Stiklo, metalo, kiti gaminiai

Stiklo, metalo ir kitų gaminių naudojimas yra plačiai paplitęs įvairiose pramonės šakose ir kasdieniame gyvenime. Šios medžiagos turi daugybę panaudojimo sričių.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Limarkas Vidutinė rinkos kaina
UAB Limarkas siūlo platų kartoninės pakuotės asortimentą, skirtą įvairioms reikmėms. Nesvarbu, ar reikalinga maža ir elegantiška pakuotė, ar didelė ir tvirta, mes galime ją pagaminti....
Visuose miestuose
€ 0.10 - 20.00/vnt
Kaironas Vidutinė rinkos kaina
Metalo konstrukcijos, laiptai, turėklai, balkonai, tvoros
Vilniaus raj.
€ 50.00 - 90.00
CNCCraft Vidutinė rinkos kaina
CNC frezavimas moderniomis ir itin tiksliomis staklėmis. Užtikriname aukštą produktų kokybę bei greitą gamybos procesą. Frezuojame bei graviruojame (2D, 3D) įvairias medžiagas: - Baldines plokštes...
Visuose miestuose, Kiti miestai
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Siūlome frezavimo ir graviravimo paslaugas iš medžio, faneros, plastiko ir metalo. Tekiname detales iš įvairaus techninio plastiko ir kitų medžiagų. Siūlome didelių gabaritų ir sudėtingų...
Visuose miestuose, Kiti miestai
MB Pufdekoras Žema rinkos kaina
Suteikiame galimybę materializuoti jūsų kūrybinius projektus naudojant pažangią 3D spaudos technologiją. Taip pat mūsų komanda atlieka detalaus modeliavimo paslaugas, padedant jums sukurti išskirtinius dizainus ir...
Visoje Lietuvoje
€ 5.00 - 20.00
Turita MB Vidutinė rinkos kaina
Modeliuoju kliento pageidaujamus eskizus ir spausdinu FDM 3D spausdintuvais. Didelis spalvų, medžiagų pasirinkimas.
Vilniuje, Kiti miestai
€ 15.00 - 50.00/val
Vidutinė rinkos kaina
Įvairių gaminių projektavimas bei gamyba iš metalų bei plastikų. -lakštinio plieno gaminiai -įvairios konkstrukcijos -frezuotos ir tekintos detalės
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 10.00/val
€ 50.00 - 250.00
UAB Skyco AE Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, prototipuojame ir gaminame įvarių medžiagų ir padengimų gaminius. Naudojame 3D spausdinimo, vakuminio formavimo, CNC frezavimo, metalo lankstymo, lazerinio graviravimo technologijas. Konsultuojame gamybos ir projektavimo...
Kaune
Tomas Zilys Vidutinė rinkos kaina
Visais klausimais prašom drąsiai kreiptis....
Klaipėdoje (Centras)
€ 20.00

Aukštos kokybės stiklas ir metalas: gaminiai jūsų projektams


Aukštos kokybės stiklas ir metalas yra esminiai komponentai daugeliui mūsų projektų. Šios medžiagos suteikia ne tik tvirtumą, bet ir estetinį pranašumą, leisdamos įgyvendinti įvairius aukščiausio lygio projektus.

Aukštos kokybės stiklas yra naudojamas architektūros projektuose, kur jis ne tik suteikia skaidrumą, bet ir kuria modernius ir elegantiškus dizainus. Taip pat jis naudojamas medicinoje, optikoje ir pramonėje dėl savo skaidrumo ir atsparumo savybių.

Aukštos kokybės metalas, toks kaip nerūdijantis plienas arba specialūs lydiniai, gali būti naudojami konstrukcijose, baldų gamyboje, inžinerijoje ir pramonėje. Jų patvarumas, lankstumas ir estetika leidžia kurti modernius ir funkcionalius projektus.

Šios medžiagos suteikia projektams ne tik tvirtumą ir ilgaamžiškumą, bet ir suteikia galimybę kurti unikalius, inovatyvius ir patrauklius dizainus. 


Stiklo ir metalo gaminiai: kaip pasirinkti tinkamiausius sprendimus


Stiklo ir metalo gaminiai gali turėti įvairių savybių, todėl svarbu juos tinkamai pasirinkti atsižvelgiant į projektą ar poreikius:

Pirmiausia, verta įvertinti, kur gaminys bus naudojamas. Stiklas yra skaidrus, o metalai gali būti skirtingų spalvų ir stiprumo. Pasirinkimas priklauso nuo srities: stiklas dažniau naudojamas langams, o metalai - konstrukcijose.

Stiklas gali būti trapesnis, todėl svarbu rinktis atsparų stiklą, pvz., laminuotą arba tvirtesnius metalus, kaip nerūdijantis plienas, kai reikalingas didesnis atsparumas.

Stiklas gali suteikti modernumo ir skaidrumo, o metalas - stiprumo ir tekstūros. Pasirinkite pagal tai, ką norite išreikšti dizaine.

Stiklas gali reikalauti daugiau priežiūros, nes jis jautresnis įbrėžimams, o metalas gali reikalauti antikorozinio dengimo.

Metalas gali būti pigesnis nei aukštos kokybės stiklas, todėl biudžetas taip pat svarbus faktorius.

Tinkamiausias sprendimas priklauso nuo konkretaus projekto reikalavimų ir poreikių.


Ar stiklo ir metalo gaminiai yra jūsų projektui tinkamas pasirinkimas?


Ar stiklo ir metalo gaminiai yra tinkamas pasirinkimas jūsų projektui, priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių, stiliaus ir naudojimo srities. Abu šie gaminiai turi savo privalumų:

Stiklas gali suteikti modernumo, skaidrumo ir šviesumo pojūtį. Jis dažnai naudojamas architektūroje ir interjere, suteikiant erdvumo jausmą ir išnaudojant natūralią šviesą. Taip pat yra įvairių rūšių stiklo, kurie gali būti stipresni arba atsparūs.

Metalai gali būti stiprūs, ilgaamžiai, įvairių spalvų bei formų. Jie dažnai naudojami konstrukcijose, baldų gamyboje, inžinerijoje ir kitose srityse, kur reikalingas patvarumas ir funkcionalumas.

Jeigu jūsų projektui reikalingas modernus ir skaidrus elementas, galbūt stiklas būtų tinkamesnis pasirinkimas. Tačiau, jei vertinate tvirtumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą, metalai galėtų būti geresnis pasirinkimas. 


Kas daro stiklo ir metalo gaminius išskirtiniais?


Stiklo ir metalo gaminius daro išskirtiniais jų unikalios savybės.

Stiklas. 

Skaidrumas: Stiklas yra skaidrus ir leidžia sklisti natūraliai šviesa. Tai svarbu architektūroje ir interjere.

Modernumas: Stiklas dažnai siejamas su modernumu ir elegancija, todėl jis naudojamas, norint sukurti šiuolaikiškus dizainus.

Plastiškumas: Įvairūs stiklo tipai gali būti formuojami skirtingais būdais, kas suteikia daug galimybių dizainui.

Metalai. 

Stiprumas: Metalai, tokie kaip nerūdijantis plienas ar aliuminis, gali būti labai stiprūs ir patvarūs.

Įvairovė: Metalai yra įvairių spalvų ir formų, todėl galima sukurti įvairių stilistikų dizainus.

Funkciniai privalumai: Metalai naudojami konstrukcijoms, baldams, inžinerijoje ir kitose srityse dėl jų stiprumo ir ilgaamžiškumo.


5 nepriekaištingos stiklo ir metalo gaminio idėjos jūsų interjerui


Štai keletas idėjų, kaip galėtumėte integruoti stiklą ir metalą į savo interjerą:

Stiklinės sienos arba pertvaros: Šviesi, skaidri stiklinė siena arba pertvara gali suteikti modernumo ir erdvės jausmą bet kurioje patalpoje. 

Metaliniai arba stikliniai apdailos elementai: Galite įtraukti metalinius profilius arba stiklo akcentus į interjerą, pavyzdžiui, metalines lentynas ar stiklinius stalus. Tai suteiktų elegancijos jūsų namams.

Stiklinės durys: Stiklo durys arba pertvaros su metaliniais rėmais gali būti gražus ir funkcionalus sprendimas, leidžiantis erdvei išlikti šviesiai ir atvirai.

Stiklo vitražai arba metalinės detalės: Įvairūs stiklo vitražai arba metalinių detalių elementai gali būti puikus akcentas sienų ar langų apdailai, suteikiantis unikalumo jūsų interjerui.

Metalinių elementų detalės: Metaliniai akcentai, tokie kaip šviestuvai, baldų rankenos ar sienų dekoras, gali suteikti šiuolaikinio stiliaus ir elegancijos jūsų interjerui.

Šios idėjos gali būti pritaikytos pagal jūsų asmeninius skonį ir interjero stilių, padėdamos sukurti harmoningą, modernų ir funkcionalų interjerą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.