Akmens darbai

Akmens darbai yra plačiai pripažįstama ir įvairių formų meno rūšis, kuri naudoja akmenį kaip pagrindinį medžiagos elementą kūrybiniame procese.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tomas Zilys Vidutinė rinkos kaina
Visais klausimais prašom drąsiai kreiptis....
Klaipėdoje (Centras)
€ 20.00
Akmens šalis Vidutinė rinkos kaina
"Akmens šalis" teikia šias gamybos paslaugas: pjovimas; šlifavimas; frezavimas; poliravimas; klijavimas; akmens sendinimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
FOP Audrys Girdvainis, Ukraina Vidutinė rinkos kaina
Granitines skeltos trinkeles 10x10x5, 10x10x5 kaina be PVM 110 eur uz tona. 1 t. 10x10x5 = 7,5 m2 10x10x5 = 4,5 m2 5x5x5 = 8,5...
Visuose miestuose
€ 14.00/m2
Agmeka Vidutinė rinkos kaina
Geriausia vieta įsigyti čerpes ir stogo priedus – stoglangius, lietvamzdžius, klinkerio plytas, plyteles bei trinkeles. Profesionalios konsultacijos stogų ir fasadų dengimo klausimais. Dizaino patarimai derinant...
Vilniuje
€ 10.00/m2
Sergej Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir parduodame eksterjero gaminius iš betono (baltas cementas AALBORG WHITE ir marmuro mišinys): namų,lauko,sodo ir parko aplinkos dekoravimui. Įvairios skulptūros, fontanai, vazonai ir t.t....
Šalčininkuose
€ 20.00 - 1200.00/vnt
Akmens stalvirsiai Vidutinė rinkos kaina
Stalvirsiai, virtuves stalvirsiai, vonios stalvirsiai, granito stalbirsiai, kvarco stalvirsiai, marmuro stalbirsiai, laiptai, laiptu pakopos, akmens gaminiak, zidiniu apdaila, palanges, paminklai, antkapiai
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Romualdas Cironka Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos mūsų paslaugos: židiniai iš akmens ir plytų mūro (skaldytas, lauko akmuo); tvoros ir atraminės sienutės iš akmens mūro (skaldytas, lauko akmuo); grindinys, grindiniai, takeliai...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Sigitas Ivanauskas Vidutinė rinkos kaina
Visi žavimės iš akmens pastatytais senoviškais pastatais, pilimis. Akmuo per daugybę amžių įrodė savo, kaip statybines medžiagos, patvarumą ir ilgaamžiškumą. O svarbiausia, darbai iš akmens...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, Jūsų statyba Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame tvoras iš skaldyto akmens. Akmens apdaila. Akmens skalda. Skaldome akmenis. Dekoruojame skaldytu akmeniu pamatus. Apklijuojame akmeniu laiptus, kolonas. Grindiniai iš lauko riedulinių akmenų. Skaldyto...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
IĮ, JURGVALDA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame akmeninius lauko židinius, akmenines pavėsines, šulinio rentinius, akmeninius laiptus ir kitus statinius iš akmens. Klojame grindinius. Dirbame su lauko akmeniu, jeigu turite savo akmenis...
Mažeikiuose
€ 85.00/m2

Kaip akmens darbai gali padidinti nekilnojamojo turto vertę?


Akmens darbai gali labai padidinti nekilnojamojo turto vertę keliais būdais:

Estetika ir prabanga: Akmens detalių panaudojimas interjere ar eksterjere suteikia prabangą ir išskirtinumą. Pavyzdžiui, akmens grindys, sienų apdaila ar akmeniniai stalviršiai gali pridėti prabangos ir išskirtinumo jūsų namams ar verslui.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas: Akmens naudojimas sienų, grindų ar kituose interjero elementuose yra laikomas ilgalaikiu ir patvariu sprendimu. Tai gali padidinti nekilnojamojo turto vertę dėl ilgesnio išlaikymo laiko ir mažesnės priežiūros išlaidų.

Unikalumas ir išskirtinumas: Akmens darbai dažnai sukuria unikalaus dizaino sprendimus, kurie išskiria jūsų nuosavybę iš kitų. Tai gali padidinti nekilnojamojo turto vertę, nes unikalūs akmens elementai yra patrauklūs akiai ir suteikia išskirtinumo.

Apsauga nuo amortizacijos: Akmens detalių naudojimas, tokių kaip akmens sienų apdaila, gali apsaugoti pastatą nuo amortizacijos ir padėti išsaugoti statinio struktūros stabilumą, kas taip pat gali padidinti nekilnojamojo turto vertę.

Taigi, akmens darbai ne tik prideda estetinę vertę jūsų nuosavybei, bet ir gali ilgam padidinti nekilnojamojo turto vertę dėl savo ilgaamžiškumo, patvarumo ir unikalaus dizaino.


Akmens apdirbimas ir kūrimas: paslaugos kiekvienam Jūsų projektui


Įmonės siūlo  platų spektrą akmens apdirbimo paslaugų, pradedant nuo akmens apdirbimo iki kūrybinių sprendimų Jūsų projektams, būtent:.

Akmens apdirbimas: Skirtingų akmens rūšių pjaustymas, šlifavimas ir formavimas  kad būtų sukurti įvairūs gaminiai ar detalių apdirbimas, atsižvelgiant į individualius poreikius.

Projektavimas ir konsultacijos: Kvalifikuoti specialistai gali patarti dėl akmens rūšies, dizaino, matmenų ir taikymo, padėdami įgyvendinti projektą pagal kliento poreikius.

Gamyba ir gamybos priežiūra: Paslaugos gali apimti akmens gaminių gamybą, tokių kaip stalviršiai, grindys ar interjero elementai, kartu su priežiūros patarimais.

Pristatymas ir montavimas: Įmonės gali teikti ir pristatymo bei montavimo paslaugas, užtikrinant, kad sukurtas akmens gaminys būtų tinkamai pristatytas ir sumontuotas.

Šios paslaugos skirtos tiek asmeniniams, tiek komerciniams projektams, siekiant suteikti akmens gaminiams ar apdirbimui aukščiausią kokybę ir pritaikytus sprendimus kiekvienam klientui.


Kodėl rinktis mūsų akmens darbų paslaugas?


Rinktis mūsų akmens darbų paslaugas yra naudinga dėl kelių svarbių priežasčių:

Profesionalumas ir patirtis: Mes turime ilgametę patirtį akmens apdirbimo srityje. Mūsų profesionalūs meistrai yra įgiję didelį sugebėjimų ir žinių bagažą, kad galėtų pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

Individualus požiūris: Mes vertiname kiekvieno kliento poreikius ir siekiame sukurti unikalius akmens gaminius, pritaikytus jų pageidavimams ir projektui.

Aukštos kokybės medžiagos: Mes naudojame tik aukščiausios kokybės akmens rūšis, kurios užtikrina ne tik estetiškai gražų dizainą, bet ir ilgaamžiškumą bei patvarumą.

Platus paslaugų spektras: Mūsų įmonė teikia įvairias paslaugas nuo projektavimo ir konsultacijų iki akmens apdirbimo, gamybos, montavimo ir priežiūros.

Reputacija ir pasitikėjimas: Mes garsėjame geru klientų aptarnavimu, puikia reputacija bei klientų pasitikėjimu. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.