Akmens gaminiai

Akmens gaminiai yra rankų darbo arba pramoninės gamybos produktai, pagaminti iš natūralaus akmens. Tai gali būti įvairaus dydžio, formos ir rūšies elementai, sukurti iš įvairių akmenų, tokiose srityse kaip statyba, interjero dizainas, skulptūros, paminklai ir kt.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tomas Zilys Vidutinė rinkos kaina
Visais klausimais prašom drąsiai kreiptis....
Klaipėdoje (Centras)
€ 20.00
Akmens šalis Vidutinė rinkos kaina
"Akmens šalis" teikia šias gamybos paslaugas: pjovimas; šlifavimas; frezavimas; poliravimas; klijavimas; akmens sendinimas.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
FOP Audrys Girdvainis, Ukraina Vidutinė rinkos kaina
Granitines skeltos trinkeles 10x10x5, 10x10x5 kaina be PVM 110 eur uz tona. 1 t. 10x10x5 = 7,5 m2 10x10x5 = 4,5 m2 5x5x5 = 8,5...
Visuose miestuose
€ 14.00/m2
Agmeka Vidutinė rinkos kaina
Geriausia vieta įsigyti čerpes ir stogo priedus – stoglangius, lietvamzdžius, klinkerio plytas, plyteles bei trinkeles. Profesionalios konsultacijos stogų ir fasadų dengimo klausimais. Dizaino patarimai derinant...
Vilniuje
€ 10.00/m2
Sergej Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir parduodame eksterjero gaminius iš betono (baltas cementas AALBORG WHITE ir marmuro mišinys): namų,lauko,sodo ir parko aplinkos dekoravimui. Įvairios skulptūros, fontanai, vazonai ir t.t....
Šalčininkuose
€ 20.00 - 1200.00/vnt
Akmens stalvirsiai Vidutinė rinkos kaina
Stalvirsiai, virtuves stalvirsiai, vonios stalvirsiai, granito stalbirsiai, kvarco stalvirsiai, marmuro stalbirsiai, laiptai, laiptu pakopos, akmens gaminiak, zidiniu apdaila, palanges, paminklai, antkapiai
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
Romualdas Cironka Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos mūsų paslaugos: židiniai iš akmens ir plytų mūro (skaldytas, lauko akmuo); tvoros ir atraminės sienutės iš akmens mūro (skaldytas, lauko akmuo); grindinys, grindiniai, takeliai...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Sigitas Ivanauskas Vidutinė rinkos kaina
Visi žavimės iš akmens pastatytais senoviškais pastatais, pilimis. Akmuo per daugybę amžių įrodė savo, kaip statybines medžiagos, patvarumą ir ilgaamžiškumą. O svarbiausia, darbai iš akmens...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB, Jūsų statyba Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame tvoras iš skaldyto akmens. Akmens apdaila. Akmens skalda. Skaldome akmenis. Dekoruojame skaldytu akmeniu pamatus. Apklijuojame akmeniu laiptus, kolonas. Grindiniai iš lauko riedulinių akmenų. Skaldyto...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
IĮ, JURGVALDA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame akmeninius lauko židinius, akmenines pavėsines, šulinio rentinius, akmeninius laiptus ir kitus statinius iš akmens. Klojame grindinius. Dirbame su lauko akmeniu, jeigu turite savo akmenis...
Mažeikiuose
€ 85.00/m2

Akmens gaminiai interjere: idėjos ir patarimai


Akmens gaminiai interjere yra  puiki galimybė praturtinti jūsų namų ar biuro interjerą natūraliais ir elegantiškais elementais. Kelios idėjos ir patarimai šioje srityje gali apimti:

Akmens sienos ar grindys: Suteikite erdvei prabangos, naudodami akmens plyteles ar plokštes ant sienų ar grindų. Natūralus akmens paviršius sukuria unikalų ir šiuolaikišką interjero dizainą.

Akmens stalviršiai: Įdėkite akmens stalviršius į virtuvę arba į stalus, tai ne tik pridės elegancijos, bet ir bus praktiškas sprendimas  dėl akmens atsparumo šilumai ir dėvėjimui.

Akmens detalės: Akmens akcentai, tokie kaip skulptūros, vazos ar židiniai, gali būti puikus akcentas interjere, suteikiantis jame natūralumo ir stiliaus.

Vidiniai ar lauko kaminai: Pastatykite akmeninį kaminą, kuris suteiks jūsų namams šilumos ir prabangos, arba akmeninę išorinę sieną, sukurdami įspūdingą išorės dizainą.

Dušo ar vonios kambario paviršiai: Akmens plytelės vonios kambaryje arba duše gali suteikti prabangos ir stiliaus, tuo pačiu būdamos atsparios drėgmei.


Kodėl verta investuoti į akmens gaminį savo interjere?


Investuoti į akmens gaminius savo interjere verta dėl kelių priežasčių:

Estetika ir elegancija: Akmens gaminiai pasižymi natūralumu, unikalumu ir elegancija. Jie gali suteikti jūsų interjerui prabangos ir išskirtinumo, kurio sunku pasiekti naudojant kitas medžiagas.

Ilgaamžiškumas ir atsparumas: Akmens gaminiai yra labai atsparūs ir ilgaamžiai. Investicija į akmens detalę garantuoja, kad jūsų interjeras išliks tvirtas ir nepakitęs ilgą laiką, nes akmens paviršiai yra atsparūs dėvėjimuisi.

Unikalūs ir individualūs dizainai: Akmens gaminiai siūlo didelę dizaino ir formos įvairovę. Jūs galite pasirinkti iš įvairių rūšių akmenų, formų ir tekstūrų, leisdami sukurti unikalią ir individualią interjero aplinką.

Ekologija ir tvarumas: Natūralus akmens naudojimas yra draugiškas aplinkai. Tai natūrali medžiaga, kuri nesukelia neigiamos įtakos aplinkai ir gali būti perdirbta, prisidedant prie tvaraus gyvenimo būdo.

Akmens universalumas: Akmens gaminiai gali būti naudojami įvairiose interjero srityse - nuo grindų, sienų, iki vonios ir virtuvės paviršių. Jie puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam stiliui, suteikdami jūsų interjerui išskirtinumo.


Ką reikia žinoti apie akmens gaminių priežiūrą?


Akmens gaminių priežiūra yra svarbus aspektas, siekiant išlaikyti jų grožį ir ilgaamžiškumą. Kelios svarbios taisyklės apie akmens gaminių priežiūrą:

Valymas: Akmens paviršių reikia reguliariai valyti, naudojant švelnias valymo priemones arba specialius akmens valiklius, kad išlaikytumėte jo švarą.

Apsaugos nuo dėmių: Greitai nuvalykite bet kokius išsiliejusias skysčius arba dėmes, sukeltus riebalų ar maisto, kad išvengtumėte dėmių susidarymo ant paviršiaus.

Tinkamas naudojimas : Saugokite akmens paviršių nuo smūgių, kurių galima išvengti, ir venkite naudoti akmens paviršių kaip įrankį.

Apdorojimas ir priežiūra: Akmens gaminius galima apdoroti specialiu akmens apsauginius laku ar impregnavimo priemonėmis

 Svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir rekomendacijų dėl akmens paviršių priežiūros ir prižiūrėti juos taip, kaip patartų ekspertai.


Kas daro akmens gaminį išskirtinį tarp kitų interjero elementų?


Akmens gaminiai išsiskiria iš kitų interjero elementų dėl kelių svarbių ypatybių:

Natūralumas ir unikalumas: Akmens gaminiai yra pagaminti iš natūralios medžiagos, todėl kiekvienas gabalas yra unikalus dėl savo atspalvio, tekstūros ir formos. Tai suteikia interjerui autentiškumo ir prabangos.

Ilgaamžiškumas ir atsparumas: Akmens gaminiai yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo. Akmens paviršiai yra tvirti, atsparūs dėvėjimui, temperatūros svyravimams ir cheminėms medžiagoms, todėl jie ilgą laiką išlieka nepakitę ir nepriekaištingos išvaizdos.

Estetika ir elegancija: Akmens gaminiai suteikia interjerui elegancijos ir rafinuotumo. Jų natūralus grožis gali praturtinti bet kurį interjero stilių, nuo šiuolaikinio iki klasikinio, suteikiant patrauklumo ir prabangos jausmą.

Universalumas ir daugialypė nauda: Akmens gaminiai gali būti naudojami įvairiose interjero srityse - nuo grindų iki sienų, nuo virtuvės iki vonios kambario. Jie gali būti funkcionalūs ir dekoratyvūs, pridedantys vertės ir estetikos jūsų namams ar biurui.

Šios savybės daro akmens gaminį išskirtiniu tarp kitų interjero elementų, suteikdami jūsų patalpoms unikalumo, elegancijos ir ilgaamžės vertės jausmą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.