Dėžių gamyba

Dėžių gamyba yra procesas, kuris apima kūrybišką, techninį ir gamybinį darbą siekiant sukurti įvairių tipų dėžes iš skirtingų medžiagų. Tai gali apimti tiek rankų darbą, tiek ir pramoninį gamybos procesą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Limarkas Vidutinė rinkos kaina
UAB Limarkas siūlo platų kartoninės pakuotės asortimentą, skirtą įvairioms reikmėms. Nesvarbu, ar reikalinga maža ir elegantiška pakuotė, ar didelė ir tvirta, mes galime ją pagaminti....
Visuose miestuose
€ 0.10 - 20.00/vnt
€ 50.00 - 250.00
Fastena, UAB Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame plastikinėmis dėžėmis, sandėliavimo bei transportavimo dėžėmis, plastikiniais konteineriais, pirkinių vežimėliais. Mūsų produkcija gali sėkmingai prisidėti prie jūsų verslo sėkmės. Mes siekiame užtikrinti aukščiausią produkcijos...
Vilniuje
€ 1.00 - 999.00
Pakobazė Žema rinkos kaina
PAKOBAZĖ – tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti el.parduotuvė. Prekes ir paslaugas teikia el. parduotuvėje www.pakobazė.lt. Klientams siūlome greitai ir paparstai ne tik įsigyti jau esamas prekes,...
Visuose miestuose
€ 0.01 - 0.10/vnt
Megapakas UAB Vidutinė rinkos kaina
“Megapakas” UAB gamina pakuotes, dėžes įvairių išmatavimų ir konstrukcijų iš 3-jų sluoksnių gofruoto kartono B, C, 5-ių sluoksnių BC, BE, 2-jų sluoksnių mikrogofrokartono E, pakavimui...
Kauno raj.
€ 0.10 - 3.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir parduodame viską iš įvairaus tipo gofruoto kartono: Įvairias dėžes pagal FEFCO kodus; Pakuotes žemės ūkio produkcijai (daržovėms, vaisiams ir t.t.); Pakuotes sultims (3L...
Kaišiadoryse (Rumšiškės)
€ 0.28/m2
UAB Pakavimo prekės Vidutinė rinkos kaina
Pagal jūsų pageidavimus pagaminsime kartonines dėžutes, įvairias pakuotes, plastikinius ar popierinius vokus su logotipais ar kita norima informacija.
Vilniuje (Šnipiškės)
€ 0.10/m2
UAB Lipaka Vidutinė rinkos kaina
Galime suprojektuoti ir tiekti tiek nedideles vienkartines,tiek dideles, nuolatines gaminių partijas.Gaminame dežes iš gofrokartono pagal Fefco katalogą.Iš medienos gaminame įvairių formų,konstrukcijos ir paskirties dėžes bei...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Lietmeta Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento pateiktus išmatavimus gali pagaminti 3, 5 sluoksnių rudo arba balto gofruoto kartono dėžutes.Kliento pageidavimu dedame spaudą ant dėžių.Įmonėje esantys įrengimai leidžia pagaminti ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Notrum Vidutinė rinkos kaina
Gaminame konditerinę pakuotę: dėžės tortams su spauda ir be spaudos, standartinės 0,5kg, 1kg, 1,5kg, bei užsakominiams tortams, pagal kliento pageidavimus, sausainiams įvairių dydžių iš gofrokartono...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Dėžių gamyba pagal individualius poreikius: paslaugos ir privalumai


Dėžių gamyba pagal individualius poreikius yra paslauga, kurią teikia amatininkai arba specializuotos įmonės, kurios kuria dėžes pagal kliento specifinius pageidavimus. Tokios paslaugos turi kelis privalumus:
Pasirinkimas: Leidžia klientams pasirinkti savo norimus dizainus, medžiagas, dydžius ir formą, kadangi dėžės bus kuriamos atsižvelgiant į individualius pageidavimus.
Asmeninė kūryba: Individuali dėžių gamyba leidžia įgyvendinti unikalius dizainus arba pritaikyti dėžes prie konkrečių poreikių, pavyzdžiui, pritaikant dydį, formą ar spalvas.
Kokybės kontrolė: Ji užtikrina, kad dėžės būtų pagamintos remiantis kliento pageidavimais ir aukščiausiomis kokybės normomis.
Unikalus dovanų variantas: Individualiai sukurtos dėžės gali tapti unikaliomis dovanomis, kurios atitinka konkrečius poreikius ir yra asmeniškesnės nei standartinės dovanos.
Tvarumas ir ekologija: Dažnai šios paslaugos gali būti orientuotos į tvarumo principus, naudojant ekologiškas medžiagas arba galimybę panaudoti ar perdirbti dėžes po jų naudojimo.
Visi šie privalumai leidžia klientams gauti unikalią, asmeniškai pritaikytą produkciją, atitinkančią jų konkrečius poreikius ir norus.


Kokios medžiagos naudojamos dėžių gamybai? 


Dėžių gamybai naudojamos įvairios medžiagos, kurios gali skirtis pagal dėžės paskirtį, dizainą ir funkcionalumą. Kai kurios iš dažniausiai naudojamų medžiagų:

Medis: Populiari medžiaga dėžių gamybai dėl savo tvirtumo, natūralaus grožio ir įvairovės. Dažniausiai naudojami medžiai yra ąžuolas, medžio drožlės plokštės arba fanera.

Kartono arba popieriaus gaminiai: Tai lengva, lanksti ir prieinama medžiaga dėžių gamybai. Jos gali būti naudojamos kaip laikinos dėžės arba dekoratyviniai dėžių išorės sluoksniai.

Metalas: Metalinės dėžės gali būti pagamintos iš plieno ar aliuminio, suteikiant tvirtumą ir ilgaamžiškumą, taip pat naudojamos dėžėms su specialiais reikalavimais, pvz., saugojimui.

Plastikas: Plastikas yra lengvas, atsparus ir gali būti įvairių spalvų ar formų, taigi dažnai naudojamas dėžėms su specializuotais reikalavimais arba daugkartiniam naudojimui.

Audiniai: Audiniai gali būti naudojami kaip išoriniai dėžių sluoksniai arba kaip dengiamoji medžiaga, pridedantys dekoratyvumo arba papildomą apsaugos sluoksnį dėžėms.

Kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumų ir yra pasirinkimai, priklausantys nuo dėžės paskirties, norimo dizaino ir funkcionalumo.


Kiek laiko užtrunka dėžių gamybos projektas?


Dėžių gamybos projektų trukmė gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių:

Dizainas ir kompleksiškumas: Paprastesni, standartizuoti dizainai gali būti greičiau įgyvendinti, tuo tarpu kompleksiškesni, unikalūs projektai gali reikalauti daugiau laiko dėl detalaus projektavimo ir gamybos proceso.

Pasirinktos medžiagos: Kiekviena medžiaga reikalauja skirtingo gamybos laiko. Pavyzdžiui, metalo ar medžio dėžės gali reikalauti ilgesnio laiko dėl jų apdirbimo ar formavimo.

Dėžių skaičius: Jei reikia daug dėžių, tai gali trukti ilgiau dėl masinės gamybos reikalavimų.

Amatininko ar įmonės darbo apkrovos: Jei amatininkas ar įmonė, kuri gamina dėžes, turi didelę užsakymų eilę, tai gali turėti įtakos laiko trukmei.

Paprastai dėžių gamybos projektas gali užtrukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių, priklausomai nuo minėtų veiksnių ir specifinių kliento pageidavimų. Tam tikri projektai gali būti gaminami greičiau, tuo tarpu kiti reikalauja daugiau laiko dėl sudėtingumo arba dėl didesnio skaičiaus. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.