2D, 3D gaminiai

2D ir 3D gaminiai skirti skirtingiems dimensijų tipams ir gali būti naudojami įvairiose srityse. 2D dažnai naudojamas planuojant ar schematizuojant, tuo tarpu 3D dažnai pasirenkamas siekiant realistinio vaizdo ar griežtesnio modeliavimo.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
CNCCraft Vidutinė rinkos kaina
CNC frezavimas moderniomis ir itin tiksliomis staklėmis. Užtikriname aukštą produktų kokybę bei greitą gamybos procesą. Frezuojame bei graviruojame (2D, 3D) įvairias medžiagas: - Baldines plokštes...
Visuose miestuose, Kiti miestai
Reklamdariai Vidutinė rinkos kaina
Siūlome frezavimo ir graviravimo paslaugas iš medžio, faneros, plastiko ir metalo. Tekiname detales iš įvairaus techninio plastiko ir kitų medžiagų. Siūlome didelių gabaritų ir sudėtingų...
Visuose miestuose, Kiti miestai
UAB Skyco AE Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, prototipuojame ir gaminame įvarių medžiagų ir padengimų gaminius. Naudojame 3D spausdinimo, vakuminio formavimo, CNC frezavimo, metalo lankstymo, lazerinio graviravimo technologijas. Konsultuojame gamybos ir projektavimo...
Kaune
UAB EuroCOMFORT.EU Vidutinė rinkos kaina
1. 3D ir 4D frezavimas 2. Trimatis 3D skenavimas ir projektavimas 3. 3D spausdinimas 4. Lazerinis pjaustymas ir graviravimas 5. Visos dažymo paslaugos www.3dgroup.eu
Vilniuje (Grigiškės)
€ 10.00/m2
Frezavimo centras Vidutinė rinkos kaina
Galime gaminti įvairias baldų dalis, interjero detales, reklamos gaminius ir kitus nestandartinius gaminius.
Vilniuje
€ 1.00/m2
3DIM Vidutinė rinkos kaina
Paslaugos: Pramoninių įrenginių remonto ir priežiūros darbai; Garantinis pogarantinis įrenginių aptarnavimas; Techninė priežiūra visa parą, 7 dienas per savaitę; Įrenginių projektavimas pilno ar dalinio automatizavimo...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB „Plieno fortas“ Vidutinė rinkos kaina
Naudojame 3D lazerinio pjovimo įrengimą "Mazak SPACE GEAR 510Mk II" skirtą pjauti tūrines detales iki 1500x3000x300mm. Naudojame naujausią japonišką įrengimą Mazak VTC-800/30SR. X/Y/Z: 3000/800/720mm
Šiauliuose
€ 1.00/m2
Aurelijus Vidutinė rinkos kaina
Iš aukso bei sidabro modeliuojami ir gaminami žiedai, auskarai, apyrankės ir kt. Modeliuojami ir gaminami vestuviniai žiedai, kombinuoti su baltu, žaliu, raudonu, geltonu auksu. Modeliuojami...
Panevėžyje
€ 1.00/m2
Benas Vidutinė rinkos kaina
3D Baldų kūrimas - dizainas; 3D skulptūra, bareljefas: Tai pat užsiimu 3d skulptura- bareljefu kūrimu. Galiu sukurti pagal užsakymą o vėliau ir atspausdinti (turiu 3D...
Palangoje
€ 1.00/m2
MB „Dukubu“ Vidutinė rinkos kaina
Iš ko ir kaip gaminame: medžiagos: medis, visi techniniai plastikai, aliuminis; maks. matmenys: 700x300x40 (medžiui ir plastikams) ir 700x300x10 (aliuminui); min. frezos skersmuo: 3.18 mm,...
Vilniuje
€ 0.25/m2

2D ir 3D gaminiai: kaip jie padeda išsiskirti rinkoje


2D ir 3D gaminiai suteikia skirtingas galimybes išsiskirti rinkoje dėl jų skirtingų savybių:

Kūrybinis išraiškingumas 2D ir 3D formatuose: 2D gaminiai gali būti kūrybiškai panaudoti grafiniam dizainui, kuriant unikalius paveikslus, logotipus arba reklaminius elementus. 3D gaminiai suteikia galimybę kurti trimačius modelius, realistiškus objektus ir vizualizuoti produktus arba scenas.

Realizmas ir vizualizacija: 3D gaminiai dažnai suteikia realistiškesnį vaizdą ar produktą, kuris gali būti pateiktas iš daugybės kampų ir apžiūrimas iš visų pusių, tai gali būti pranašumas rinkoje, leidžiantis geriau suprasti produktą pirkėjams ar klientams.

Gylio jausmas ir inovacijos: 3D gaminiai dažnai sukelia didesnį įspūdį dėl jų gylio ir trimačio vaizdo, todėl gali būti įdomesni ir inovatyvesni. Tai gali padėti pritraukti dėmesį ir išsiskirti iš konkurentų.

Pritaikymo galimybės: Abiem formatais galima sukurti skirtingus dizainus, tačiau kiekvienas turi savo stipriąsias puses. Pavyzdžiui, 2D gaminiai gali būti lengviau panaudojami spausdinti arba elektroniniuose formatuose, tuo tarpu 3D gaminiai gali būti pritaikomi įvairioms pramogų, inžinerijos arba dizaino sritims.

Galimybė derinti ir naudoti tiek 2D, tiek 3D gaminius gali leisti įmonėms išsiskirti rinkoje, pateikiant klientams daugiau kūrybiškumo ir įvairovės. 


Kaip 2D ir 3D gaminiai transformuoja pramonę?


2D ir 3D gaminiai transformuoja pramonę keliais būdais:

Inovacijos ir produktų kūrimas: 3D gaminiai leidžia greitai ir efektyviai kurti naujus produktus ir prototipus. Ši technologija suteikia galimybę įgyvendinti idėjas realiuose trimačiuose modeliuose, leidžia sparčiau plėtoti ir tobulinti produktus.

Dizaino ir gamybos efektyvumas: 3D gaminiai leidžia kurti išsamius dizainus, optimizuoti gamybą ir sumažinti laiko bei resursų sunaudojimą. 

Individualumas ir pritaikymas: Tie, kurie naudojasi 3D gamyba, gali sukurti individualizuotas ir pritaikytas produktus pagal klientų poreikius. 

Spartus prototipavimas ir testavimas: 3D gamyba leidžia greitai kurti prototipus ir juos testuoti, taip sutrumpinant produktų įvedimo į rinką laiką ir mažinant gamybos išlaidas.

Didelė tikslumo ir kokybės garantija: Trimačiai gaminiai užtikrina didelį tikslumą ir kokybę, mažindami klaidų riziką ir optimizuodami gamybos procesus.

Šie veiksniai leidžia pramonei greičiau reaguoti į rinkos pokyčius, efektyviau kurti produktus ir tobulinti gamybos procesus, suteikdami pranašumą konkurencinėje kovoje.


Ar Jūsų verslas paruoštas 2D ir 3D gaminio revoliucijai?


Mano verslas yra pasiruošęs pasitelkti 2D ir 3D gaminius. Mes siekiame įsisavinti šias technologijas ir pasitelkti jas įvairiuose verslo aspektuose, pradedant nuo produktų kūrimo ir dizaino iki klientams pritaikytų sprendimų. Mes vertiname inovacijas ir galime pasitelkti šias technologijas siekdami plėtoti ir tobulinti savo veiklą, atitikti rinkos poreikius ir patenkinti klientų lūkesčius. 

Sugebėjimas naudotis 2D ir 3D gaminiais suteikia mums galimybę pritraukti dėmesį, kurti naujus produktus ir paslaugas bei greičiau prisitaikyti prie kintančios rinkos aplinkos.


Kodėl verta investuoti į 2D ir 3D gaminio kūrimą?


Investuoti į 2D ir 3D gaminio kūrimą verta  dėl kelių svarbių priežasčių:

Inovacijos ir konkurencinis pranašumas: Investicijos į šias technologijas leidžia būti inovatyviems ir išsiskirti rinkoje su naujais produktų dizainais ir funkcijomis.

Gamybos efektyvumas ir mažesnės išlaidos: 3D gamyba gali sumažinti prototipų kūrimo ir gamybos laiką bei išlaidas, leisdama greičiau pritaikyti ir testuoti idėjas be didelių pradinių investicijų.

Individualizuoti produktai ir klientų poreikių tenkinimas: Šios technologijos leidžia kurti individualizuotas, pritaikytas prekes, atitinkančias specifinius klientų poreikius, padedant efektyviau tenkinti rinkos lūkesčius.

Greitesnis produktų įvedimas į rinką: 2D ir 3D gaminiai leidžia greičiau kurti prototipus, testuoti idėjas ir greičiau pristatyti naujus produktus į rinką, leidžiant kuo greičiau reaguoti į rinkos pokyčius.

Didelis dizaino laisvumas: Šios technologijos suteikia daugiau laisvės kūrėjams ir dizaineriams, leidžiant kurti sudėtingus, unikalius skirtingų produktų dizainus ir formas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.