Akmens gaminiai

Akmens gaminiai yra universali ir patvari medžiaga, turinti įvairių pritaikymo galimybių ir siūlanti elegantišką bei natūralų dizainą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tomas Zilys Vidutinė rinkos kaina
Visais klausimais prašom drąsiai kreiptis....
Klaipėdoje (Centras)
€ 20.00
Akmens šalis Vidutinė rinkos kaina
"Akmens šalis" teikia šias gamybos paslaugas: pjovimas; šlifavimas; frezavimas; poliravimas; klijavimas; akmens sendinimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
FOP Audrys Girdvainis, Ukraina Vidutinė rinkos kaina
Granitines skeltos trinkeles 10x10x5, 10x10x5 kaina be PVM 110 eur uz tona. 1 t. 10x10x5 = 7,5 m2 10x10x5 = 4,5 m2 5x5x5 = 8,5...
Visuose miestuose
€ 14.00/m2
Agmeka Vidutinė rinkos kaina
Geriausia vieta įsigyti čerpes ir stogo priedus – stoglangius, lietvamzdžius, klinkerio plytas, plyteles bei trinkeles. Profesionalios konsultacijos stogų ir fasadų dengimo klausimais. Dizaino patarimai derinant...
Vilniuje
€ 10.00/m2
Sergej Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir parduodame eksterjero gaminius iš betono (baltas cementas AALBORG WHITE ir marmuro mišinys): namų,lauko,sodo ir parko aplinkos dekoravimui. Įvairios skulptūros, fontanai, vazonai ir t.t....
Šalčininkuose
€ 20.00 - 1200.00/vnt
Akmens stalvirsiai Vidutinė rinkos kaina
Stalvirsiai, virtuves stalvirsiai, vonios stalvirsiai, granito stalbirsiai, kvarco stalvirsiai, marmuro stalbirsiai, laiptai, laiptu pakopos, akmens gaminiak, zidiniu apdaila, palanges, paminklai, antkapiai
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Romualdas Cironka Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos mūsų paslaugos: židiniai iš akmens ir plytų mūro (skaldytas, lauko akmuo); tvoros ir atraminės sienutės iš akmens mūro (skaldytas, lauko akmuo); grindinys, grindiniai, takeliai...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Sigitas Ivanauskas Vidutinė rinkos kaina
Visi žavimės iš akmens pastatytais senoviškais pastatais, pilimis. Akmuo per daugybę amžių įrodė savo, kaip statybines medžiagos, patvarumą ir ilgaamžiškumą. O svarbiausia, darbai iš akmens...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, Jūsų statyba Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame tvoras iš skaldyto akmens. Akmens apdaila. Akmens skalda. Skaldome akmenis. Dekoruojame skaldytu akmeniu pamatus. Apklijuojame akmeniu laiptus, kolonas. Grindiniai iš lauko riedulinių akmenų. Skaldyto...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
IĮ, JURGVALDA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame akmeninius lauko židinius, akmenines pavėsines, šulinio rentinius, akmeninius laiptus ir kitus statinius iš akmens. Klojame grindinius. Dirbame su lauko akmeniu, jeigu turite savo akmenis...
Mažeikiuose
€ 85.00/m2

Kaip rasti unikalius akmens gaminius jūsų namui ar verslui?


Unikalius akmens gaminius jūsų namams ar verslui galima rasti keletu būdų:

Specializuotos parduotuvės ar galerijos: Ieškokite specializuotų akmens gaminių parduotuvių ar galerijų, kuriose yra platus unikalių ir rankų darbo gaminių asortimentas.

Akmens dirbtuvės ir amatų mugės: Lankykitės akmens dirbtuvėse ar dalyvaukite amatų mugėse, kuriose vietiniai meistrai gali demonstruoti savo unikalius kūrinius.

Internetinės platformos: Naudojantis internetinėmis platformomis, tokiomis kaip "Etsy", "eBay", ar vietinės akmens gaminių svetainės, galite rasti įvairių akmens gaminių iš viso pasaulio.

Užsakymas iš meistrų: Ieškokite vietinių akmens meistrų ar dirbtuvių, kurie gali pagaminti unikalius gaminius pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Turgūs ir mugės: Lankykitės turguose ar amatų mugėse, kur dažnai būna vietinių meistrų, siūlančių unikalius akmens gaminius.

Rasti unikalius akmens gaminius gali reikėti laiko ir pastangų, tačiau tai atneš į jūsų namus ar verslą unikalumą ir asmeniškumą. 


Kodėl akmens gaminiai yra ilgaamžiai ir patvarūs?


Akmens gaminiai yra laikomi ilgaamžiais ir patvariais dėl kelių priežasčių:

Natūralumas ir tvirtumas: Akmens struktūra natūraliai yra labai tvirta ir atspari. Tai suteikia jiems didelį atsparumą fiziniam pažeidimui ir poveikiui, todėl jie ilgai išlieka nepakitę.

Atsparumas aplinkos veiksniams: Akmens gaminiams būdingas atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams, tokiems kaip drėgmė, saulės spinduliai, šalčio ar aukštos temperatūros svyravimai. 

Mažas gedimų rizikos faktorius: Lyginant su daugeliu kitų medžiagų, akmens gaminių gedimų rizika yra mažesnė. Jie retai susiduria su įbrėžimais ar dilimais, todėl ilgai išlieka nepakitę.

Priežiūros paprastumas: Akmens priežiūra yra paprasta. Dažnai pakanka reguliariai valyti, kad būtų išlaikyta jų išvaizdą. 

Dėl šių savybių akmens gaminių laikomas ilgaamže ir patvaria medžiaga, kuri ne tik išlaiko savo išvaizdą, bet ir pasižymi dideliu funkcionalumu ilgą laiką.


Kokie akmens gaminiai yra populiariausi šiandienos rinkoje?


Šiandienos rinkoje yra kelios populiariausios akmens gaminių rūšys:

Granitas: Tai viena iš populiariausių akmens rūšių, naudojama tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Granitas yra tvirtas, atsparus įbrėžimams ir turtingos spalvos, todėl dažnai naudojamas stalviršiams, grindų dangoms ar dekoratyviniams elementams.

Marmuras: Marmuras yra įspūdinga akmens rūšis su unikaliais raštais ir spalvomis. Jis dažnai naudojamas interjero apdailai – vonių kambariams, grindims, arba skulptūroms. 

Kvarcas: Kvarcas yra labai stiprus ir atsparus akmuo. Jis dažnai naudojamas stalviršiams, virtuvės paviršiams ar vonios kambario apdailai dėl savo atsparumo įbrėžimams.

Serpentinas: Tai akmens rūšis, turinti įvairių spalvų ir raštų. Serpentinas dažnai naudojamas kaip sienų ar grindų danga, sukuriant patrauklų ir įdomų dizainą.


Ar akmens gaminiai yra ekologiški ir tvarūs?


Akmens gaminiai yra laikomi ekologiškais ir tvariais dėl kelių priežasčių:

Natūralumas: Dauguma akmens rūšių yra natūralios kilmės ir išgaunami iš gamtos. Tai reiškia, kad jos yra biologiškai skaidrios ir neturi dirbtinių cheminės pramonės priedų ar pavojingų medžiagų.

Perdirbimas ir ilgaamžiškumas: Akmens gaminiams būdingas ilgas išlaikymo laikas. Jie nėra lengvai sugadinami, todėl retai keičiami. Tai sumažina naujų gaminių poreikį ir mažina gamybos ciklo poveikį aplinkai.

Priežiūra ir atnaujinimas: Daugumos akmens gaminių priežiūra nereikalauja jokio cheminių medžiagų naudojimo. Paprastas valymas ar poliravimas gali padėti išsaugoti jų išvaizdą.

Vietinė kilmė: Daugelyje regionų yra vietos akmens uolienų, todėl jų naudojimas gali būti regioninių išteklių išnaudojimas, kuriuo sumažinama tarša dėl pervežimų ir importo.

Pritaikymas perdirbimui: Akmens gaminiai dažnai gali būti perdirbami į naujus produktus arba vėl panaudojami, sumažinant atliekų kiekį ir išteklių sunaudojimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.