Pakobazė

Vilniuje
PAKOBAZĖ – tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti el.parduotuvė. Prekes ir paslaugas teikia el. parduotuvėje www.pakobazė.lt. Klientams siūlome greitai ir paparstai ne tik įsigyti jau esamas prekes, bet ir pateikti individualius užsakymus. Mūsų siūloma produkcija pagal kainą ir kokybiškumo savybes pranoksta daugelį kitų rūšių pakuočių, pakavimo medžiagų. Tad esam pasiryžę pasiūlyti itin palankias kainos, atsiskaitymo, pristatymo sąlygas.

Didžiuojamės glaudžiai bendradarbiaudami su vienais iš stipriausių produkcijos tiekėjų ir gamintojų Europoje. Jų dėka galime savo klientams pasiūlyti, kuo įvairesnį kokybiškų prekių asortimentą, patenkinti išrankiausių klientų poreikius inovatyviais pakavimo sprendimais.

„Pakobazėje“ kaip bazėje – siūlome įvairių išmatavimų, konstrukcijos, dizaino gofrokartono, kreidinio, makulaturinio, kraft ir kito kartono, popieriaus, plastiko gaminių iki pakavimo medžiagų bei individualių paslaugų: šilkografija, ofsetinė ir fleksografinė spauda ant pakuočių, individualių, išskirtinio dizaino pakuočių gamyba. Siekiame pasiūlyti geriausiai rinkos poreikius atitinkančias pakuotes, pakavimo medžiagas ir daugelį kokybiškų su jų paruošimu susijusių paslaugų.

Mūsų pagrindinis tikslas – patenkinti Jūsų ir Jūsų klientų poreikius.

Lojaliems savo klientams taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Užtikriname itin aukštą produkcijos kokybę.

Visuomet esame atviri Jūsų betkokiam iškilusiui klausimui ar problemai. Drąsiai kreipkitės į mus, o mes nuoširdžiai stengsimės atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ar pasiūlyti geriausią problemos sprendimo būdą.

PADĖKIME AUGTI VIENI KITIEMS ! www.pakobaze.lt
Kontaktai:
Darbo laikas:
Pr.:
08:00 - 17:00
An.:
08:00 - 17:00
Tr.:
08:00 - 17:00
Kt.:
08:00 - 17:00
Pn.:
08:00 - 17:00
Št.:
08:00 - 17:00
Sk.:
08:00 - 17:00
Kalbos:
Lietuvių k.
Anglų k.
Statusas: Juridinis asmuo
Garantijos: Grąžinimo garantija
Kaina: Vidutinė rinkos kaina Mūsų siūloma produkcija pagal kainą ir kokybiškumo savybes pranoksta daugelį kitų rūšių pakuočių, pakavimo medžiagų. Tad esam pasiryžę pasiūlyti itin palankias kainos, atsiskaitymo, pristatymo sąlygas.
Nuolaidos:
Nuo užsakymų kiekio:
iki 50 %
Lojaliam klientui:
iki 50 %

Teikiamos paslaugos (1)

Pakobazė Vidutinė rinkos kaina
PAKOBAZĖ – tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti el.parduotuvė. Prekes ir paslaugas teikia el. parduotuvėje www.pakobazė.lt. Klientams siūlome greitai ir paparstai ne tik įsigyti jau esamas prekes,...
Lietuva, Visi miestai
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.