Plastiko gaminiai

Plastiko gaminiai yra įvairūs ir plačiai naudojami įvairiose pramonės srityse ir kasdieniame gyvenime dėl jų lankstumo, lengvumo ir daugybės kitų privalumų.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Langai Vidutinė rinkos kaina
Plastikinių langų montavimas,pardavimas. Plastikinių balkonų montavimas,pardavimas,konsultavimas.
Klaipėdoje
€ 10.00/m2
UAB „Dagvila“ Vidutinė rinkos kaina
UAB „Dagvila“ švaros ir higienos prekės (vienkartinio naudojimo prekės), pakavimo medžiagos, plastikinės paletės, fasavimo maišeliai, popieriniai maišeliai. Esame Mercator Medical ir Georg UTZ atstovai Lietuvoje....
Vilniuje
€ 10.00/m2
UAB,Tvilis Vidutinė rinkos kaina
Įvairūs plastiko ir organinio stiklo gaminiai yra neatsiejama prekybinės įrangos dalis. Galime sukurti gaminį pagal Jūsų pageidavimus. Kainos ir terminai priklauso nuo užsakomų gaminių kiekio...
Vilniuje (Vilkpėdė)
€ 20.00/m2
UAB „INTERKAUF" Vidutinė rinkos kaina
PLASTIKO APDIRBIMAS - frezavimas, graviravimas, pjaustymas, termo lankstymas. VAKUUMINIS FORMAVIMAS - reklaminės produkcijos, nestandartinių gaminių. Reklaminė produkcija iš polimetilmetakrilato (PMMA), polivinilchlorido (PVC), polipropileno (PPP), organinio...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB "JUODIŠA" Vidutinė rinkos kaina
Plastiko apdirbimas: Vakuuminis formavimas, Plastikine pakuotė, Terminalai, displejai, Elekroninės kainos, Gamyba nuo A iki Z, Vienetine gamyba, Serijine gamyba, Projektavimas ir gamyba.
Vilniaus raj. (Juodšiliai)
€ 8.00/m2
UAB "Plastena" Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: CNC tekinimas; Lazerinis graviravimas; Lazerinis pjovimas; Plastikinių talpyklų gamyba; Plastikų formatinis pjovimas; Plastikų lenkimas; Plastikų tekinimas; Prekybos įrangos gamyba; Reklaminių - kanceliarinių detalių...
Kauno raj. (Garliava)
€ 1.00/m2
UAB "Dirmeta" Vidutinė rinkos kaina
Galime pasiūlyti plastmasės liejimo paslaugą su kliento pateiktomis ar mūsų pagamintomis liejimo formomis.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB "LITPOLSTAR" Vidutinė rinkos kaina
Naudojame pažangiausią liejimo technologiją, liejame gaminius, sveriančius nuo 1 – 1300 gr. Liejimui naudojame PP, PE, PS, POM.PC, ABS, PA ir daugelį kitų žaliavų. PRODUKCIJA:...
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 1.00/m2
UAB „NTA ir ko” Vidutinė rinkos kaina
Plastiko gaminiai: laivai, valtys, kateriai.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „LITPLASTMET“ Vidutinė rinkos kaina
Įmonė gamina įvairios paskirties LDPE plėveles: - Įpakavimo plėvelė; - Statyboms skirta plėvelė; - Žemės ūkio paskirties plėvelė; - Maišai skirti šiukšlėms beistatybų atliekoms išvežti.
Vilniuje
€ 1.00/m2

Kokybiški plastiko gaminiai: mūsų paslaugos


Kokybiški plastiko gaminiai apima platų plastikinių gaminių asortimentą. Štai keletas svarbių sričių:

Pakuotės pramonė - įvairių formų ir dydžių plastikinių dėžių ir konteinerių gaminimo paslaugos parduotuvėms ir maisto pramonei.

Pramonė ir gamyba - plastikinės dalys ir formos įvairioms pramonės sritims, padedant įvairioms gamybos reikmėms.

Namų apyvokos prekės - įvairios plastikinės namų apyvokos prekės, tokios kaip indai, indeliai ir specialūs įrankiai, pagerinantys namų gyvenimą.

Pramogų ir laisvalaikio sektorius - įvairūs plastikiniai žaislai.

Teikiame paslaugas, kuriant įvairias plastikines sporto įrangos dalis ar priemones.


Plastiko gaminiai verslui: išplėskite savo prekybos galimybes


Plastiko gaminiai verslu - tai puikus būdas pritraukti verslo klientus, norinčius plėsti savo prekių asortimentą ir pasiūlyti įvairius plastikinius gaminius savo klientams. Štai keletas pasiūlymų, kaip galime jums padėti:

Individualūs sprendimai prekybai. Gaminame plastikinius produktus pagal individualius klientų pageidavimus ir prekybos sektoriaus poreikius. Teikiame specializuotas prekių linijas, pritaikytas jūsų verslo specifikai.

Pakuotės ir prekybos reikmenys. Gaminkite specialias pakuotes ir prekybos reikmenis, pritaikytus jūsų prekių ar paslaugų pardavimui. Siūlome įvairias plastikines dėžes, dėžutes ir kitas prekėms skirtas pakuotes.

Prekės ženklai ir personalizacija. Galime pagaminti plastikinius gaminius su jūsų prekės ženklu arba pagal individualius dizaino poreikius, siekiant sukurti unikalų ir atpažįstamą produktą.

Didmeninė prekyba ir partnerystė. Teikiame galimybes didmeninei prekybai, leisdami jums plėsti savo verslo galimybes ir pasiūlyti daugiau įvairių produktų savo klientams.


Kodėl plastiko gaminiai tampa vis populiaresni įmonėms?


Plastiko gaminių populiarumas tarp įmonių turi keletą priežasčių, kurios paaiškina jų didėjančią paklausą ir naudojimąsi šiomis prekėmis:

Lankstumas ir pritaikomumas. Plastiko gaminių lankstumas leidžia įmonėms kurti įvairias formas, dydžius ir dizainus, atitinkančius skirtingus klientų poreikius. 

Atsparumas ir ilgaamžiškumas. Plastiko gaminiai dažnai yra atsparūs įvairioms sąlygoms - nuo drėgmės iki temperatūros svyravimų, todėl jie gali ilgai išlaikyti savo savybes ir išvaizdą.

Ekonominis naudingumas. Jie dažnai yra lengvi ir pigūs gaminti, kas leidžia sumažinti gamybos išlaidas ir optimizuoti logistiką bei laikymą.

Įvairovė ir daugialypė paskirtis. Plastiko gaminių įvairovė suteikia galimybę naudoti juos skirtingose pramonės srityse - nuo maisto pramonės iki medicinos ar transporto.

Šie faktoriai daro plastiko gaminius labai pageidaujamais įmonėms. 


5 patarimai, kaip pasirinkti geriausius plastiko gaminius jūsų namams


Renkantis plastiko gaminį namams, būtina atsižvelgti į jo kokybę, funkcionalumą, aplinkosauginius aspektus ir patikimumą, siekiant užtikrinti, kad jūsų pasirinkimas bus tinkamas ir patenkins jūsų poreikius ilgą laiką. Pagrindiniai pasirinkimo kriterijai:

Medžiagos kokybė ir atsparumas: Pasirinkite plastiko gaminius, kurie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atsparių ilgalaikiam naudojimui ir specifinėms sąlygoms, pvz., UV spinduliams, temperatūros svyravimams ir drėgmei.

Dizainas ir funkcionalumas: Rinkitės gaminius, kurie estetiškai patrauklūs ir atitinka jūsų namų stilių. Svarbu, kad plastiko gaminiai būtų praktiški ir atitiktų jūsų poreikius.

Tvarumas ir perdirbamumas: Jei galima, renkitės plastiko gaminius, kurie yra perdirbami arba pagaminti iš perdirbtų medžiagų, taip prisidedant prie aplinkos apsaugos ir tvarios vartosenos.

Paskirtis ir daugiafunkciškumas: Verta pasirinkti gaminius, kurie yra daugiafunkciai ir gali būti naudojami įvairiais būdais.

Kokybiškas tiekėjas ir garantijos: Pasirinkite patikimus tiekėjus ar gamintojus, kurie siūlo garantijas už jų produktus ir turi gerą reputaciją rinkoje. Svarbu užtikrinti, kad gamintojas atitinka aukštus kokybės standartus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.