Krosnies statyba

Krosnies statyba yra puiki investicija į jūsų namus. Krosnis ne tik sukuria jaukią ir romantišką atmosferą, bet ir suteikia šilumos šaltinį, kuris gali būti efektyvus ir aplinkai draugiškas. Tačiau krosnies statyba yra sudėtingas procesas, reikalaujantis žinių ir patirties.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Virykliu,krosniu statymas ir ju remontas. Krosneliu pajungimas sildymui ir pirtims. Kaminai tipo Izokern.Shidel ir panasus. Zidiniu statymas.
Visuose miestuose
€ 25.00 - 1000.00
Kestutis Vidutinė rinkos kaina
Visu tipu krosniu ir zidiniu statyba.Stazas virs 30 metu.Darbo patirtis Vokietijoje ir Rusijoje.Paslaugos teikiamos Siauliu ir aplinkinese apskrityse,bet reikalui esant galime ir visoje Lietuvoje,Latvijoje,Vokietijos Siaures...
Šiaulių raj.
€ 10.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 11.00/val
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
MŪSŲ PASLAUGOS viską aptariame su užsakovu, padedame išsirinkti techniškai tinkamiausią variantą, užtikrinantį patogų ir ilgalaikį krosnies naudojimą. Konsultacijos metu aptariame būsimos krosnies išvaizdą, konstrukcijos ypatybes,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Krosninkas Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir remontuoju yvaires koklines ir plytines krosnis , taipat krosnis pagal Kuznecovo sistema. Dirbu Kelmeje, Raseiniose, Telšiose, Šiauliose.
Kelmėje
€ 1.00/val
Rytis Vidutinė rinkos kaina
Mūriju koklines krosnis, lauko ir vidaus židinius iš plytų, visus priedus prie jų (lauko spinteles, ir pan.), projektuoju pagal užsakovo pageidavimą. Viską atlieku kokybiškai, dirbu...
Vilniuje
€ 1.00/val
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Krosnių statyba.Jau daug metų sėkmingai verčiuosi šiuo amatu. Per savo darbo patirtį esu pastatęs įvairaus sudėtingumo krosnių, iš paprastų bei glazuruotų koklių, senovinių plytų, tinkuotų...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB, Krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir statau koklines bei plytines krosnis (pečius), virykles, duonkepius, šildomas sieneles ir židinio tipo krosnis. Restauruoju senovines krosnis senais kokliais, perstatau dalį krosnies, išvalau...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Mariaus krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame įvairių tipų bei paskirčių krosnis pagal I. V. Kuznecovo sistemą. Krosnys skirstomos į šildymo, viryklės, kepimo, vandens šildymo, pirties bei universalias. Šildymo krosnyse galimi...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Molinė krosnis Vidutinė rinkos kaina
Jei savo namams norėtumėte suteikti šilumos bei jaukumo, mielai galėsime Jums padėti. Siūlome Jums sumūryti buitines ar pramonines krosnis, įrengti vidaus krosnis, sumūryti atviras krosnis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Į ką kreiptis krosnies statybai atlikti?


Krosnies statyba yra svarbus procesas, kuris turėtų būti patikėtas profesionalams. Kvalifikuoti krosnies statybos specialistai ne tik turės reikalingų žinių ir patirties, bet ir galės užtikrinti, kad krosnis bus pastatyta saugiai ir veiksmingai. Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį rangovą, kuris gali pasiūlyti visapusiškas krosnies statybos paslaugas, pradedant nuo planavimo ir baigiant krosnies priežiūra.


Populiariausios krosnys ir jų privalumai


Malkinė krosnis: Malkinės krosnys yra vienos iš populiariausių rūšių Lietuvoje. Jos gali naudoti malkas, kurios yra prieinamos ir ekologiškas kuras. Malkinės krosnys taip pat gali kaupti šilumą ir ilgai išlaikyti šilumos išskyrimą, taupydamos energiją.

Granulinė krosnis: Granulinės krosnys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta patogumą ir automatiką. Jos gali būti valdomos naudojant išmaniąją technologiją, o kai kurios net turi nuotolinio valdymo galimybę. 

Židininės krosnys: Židininės krosnys suteikia ypatingą šilumos ir jaukumo atmosferą. Jos yra puikus dekoro elementas ir gali būti įrengtos tiek namuose, tiek pavėsinėse ar kieme. 

Dujinės krosnys: Jos veikia naudojant dujas. Šios krosnys yra lengvai montuojamos ir nekelia reikalavimų dėl dūmtraukio.

Plieno krosnys: Plieno krosnys yra patvarios, efektyvios ir greitai įšylančio. Jos yra puikus pasirinkimas moderniam interjerui ir gali būti įvairių formų ir dydžių.


Krosnies statybos paslaugos


Siekiant užtikrinti sėkmingą krosnies statybos projektą, reikėtų pasitikėti kvalifikuotais specialistais, kurie siūlo įvairias paslaugas nuo konsultacijos iki paties statybos proceso. Krosnies statybos paslaugos turėtų būti išsamios ir apimti visus etapus, siekiant pasiekti geriausius rezultatus. Paslaugos, kurias siūlo krosnies statybos specialistai, gali apimti:

Konsultacijos dėl tinkamos krosnies rūšies ir dizaino pasirinkimo.

Krosnies projektavimas ir planavimas pagal jūsų poreikius ir namo architektūrą.

Profesionalus krosnies statybos darbų atlikimas naudojant aukštos kokybės medžiagas.

Dūmtraukių ir vėdinimo sistemų įrengimas.

Krosnies priežiūra ir remontas.


Krosnies statybos kaina


Krosnies statybos kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant krosnio rūšį, dydį, dizainą ir sudėtingumą, paslaugų kainas, naudojamų medžiagų kainą ir kt. Norint gauti tikslią kainą, rekomenduojama kreiptis į krosnies statybos specialistus ir gauti kelių skirtingų pasiūlymų. Pavyzdžiui:

Malkinės krosnies statyba gali kainuoti nuo 500 iki 2000 eurų, priklausomai nuo dydžio ir medžiagų kokybės.

Granulinės krosnies statyba gali kainuoti nuo 1500 iki 4000 eurų, priklausomai nuo išmaniojo valdymo funkcijų ir dizaino.

Židininės krosnies statyba gali kainuoti nuo 1000 iki 3000 eurų, priklausomai nuo dizaino ir įrengimo vietos.

Dujinės krosnies statyba gali kainuoti nuo 500 iki 1500 eurų, priklausomai nuo dydžio ir montavimo sudėtingumo.

Plieno krosnies statyba gali kainuoti nuo 2000 iki 5000 eurų, priklausomai nuo dizaino ir plieno kokybės.

Verta paminėti, kad krosnies statybos kaina gali būti ilgalaikė investicija, nes kokybiškai pastatytos krosnies naudojimo sąnaudos gali būti mažesnės nei kitų šildymo sistemų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.