Plastiko apdirbimas

Plastiko apdirbimas yra procesas, kuris susideda iš plastikinių medžiagų transformavimo į naujus produktus arba dalių gamybą:

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Langai Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių langų montavimas,pardavimas. Plastikinių balkonų montavimas,pardavimas,konsultavimas.
Klaipėdoje
€ 10.00/m2
UAB „Dagvila“ Vidutinė rinkos kaina
UAB „Dagvila“ švaros ir higienos prekės (vienkartinio naudojimo prekės), pakavimo medžiagos, plastikinės paletės, fasavimo maišeliai, popieriniai maišeliai. Esame Mercator Medical ir Georg UTZ atstovai Lietuvoje....
Vilniuje
€ 10.00/m2
UAB,Tvilis Vidutinė rinkos kaina
Įvairūs plastiko ir organinio stiklo gaminiai yra neatsiejama prekybinės įrangos dalis. Galime sukurti gaminį pagal Jūsų pageidavimus. Kainos ir terminai priklauso nuo užsakomų gaminių kiekio...
Vilniuje (Vilkpėdė)
€ 20.00/m2
UAB „INTERKAUF" Vidutinė rinkos kaina
PLASTIKO APDIRBIMAS - frezavimas, graviravimas, pjaustymas, termo lankstymas. VAKUUMINIS FORMAVIMAS - reklaminės produkcijos, nestandartinių gaminių. Reklaminė produkcija iš polimetilmetakrilato (PMMA), polivinilchlorido (PVC), polipropileno (PPP), organinio...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB "JUODIŠA" Vidutinė rinkos kaina
Plastiko apdirbimas: Vakuuminis formavimas, Plastikine pakuotė, Terminalai, displejai, Elekroninės kainos, Gamyba nuo A iki Z, Vienetine gamyba, Serijine gamyba, Projektavimas ir gamyba.
Vilniaus raj. (Juodšiliai)
€ 8.00/m2
UAB "Plastena" Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: CNC tekinimas; Lazerinis graviravimas; Lazerinis pjovimas; Plastikinių talpyklų gamyba; Plastikų formatinis pjovimas; Plastikų lenkimas; Plastikų tekinimas; Prekybos įrangos gamyba; Reklaminių - kanceliarinių detalių...
Kauno raj. (Garliava)
€ 1.00/m2
UAB "Dirmeta" Vidutinė rinkos kaina
Galime pasiūlyti plastmasės liejimo paslaugą su kliento pateiktomis ar mūsų pagamintomis liejimo formomis.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB "LITPOLSTAR" Vidutinė rinkos kaina
Naudojame pažangiausią liejimo technologiją, liejame gaminius, sveriančius nuo 1 – 1300 gr. Liejimui naudojame PP, PE, PS, POM.PC, ABS, PA ir daugelį kitų žaliavų. PRODUKCIJA:...
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 1.00/m2
UAB „NTA ir ko” Vidutinė rinkos kaina
Plastiko gaminiai: laivai, valtys, kateriai.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „LITPLASTMET“ Vidutinė rinkos kaina
Įmonė gamina įvairios paskirties LDPE plėveles: - Įpakavimo plėvelė; - Statyboms skirta plėvelė; - Žemės ūkio paskirties plėvelė; - Maišai skirti šiukšlėms beistatybų atliekoms išvežti.
Vilniuje
€ 1.00/m2

Plastiko apdirbimas: kaip sumažinti aplinkos poveikį


Plastiko apdirbimo procesas suteikia galimybes sumažinti aplinkos poveikį tokiu būdu:

Efektyvus plastiko rūšiavimas ir perdirbimas sumažina atliekų kiekį ir leidžia daugiau kartų panaudoti plastiką, taip mažinant naujai pagamintos plastiko naudojimą.  Tvarios arba bio degraduojančios medžiagos paieška ir naudojimas, yra draugiškesnės aplinkai ir mažiau kenksmingos.

Mažiau energijos reikalaujančių procesų naudojimas plastikui perdirbti, taip sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimą.

Naujų technologijų diegimas sumažina aplinkai kenksmingų medžiagų išleidimą į orą ir vandenį.

Šie veiksmai yra esminiai siekiant sumažinti aplinkos poveikį, susijusį su plastiko apdirbimu. 


Kaip pagerinti pelningumą per plastiko atliekų apdirbimą


Per plastiko atliekų apdorojimą gali būti pagerintas įmonių pelningumas šiais būdais:

Optimizuotas procesas: Procesų optimizavimas, naudojant pažangias technologijas ir efektyvius perdirbimo būdus, sumažina išlaidas ir didina gamybos efektyvumą.

Perdirbimo kiekio didinimas: Skatinimas daugiau perdirbti ir panaudoti plastiką gali padėti sumažinti gamybos išlaidas ir padidinti produktyvumą.

Efektyvūs logistikos sprendimai: Efektyvus tiekimo grandinės valdymas ir logistikos sprendimai gali sumažinti transportavimo ir sandėliavimo išlaidas.

Produktų kokybės kontrolė: Stiprus dėmesys gaminių kokybei padeda išvengti išlaidų dėl defektų ir grąžinimų.

Energijos taupymas: Naudojant energijos taupymo metodus, įmonė gali sumažinti gamybos išlaidas ir pagerinti pelningumą.

Inovacijos ir produktų diversifikavimas: Įdiegus naujoves ir pritaikius plastiką naujiems produktams, galima pasiekti didesnį rinkos segmentų skaičių.

Šie veiksmai padės pramonės įmonėms pagerinti pelningumą ir konkurencingumą plastiko atliekų apdirbimo srityje. Integravus šias strategijas, galima pasiekti didesnį ekonominį naudingumą ir efektyvumą.


Kokia ateitis laukia plastiko apdirbimo pramonių?


Ateityje plastiko apdirbimo pramonės laukia keletas svarbių pokyčių :

Tvarumas ir aplinkosauga: Įmonės įsipareigoja mažinti aplinkai kenksmingą poveikį ir daugiau dėmesio skirs tvariam plastiko perdirbimui ir naudojimui.

Pažangios technologijos: Daugiau investicijų į pažangias technologijas, įskaitant automatizaciją ir skaitmenizavimą, siekiant efektyviau ir ekologiškiau apdirbti plastiką.

Nauji perdirbimo būdai: Tolesnė pažanga plastiko perdirbimo metodų ir technologijų srityje, kas leistų efektyviau panaudoti plastiko atliekas.

Produktų dizaino inovacijos: Daugiau dėmesio bus skiriama dizainui ir gamybos procesų inovacijoms, kurios leis sukurti daugiau tvarumo ir ilgaamžiškumo principais paremtų produktų.

Taršos mažinimas: Didėja spaudimas mažinti plastiko atliekų kiekį, keisti plastiko gamybą ir daugiau dėmesio skirti alternatyvioms medžiagoms.

Ateityje plastiko apdirbimo pramonė tęs vystymąsi, siekdama mažinti aplinkai sukeltą žalą ir prisitaikyti prie tvarios gamybos bei vartojimo tendencijų.


7 plastiko apdirbimo privalumai verslui


Šie septyni plastiko apdirbimo privalumai daro plastiką populiaru ir plačiai naudojamu verslo sektoriuje, padedant sukurti daugybę skirtingų produktų ir paslaugų.

Pritaikomumas ir lankstumas: Plastikas yra plačiai pritaikomas ir gali būti naudojamas įvairiems produktams įvairiose pramonės šakose.

Nesudėtingas gamybos procesas: Plastiko gamybos procesas yra greitas ir pigus lyginant su kitomis medžiagomis, todėl sumažinamos gamybos išlaidos.

Mažesnės išlaidos: Plastiko lengvumas sumažina transportavimo išlaidas ir palengvina logistiką.

Atsparumas: Kai kurie plastiko tipai yra ilgaamžiai ir atsparūs, mažindami reikiamą daiktų keitimo dažnumą.

Dizaino galimybės: Plastiko formavimas leidžia kurti įvairaus dizaino ir formos produktus, tenkinančius skirtingus vartotojų poreikius.

Saugumas ir higiena: Plastiko paviršius lengvai valomas, todėl jis yra tinkamas daugeliui higienos reikalaujančių pramonės sričių.

Tvarus perdirbimas: Galimybė perdirbti plastiką leidžia sumažinti aplinkai sukeltą neigiamą poveikį, taip prisidedant prie tvarios gamybos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.