Akvariumai

Akvariumai yra uždaros talpos, skirtos laikyti ir prižiūrėti vandens gyvūnus, tokius kaip žuvys, vėžiai, moliuskai ar net augalai. Jie būna pagaminti iš stiklo ar plastiko ir yra užpildyti vandeniu, kad gyvūnai galėtų jame gyventi. Akvariumai gali būti skirtingų dydžių, formų ir stilių, pritaikytų skirtingoms aplinkoms ir gyvūnų poreikiams.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Siūlome profesionalias, aukštos kokybės akvariumų projektavimo ir gamybos, akvariumų įrangos, gyvūnų, žuvų prekybos ir akvariumų nuolatinės priežiūros paslaugas. Gaminame unikalias, aukštos kokybės akvariumines sistemas. Sistemos...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
,,Jūrinis akvariumas" Vidutinė rinkos kaina
Mes suprojektuosime bei pagaminsime Jūsų svajonių jūrinį akvariumą. Apskaičiuosime, kokios reikės filtravimo sistemos (sumpo), kokio galingumo bus filtrai (biologiniai, mechaniniai), grįžtamos pompos, kokio diametro vamzdynas,...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
ATLANTIDOS PROJEKTAS Vidutinė rinkos kaina
Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą standartinių akvariumų, spintelių, dangčių ir įrangos arba akvariumo komplektus. Taip pat galime pagaminti nestandartinius akvariumus pagal Jūsų individualų projektą, dizainą ir...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
UAB "Amanija" Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame ir gaminame įvairios paskirties akvariumus įvairiose erdvėse: namuose, biuruose, prekybos ir paslaugų vietose. Parenkame apšvietimą pagal galingumą ir spektrą, akvariumo tūrį ir stilių, vykdome...
Šiaulių raj.
€ 1.00/vnt
UAB “Akvariumų sodai” Vidutinė rinkos kaina
Bendradarbiaujant su dizaineriais ir architektais, parenkame geriausią sprendimą akvariumo vietai bei dydžiui. Stiklo storis, konstruktyvas, ant kurio stovės akvariumas, elektros bei santechnikos atvedimas yra be...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
,,Home Sea" Vidutinė rinkos kaina
Teikiame akvariumų projektavimo, įrengimo ir priežiūros, taip pat akvariumų įrangos, šviestuvų gamybos ir pardavimo paslaugas. Galime pagaminti gėlavandenius ir jūrinius akvariumus nuo 30 iki 1000...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
,,Akva-Art" Vidutinė rinkos kaina
Pagal Jūsų pageidavimus suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime įvairių formų ir dydžių akvariumus: stačiakampio formos, kūginius, lenktus, trikampius, bokštus, akvariumus - staliukus. Pas mus galite išsirinkti...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
UAB ,,Hepatus" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame įvairaus dydžio gėlavandenius ir jūrinius akvariumus: nuo kelių šimtų litrų iki kelių tonų. Akvariumus įrengiame. Galime pasiūlyti įvairius filtrus ir jų elementus, lempas ar...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
"AKVARIUMAI" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome daugiau nei du šimtus įvairių akvariumų - gėlavandenių ir jūrinių: stačiakampio, bokšto formos, lenktų, akvariuminių spintelių. Siūlome Jums filtravimo įrangą ir medžiagas, akvariumų apšvietimą,...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
UAB Fizomatas Vidutinė rinkos kaina
Gėlavandenių ir jūrinių akvariumų įrengimas ir priežiūra
Klaipėdos raj. (Gargždai)
€ 0.29/vnt

Aukščiausios kokybės akvariumai ir jų priežiūra: patarimai ir gudrybės


Aukščiausios kokybės akvariumai reikalauja ypatingos priežiūros, kad būtų užtikrinta tiek gyvūnų gerovė, tiek ir akvariumo aplinkos tvarka. Keletas patarimų:

Bendroji priežiūra: Nuolat stebėkite vandens būklę, valykite akvariumą nuo likučių ir išmatų, reguliariai keiskite dalį vandens.

Filtravimas: Įsitikinkite, kad filtravimo sistema veikia efektyviai. Palaikykite tinkamą filtravimo sistemą, kuri išlaikytų vandens švarumą.

Vandens kokybė: Testuokite vandens kokybę reguliariai, kad būtų išvengta nepageidaujamų medžiagų kaupimosi.

Apsaugos priemonės: Užtikrinkite, kad akvariumas būtų tinkamai apsaugotas nuo išorinių poveikių, pavyzdžiui, pernelyg stipraus šviesos ar tiesioginių saulės spindulių.

Šviesa ir šildymas: Prieš naudodami šviesos ir šildymo sistemas, įsitikinkite, kad jos yra optimalios ir atitinka akvariumo gyvūnų poreikius.

Maistas: Maitinkite gyvūnus tinkamu maistu, vadovaukitės jų mitybos poreikiais, ir venkite perteklinio maisto, kuris gali sugadinti vandenį.

Nuolat mokykitės apie akvariumų priežiūrą, perskaitę knygas, žurnalus ar internetines straipsnius, ir konsultuokitės su patyrusiais akvariumų ekspertais.


Akvariumo dizaino idėjos: kaip sukurti stilingą ir funkcionalų akvariumą


Sukurti stilingą ir funkcionalų akvariumą galima naudojantis keletu įdomių dizaino idėjų:

Pasirinkite natūralius akcentus, tokius kaip akmenys, medžio šakos ar uolos, kad sukurtumėte natūralią vandens aplinką. Į akvariumą įtraukite įvairių formų ir spalvų augalus, kurie suteiks ne tik estetinio grožio, bet ir yra  patrauklūs gyvūnams.

Sukurkite tinkamą apšvietimo sistemą, kad būtų patenkinami augalų ir gyvūnų poreikiai, ir kad akvariumas atrodytų ryškesnis.

Sukurkite įvairias zonas akvariume, kad gyvūnai turėtų galimybę slėptis, žaisti ar ilsėtis.

Įtraukite dekoratyvinius akcentus, tokius kaip vandens figūros, žuvų erdvių dalijimo sistemos ar miniatiūriniai objektai, kurie gali praturtinti akvariumo dizainą.

 Užtikrinkite, kad filtravimo sistemos būtų paslėptos arba harmoningai suderintos su bendru akvariumo dizainu.

Pasirinkite akvariumo aksesuarus, kurie ne tik būtų funkcionalūs, bet ir papuoštų akvariumą.Kaip sumažinti akvariumo priežiūros užimtumą?


Norint sumažinti akvariumo priežiūros užimtumą, reikėtų įgyvendinti keletą priemonių:

Automatinės sistemos: Naudojant automatines filtravimo ar šildymo sistemas, galima sumažinti rankinį priežiūros darbą, nes šios sistemos padės palaikyti vandens kokybę ir temperatūrą.

Stabilus ekosistemos balansas: Pasirinkite augalus ir gyvūnus, kurie nereikalauja dažnos priežiūros ir yra atsparūs pokyčiams, taip išlaikydami stabilų akvariumo ekosistemos balansą.

Automatinis valymas: Įsigykite automatinę valymo įrangą, tokią kaip valymo robotai ar filtrai, kurie automatiškai valo akvariumą ir palaiko vandens švarumą.

Filtrai: Filtrai gali padėti išlaikyti tinkamą vandens kokybę ir sumažinti priežiūros užimtumą.

Atsargumas su populiacija: Laikykite adekvatų gyvūnų skaičių, kad būtų lengviau palaikyti tinkamą ekosistemą ir išvengti perteklinio priežiūros darbo.

Sumažindami akvariumo priežiūros užimtumą naudojant šias strategijas, galite sukurti stabilią ir mažiau laiko reikalaujančią akvariumo ekosistemą, kurią bus lengviau prižiūrėti ir išlaikyti. 


Kokią žuvį pasirinkti naujam akvariumui?


Naujam akvariumui geriausia pasirinkti atsparias ir lengvai prižiūrimas žuvis, kurios prisitaiko prie naujos aplinkos. Kelios rekomendacijos:

Gupijos: Tai yra atsparios, gražios ir draugiškos žuvys, kurios yra tinkamos naujiems akvariumams. 

Tetros: Yra daug skirtingų tetrų rūšių, tokios kaip neoninės ar serpentinės, kurios gali būti puikus pasirinkimas naujam akvariumui. Jos yra energingos ir lengvai prižiūrimos.

Danija: Danija žuvys yra judrios ir lengvai prižiūrimos. Jos gali puikiai prisitaikyti prie įvairių sąlygų ir būti gera pradžia naujam akvariumui.

Saulešeriai: Tai dar vienas atsparus ir ramus žuvų tipas, kuris yra geras pradedantiesiems. Jie gali padėti palaikyti akvariumo ekosistemą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.