Frezavimas

Frezavimas yra technologija, kurios pagalba,  naudojant specialų įrankį, vadinamą freza, gaminami įvairių formų, gylių ir reljefų struktūros medžiagų paviršiuje.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
CNCCraft Vidutinė rinkos kaina
CNC frezavimas moderniomis ir itin tiksliomis staklėmis. Užtikriname aukštą produktų kokybę bei greitą gamybos procesą. Frezuojame bei graviruojame (2D, 3D) įvairias medžiagas: - Baldines plokštes...
Visuose miestuose, Kiti miestai
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Siūlome frezavimo ir graviravimo paslaugas iš medžio, faneros, plastiko ir metalo. Tekiname detales iš įvairaus techninio plastiko ir kitų medžiagų. Siūlome didelių gabaritų ir sudėtingų...
Visuose miestuose, Kiti miestai
UAB Skyco AE Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, prototipuojame ir gaminame įvarių medžiagų ir padengimų gaminius. Naudojame 3D spausdinimo, vakuminio formavimo, CNC frezavimo, metalo lankstymo, lazerinio graviravimo technologijas. Konsultuojame gamybos ir projektavimo...
Kaune
UAB EuroCOMFORT.EU Vidutinė rinkos kaina
1. 3D ir 4D frezavimas 2. Trimatis 3D skenavimas ir projektavimas 3. 3D spausdinimas 4. Lazerinis pjaustymas ir graviravimas 5. Visos dažymo paslaugos www.3dgroup.eu
Vilniuje (Grigiškės)
€ 10.00/m2
Frezavimo centras Vidutinė rinkos kaina
Galime gaminti įvairias baldų dalis, interjero detales, reklamos gaminius ir kitus nestandartinius gaminius.
Vilniuje
€ 1.00/m2
3DIM Vidutinė rinkos kaina
Paslaugos: Pramoninių įrenginių remonto ir priežiūros darbai; Garantinis pogarantinis įrenginių aptarnavimas; Techninė priežiūra visa parą, 7 dienas per savaitę; Įrenginių projektavimas pilno ar dalinio automatizavimo...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB „Plieno fortas“ Vidutinė rinkos kaina
Naudojame 3D lazerinio pjovimo įrengimą "Mazak SPACE GEAR 510Mk II" skirtą pjauti tūrines detales iki 1500x3000x300mm. Naudojame naujausią japonišką įrengimą Mazak VTC-800/30SR. X/Y/Z: 3000/800/720mm
Šiauliuose
€ 1.00/m2
Aurelijus Vidutinė rinkos kaina
Iš aukso bei sidabro modeliuojami ir gaminami žiedai, auskarai, apyrankės ir kt. Modeliuojami ir gaminami vestuviniai žiedai, kombinuoti su baltu, žaliu, raudonu, geltonu auksu. Modeliuojami...
Panevėžyje
€ 1.00/m2
Benas Vidutinė rinkos kaina
3D Baldų kūrimas - dizainas; 3D skulptūra, bareljefas: Tai pat užsiimu 3d skulptura- bareljefu kūrimu. Galiu sukurti pagal užsakymą o vėliau ir atspausdinti (turiu 3D...
Palangoje
€ 1.00/m2
MB „Dukubu“ Vidutinė rinkos kaina
Iš ko ir kaip gaminame: medžiagos: medis, visi techniniai plastikai, aliuminis; maks. matmenys: 700x300x40 (medžiui ir plastikams) ir 700x300x10 (aliuminui); min. frezos skersmuo: 3.18 mm,...
Vilniuje
€ 0.25/m2

Frezavimo paslaugos: kokybiški frezavimo darbai Jūsų projektams


Mūsų įmonė siūlo profesionalias frezavimo paslaugas, siekiant užtikrinti jūsų projektų kokybę ir unikalumą. Naudojame aukščiausios kokybės įrangą ir patyrusius specialistus, kad galėtume suteikti jums puikų rezultatą.

Nemokamai konsultuojame klientus dėl projektų detalių ir poreikių, siekdami užtikrinti, kad frezavimo darbai atitiktų jūsų lūkesčius. Mūsų komanda įsipareigoja suteikti aukščiausią kokybę, būtent tai, ko reikia jūsų projektams išsiskirti iš kitų.


Kaip frezavimas gali pakeisti Jūsų gamybose efektyvumą?


Frezavimas gali ženkliai pagerinti gamybos veiklas keletu būdų:

Tikslesnis darbas: Frezavimo technologijos leidžia kurti labai tikslų ir detalizuotą paviršių, taip sumažinant klaidų riziką ir pagerinant gamybos kokybę.

Gamybos laiko taupymas: Naudojant frezavimą, galima optimizuoti procesus, taip sumažinant gamybos ciklo trukmę.

Platus medžiagų spektras: Frezuoti galima įvairias medžiagas - nuo medžio ir metalo iki plastiko ar stiklo. Tai leidžia naudoti vieną technologiją su įvairiomis medžiagomis.

Detalus dizainas: Su frezavimu galima kurti išskirtinius, detaliai išpieštus dizainus ir reljefus, pritaikytus gaminiams, suteikiant jiems unikalumo.

Produktyvumo padidėjimas: Sumažėjus klaidoms ir optimizuojant procesus, gamyba tampa efektyvesnė ir produktyvesnė, taip leidžiant įmonėms greičiau ir efektyviau gaminti produkciją.

Visi šie faktoriai padeda optimizuoti gamybos procesus, didina efektyvumą ir padeda įmonėms sėkmingai konkuruoti rinkoje.


Kiek kainuoja profesionalus frezavimas?


Profesionalaus frezavimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip:

Projekto sudėtingumas: Kompleksiškesnių ar unikalesnių dizainų frezavimas gali reikalauti daugiau laiko ir specialių įrankių, todėl kaina gali būti aukštesnė.

Naudojamos medžiagos: Kainos gali skirtis priklausomai nuo frezavimo medžiagos. Metalų, plastikų ar stiklo frezavimas gali turėti skirtingą kainodarą.

Darbo apimtis: Kiekvienas projektas yra skirtingas. Jei reikia daugiau darbo valandų arba yra didesnės apimtys, tai gali turėti įtakos kainai.

Įrankio tipas ir technologijos: Įvairių technologijų ir įrangos naudojimas gali turėti įtakos kainai.

Norint sužinoti tikslią kainą, rekomenduojame kreiptis į įmones, kurios siūlo frezavimo paslaugas. Jos paprastai teikia individualius pasiūlymus, atsižvelgdamos į konkretų kliento poreikį ir projektą. 


Kaip rasti geriausią frezavimo įmonę?


Norint rasti geriausią frezavimo įmonę, galima imtis tokių veiksmų:

Atlikite paiešką internete: Ieškokite įmonių, kurios teikia frezavimo paslaugas jūsų regione. Peržiūrėkite jų internetinius puslapius, atsiliepimus, ir projektų pavyzdžius.

Kreipkitės į specialistus: Susisiekite su įvairiomis įmonėmis, užduokite klausimus apie jų paslaugas, patirtį ir galimas kainas. Klauskite Rekomendacijų: Klauskite pažįstamų ar verslo partnerių, ar jie gali rekomenduoti patikimas ir profesionalias frezavimo įmones.

Palyginkite pasiūlymus: Gavę kelių įmonių pasiūlymus, palyginkite jų paslaugas, kainas, galimybes ir patirtį.

Patikrinkite atsiliepimus ir atliktus projektus: Pasidomėkite įmonių klientų atsiliepimais ir peržiūrėkite jų atliktus darbus ar projektus. Tai gali suteikti aiškesnę vaizdą apie jų veiklą.

Konsultuokitės su ekspertais: Jei tai įmanoma, konsultuokitės su ekspertais ar profesionalais, kurie gali suteikti patarimų ar rekomendacijų, siekiant rasti geriausią įmonę.

Rinkantis frezavimo įmonę, svarbu žiūrėti ne tik į kainą, bet ir į jų patirtį, aptarnavimo kokybę ir atliktų darbų rezultatus. Tai padės jums rasti tinkamiausią ir patikimiausią partnerį jūsų projektui.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.