Krosnių remontas

Jei Jūs esate namų šeimininkė ar šeimininkas, tikrai norite, kad Jūsų krosnis tarnautų ilgai ir patikimai. Tačiau net ir geriausiai prižiūrimos krosnys gali susidurti su gedimais, todėl reikia žinoti, kaip išvengti problemų ir kada kreiptis pagalbos.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Virykliu,krosniu statymas ir ju remontas. Krosneliu pajungimas sildymui ir pirtims. Kaminai tipo Izokern.Shidel ir panasus. Zidiniu statymas.
Visuose miestuose
€ 25.00 - 1000.00
Kestutis Vidutinė rinkos kaina
Visu tipu krosniu ir zidiniu statyba.Stazas virs 30 metu.Darbo patirtis Vokietijoje ir Rusijoje.Paslaugos teikiamos Siauliu ir aplinkinese apskrityse,bet reikalui esant galime ir visoje Lietuvoje,Latvijoje,Vokietijos Siaures...
Šiaulių raj.
€ 10.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 11.00/val
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
MŪSŲ PASLAUGOS viską aptariame su užsakovu, padedame išsirinkti techniškai tinkamiausią variantą, užtikrinantį patogų ir ilgalaikį krosnies naudojimą. Konsultacijos metu aptariame būsimos krosnies išvaizdą, konstrukcijos ypatybes,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Krosninkas Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir remontuoju yvaires koklines ir plytines krosnis , taipat krosnis pagal Kuznecovo sistema. Dirbu Kelmeje, Raseiniose, Telšiose, Šiauliose.
Kelmėje
€ 1.00/val
Rytis Vidutinė rinkos kaina
Mūriju koklines krosnis, lauko ir vidaus židinius iš plytų, visus priedus prie jų (lauko spinteles, ir pan.), projektuoju pagal užsakovo pageidavimą. Viską atlieku kokybiškai, dirbu...
Vilniuje
€ 1.00/val
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Krosnių statyba.Jau daug metų sėkmingai verčiuosi šiuo amatu. Per savo darbo patirtį esu pastatęs įvairaus sudėtingumo krosnių, iš paprastų bei glazuruotų koklių, senovinių plytų, tinkuotų...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB, Krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir statau koklines bei plytines krosnis (pečius), virykles, duonkepius, šildomas sieneles ir židinio tipo krosnis. Restauruoju senovines krosnis senais kokliais, perstatau dalį krosnies, išvalau...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Mariaus krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame įvairių tipų bei paskirčių krosnis pagal I. V. Kuznecovo sistemą. Krosnys skirstomos į šildymo, viryklės, kepimo, vandens šildymo, pirties bei universalias. Šildymo krosnyse galimi...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Molinė krosnis Vidutinė rinkos kaina
Jei savo namams norėtumėte suteikti šilumos bei jaukumo, mielai galėsime Jums padėti. Siūlome Jums sumūryti buitines ar pramonines krosnis, įrengti vidaus krosnis, sumūryti atviras krosnis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Dažniausios krosnies remonto priežastys


Krosnių gedimai gali įvykti dėl įvairių priežasčių, tačiau yra keletas, kurie pasitaiko dažniau nei kiti. Supažindinsime su populiariausiomis krosnių remonto priežastimis:

Degimo kameros apdegimai. Dažnai krosnių problemų šaltinis yra degimo kameros apdegimas. Tai gali atsitikti dėl blogos krosnies priežiūros, nevalytų pelenų ir netinkamo kuro naudojimo. Šie apdegimai gali sumažinti degimo kameros veikimo efektyvumą ir turėti neigiamą poveikį visai krosniai.

Kietojo kuro krosnies karkaso gedimai. Kietojo kuro karkaso yra vienas iš svarbiausių krosnies elementų, ir jos gedimai gali būti problemiški. Nuolatinis kuro deginimas gali sukelti karkaso išdegimą, kas reikalauja neatidėliotino remonto.

Krosnies durelių problemos. Krosnies durys turi būti tvirtai uždaromos, kad būtų užtikrintas optimalus degimo procesas. Jei durys užsidaro nesandariai, tai gali lemti degimo netolygumus, dūmus kambariuose ir krosnies veikimo efektyvumo sumažėjimą.

Vidaus komponentų susidėvėjimas. Kaip ir su bet kuria kita technika, laikui bėgant krosnies vidaus komponentai gali susidėvėti ir nustoti tinkamai veikti. Nepakankama priežiūra arba didelis naudojimas gali pagreitinti šį procesą.


Kaip prižiūrėti krosnį, kad išvengti remonto


Krosnies prižiūrėjimas yra esminis, norint išvengti brangių ir laiko reikalaujančių remontų. Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti savo krosnį ir išvengti potencialių problemų:

Reguliariai valykite degimo kameros apdailą. Valykite degimo kamerą bent kartą per sezoną. Nuvalykite ir pašalinkite visus nevalytus pelenus ir degesius, kad būtų išvengta degimo kameros apdegimų ir pagerintas degimo efektyvumas.

Rinkitės tinkamą kietąjį kurą. Pasirinkdami kietąjį kurą, pirmenybę teikite sausoms malkoms. Toliau bus nurodyti apytiksliai kuro sąnaudų skaičiavimai, tačiau sausos malkos ne tik sutaupys Jums pinigų, bet ir sumažins dūmų išleigą.

Tikrinkite dūmtraukius. Periodiškai tikrinkite dūmtraukių būklę, kad užtikrintumėte sklandų dūmų srautą ir apsaugotumėte save nuo toksinių dūmų įkvėpimo.

Valykite kietojo kuro dėžutę. Valykite kietojo kuro dėžutę reguliariai, kad būtų išvengta kuro sankaupos ir galimų gedimų.

Reguliariai tikrinkite dureles. Tikrinkite krosnies dureles, kad įsitikintumėte, jog jos sandariai užsidaro


Krosnies remonto kaina


Krosnies remonto kaina gali labai skirtis priklausomai nuo gedimo sunkumo ir sudėtingumo. Taip pat gali turėti įtakos ir jūsų gyvenamosios vietos geografinis regionas. Čia pateiksime apytikslį kainų diapazoną įvairioms remonto paslaugoms:

Degimo kameros valymas €50 - €100

Kietojo kuro dėžutės keitimas €150 - €300

Dūmtraukių valymas €80 - €120

Krosnies durelių remontas €70 - €150

Bendras krosnies aptarnavimas €150 - €300

Verta paminėti, kad tai tik orientaciniai skaičiai, ir galutinė kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos remonto įmonės ir krosnies modelio.


Krosnies remonto paslaugos


Pasirenkant krosnies remonto paslaugas, svarbu rinktis patikimus ir patyrusius specialistus. Jie gali atlikti šias paslaugas.

Pakonsultuoti dėl krosnies remonto.

Atlikti krosnies atskirų dalių arba visos krosnies remontą.

Atlikti krosnies profilaktinę priežiūrą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.