aptariame būsimos krosnies išvaizdą, konstrukcijos ypatybes,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Krosninkas Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir remontuoju yvaires koklines ir plytines krosnis , taipat krosnis pagal Kuznecovo sistema. Dirbu Kelmeje, Raseiniose, Telšiose, Šiauliose.
Kelmėje
€ 1.00/val
Rytis Vidutinė rinkos kaina
Mūriju koklines krosnis, lauko ir vidaus židinius iš plytų, visus priedus prie jų (lauko spinteles, ir pan.), projektuoju pagal užsakovo pageidavimą. Viską atlieku kokybiškai, dirbu...
Vilniuje
€ 1.00/val
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Krosnių statyba.Jau daug metų sėkmingai verčiuosi šiuo amatu. Per savo darbo patirtį esu pastatęs įvairaus sudėtingumo krosnių, iš paprastų bei glazuruotų koklių, senovinių plytų, tinkuotų...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB, Krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir statau koklines bei plytines krosnis (pečius), virykles, duonkepius, šildomas sieneles ir židinio tipo krosnis. Restauruoju senovines krosnis senais kokliais, perstatau dalį krosnies, išvalau...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Mariaus krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame įvairių tipų bei paskirčių krosnis pagal I. V. Kuznecovo sistemą. Krosnys skirstomos į šildymo, viryklės, kepimo, vandens šildymo, pirties bei universalias. Šildymo krosnyse galimi...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Molinė krosnis Vidutinė rinkos kaina
Jei savo namams norėtumėte suteikti šilumos bei jaukumo, mielai galėsime Jums padėti. Siūlome Jums sumūryti buitines ar pramonines krosnis, įrengti vidaus krosnis, sumūryti atviras krosnis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kokios medžiagos pasirenkamos krosnies mūrijimui?


Krosnių mūrijimui naudojamos įvairios medžiagos, kurios gali turėti įtakos ne tik krosnies išvaizdai, bet ir jos veikimui bei šilumos perdavimui. Svarbiausios medžiagos, kurias dažniausiai pasirenkama krosnių mūrijimui, yra:

Akmens plytos: Akmens plytos yra viena iš populiariausių krosnių mūrijimo medžiagų. Jos puikiai laiko šilumą ir yra patvarios. Akmens plytų spalvų ir formų įvairovė leidžia sukurti unikalias krosnių dizaino idėjas.

Ugniai atspari plyta: Šios plytos yra specialiai skirtos krosnių mūrijimui, nes jos gali atlaikyti labai aukštą temperatūrą, kurią sukelia krosnies degančios medžiagos. Tai užtikrina ilgą plytų tarnavimo laiką ir saugų krosnies naudojimą.

Tufai ar moliai: Tufai ir moliai yra natūralios ir aplinkai draugiškos medžiagos, kurios suteikia krosniai rustikalią išvaizdą. Be to, jie labai gerai sukaupia šilumą ir ją lėtai atiduoda, kas yra svarbu krosnių efektyviam šildymui.

Klinkerio plytos: Klinkerio plytos yra žinomos savo dideliu atsparumu šalčiui ir dilimui. Jos yra labai patvarios ir puikiai tinka krosnių mūrijimui, ypač lauke.

Akmuo: Natūralus akmuo suteikia krosniai ypatingą išskirtinumą ir eleganciją. Tai prabangos pasirinkimas, kuris reikalauja aukštos meistrystės.


Kaip taisyklingai mūryti krosnį?


Krosnies mūrijimas - tai atsakingas ir reikalaujantis atidumo procesas, kuris turėtų būti atliekamas tik patyrusių meistrų. Neteisingas mūrijimas gali lemti ne tik krosnies nestabilumą, bet ir saugumo grėsmes. Štai keletas esminių žingsnių, kaip taisyklingai mūryti krosnį:

Projektavimas ir paruošimas: Prieš pradedant mūrijimo darbus, svarbu turėti išsamų krosnies projektą ir paruošti darbo vietą. Tikslus planavimas padės išvengti galimų klaidų ir nereikalingų išlaidų.

Pagrindo paruošimas: Prieš mūrydami krosnį, užtikrinkite, kad pagrindas būtų tvirtas, lygus ir atsparus šilumai.

Medžiagų parinkimas: Pasirinkite tinkamas mūrijimo medžiagų rūšis ir atkreipkite dėmesį į jų kokybę.

Mūrijimas: Mūrininkas turėtų taisyklingai sudėlioti mūrinius blokelius ar plytas naudodamas tinkamą mūrijimo techniką. Stiprinkite  krosnį įdėdamas armatūrą ir tinklus.

Apdaila: Užtikrinkite, kad krosnies išorė būtų tinkamai apdailinta, kad ji būtų atspari atmosferos sąlygoms.


Krosnies mūrijimo kaina


Krosnies mūrijimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip krosnies dydis, pasirinktos medžiagos, darbų sudėtingumas ir specialisto kvalifikacija. Vidutiniškai krosnies mūrijimo kaina gali svyruoti nuo 1000 iki 3000 eurų, tačiau šis skaičius gali skirtis priklausomai nuo regiono ir paslaugų teikėjo.

Svarbu suprasti, kad krosnies mūrijimo paslaugos yra investicija į ilgalaikį patogumą ir šildymo efektyvumą, todėl verta pasirinkti kokybiškas paslaugas ir medžiagas, kurios užtikrins ilgalaikį patikimumą ir saugumą.


Krosnies mūrijimo paslaugos


Krosnies mūrijimui reikalinga ne tik tinkamos medžiagos, bet ir patyrusių specialistų kvalifikacija. Krosnies mūrijimo paslaugos apima:

Konsultacijas: Patyrę meistrai teikia konsultacijas ir padeda išsirinkti tinkamiausią krosnies dizainą ir medžiagas.

Mūrijimą: Profesionalai atlieka krosnies mūrijimo darbus, vadovaujantis tinkama technika ir naudodami aukštos kokybės medžiagas.

Apdailą: Po mūrijimo darbai nesibaigia. Meistrai atliekaapdailą ir užtikrina krosnies išvaizdos išbaigtumą.

Patikėkite savo krosnies mūrijimą patyrusiems specialistams, kad galėtumėte mėgautis ne tik gražia išvaizda, bet ir efektyviu šildymu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.