Kalvių paslaugos

Kalvių paslaugos yra įvairiapusiškos ir specializuotos paslaugos, teikiamos kalvių amatininkų, kurie dirba su metalu, tam, kad kurtų, remontuotų ir priežiūrėtų įvairias metalines konstrukcijas bei dirbtų su metalo de

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
IV, Kęstučio Skelevo Vidutinė rinkos kaina
Kalvystės darbai ir nestandartinių metalo konstrukcijų gamyba yra gerai pažįstama sritis, tad čia galime pasiūlyti savo profesionalias paslaugas ir patirtį. Daromi kalviški vartai, kurie išsiskiria...
Kaune
UAB "HEFAISTO KALVĖ" Vidutinė rinkos kaina
Pagal individualius užsakymus kuriame, gaminame ir montuojame vartus, tvoras, lauko bei vidaus tureklus, metalinius laiptus, metalinius židinius, reklaminius stendus, stogelius, baldus, šviestuvus bei daug kitų...
Tauragėje
V. Puroklio Įmonė Vidutinė rinkos kaina
Kalvystė, tvoros, vartai, turėklai, pirties krosnys. Pagal individualų užsakymą gaminame tvoras, vartus, balkono tvoreles, laiptus, kalvio darbai. Siūlome individualaus dizaino pirties krosnelių įvairovę. Siūlome individualaus...
Kaišiadoryse
IĮ Ginoris Vidutinė rinkos kaina
Mūsų sukurti ir pagaminti metalo kalvystės gaminiai suteiks Jums dvejopą naudą: jie atliks funkcinę paskirtį bei labai papuoš individualią ir viešąją erdvę.
Mažeikiuose
Remigijus Vidutinė rinkos kaina
Kvalifikuotas ir didelę patirtį turintis mūsų kolektyvas sprendžia įvairias užsakovų problemas, kai reikia atlikti objekto rekonstrukcijas, ar suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti įvairius projektus. Projektavimo -...
Visuose miestuose
Daugų Kalvė Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame: įvairius kaltinės geležies gaminius. Tai unikalių kalvių dirbinių gamyba ir prekyba: metalo gaminiai, vartai, tvoros, turėklai, laiptai, grotos. Šviestuvai, žvakidės, židinio įrankiai, metaliniai...
Alytaus raj. (Daugai)
Arvydo Kalvė Vidutinė rinkos kaina
Gaminu įvairius kalviškus gaminius jūsų interjerui ir eksterjerui. Įvairūs laiptai, balkonai, nestandartiniai baldai, žvakidės, vartai.
Klaipėdos raj.
Kalvio Darbai Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Židinio aksesuarų gamyba; Žvakidžių gamyba; Metalo gaminiai pagal individualius užsakymus; Baldų gamyba.
Kauno raj. (Raudondvaris)
MB "KARTOTĖ" Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Turėklų gamyba; Židinio aksesuarų gamyba; Šviestuvų gamyba; Žvakidžių gamyba; Metalo gaminiai pagal individualius užsakymus; Baldų gamyba; Laiptų gamyba; Stumdomų vartų gamyba; Tvorų gamyba;...
Vilniuje
GAMKALVĖ Vidutinė rinkos kaina
Įgyvendiname klasikinius ir modernius projektus. Individualūs metalo konstrukcijų projektai: židiniai, židinio įrankiai, malkinės, žvakidės, šviestuvai, interjero ir eksterjero dirbiniai sudomino daugelį Lietuvos, bei užsienio pirkėjų.
Šiauliuose

Kodėl pasirinkti mūsų kalvių paslaugas?


Pasirinkdami mūsų kalvių paslaugas, gausite:

Profesionalumą ir patirtį: Mes turime patyrusių kalvių, kurie turi ilgametę darbų su metalu patirtį, garantuodami kokybišką darbą.

Individualų požiūrį: Mes atsižvelgiame į jūsų poreikius ir pageidavimus, siekdami sukurti arba remontuoti metalines konstrukcijas pagal jūsų lūkesčius.

Aukštą kokybę: Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas ir įrankius, kad užtikrintume ilgaamžiškumą ir tvirtumą visiems projektams.

Paprastą ir aiškų bendravimą: Mes siekiame užtikrinti sklandų ir aiškų bendravimą su klientais, kad visi suprastų projekto eigą ir būtų patenkinti rezultatais.

Saugumą ir patikimumą: Mes laikomės saugos standartų, kad užtikrintume darbuotojų ir klientų saugumą dirbant su metalu.


Kokios yra populiariausios kalvių paslaugos?


Populiariausios kalvių paslaugos dažniausiai apima:

Metalinių konstrukcijų kūrimą: Kalviai dažnai kuria metalines konstrukcijas, tokias kaip laiptai, tvoros, vartai arba sienų atramos.

Remontą ir restauravimą: Jie remontuoja senas arba pažeistas metalines konstrukcijas, kad jos atgautų savo funkcionalumą ir estetinį išvaizdą.

Metalinių detalių gamybą: Kalviai kuria specializuotas detalės arba unikalius metalinius elementus.

Mašinų ir įrenginių taisymą:  Metalinių mechanizmų, įrangos ir įvairių mašinų remontas arba priežiūra.

Šios paslaugos dažnai yra paklausios, nes atspindi įvairius klientų poreikius nuo paprastų remonto darbų iki kompleksiškų metalinių konstrukcijų kūrimo.


Kiek kainuoja profesionalios kalvės paslaugos?


Kalvių paslaugų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant:

Projekto sudėtingumą: Kainos gali skirtis priklausomai nuo projekto dydžio, sudėtingumo ir reikiamų įgūdžių ar įrankių.

Medžiagų kainų: Kainos taip pat priklauso nuo naudojamų medžiagų, tokių kaip metalas, užtvarai, apsauginės danga ir kt., kainos.

Darbo laiko: Kiek laiko reikia atlikti darbus ir kiek valandų arba dienų bus skirta projektui.

Jei projektas reikalauja specializuotų arba individualizuotų detalių, tai gali paveikti galutinę kainą.

Kadangi kiekvienas projektas yra unikalus, geriausia yra kreiptis tiesiogiai į kalvius su savo projektu ir pageidavimais. Taip jie galės pateikti tikslius kainos pasiūlymus, atsižvelgiant į konkrečią jūsų situaciją ir poreikius.


Kur rasti patikimus kalvius savo projektui?


Patikimus kalvius galite rasti keliais būdais:

Internetas: Ieškokite internete, naudodamiesi paieškos sistemomis arba specializuotomis svetainėmis, kuriose yra kalvių paslaugų sąrašai.

Rekomendacijos ir atsiliepimai: Klauskite rekomendacijų iš draugų, šeimos arba verslo partnerių. 

Kalvių amatininkų gildijos: Daugelyje miestų yra kalvių amatininkų gildijos arba profesionalios sąjungos, kur galite gauti informacijos apie patikimus ir licencijuotus kalvius.

Vietiniai renginiai ar parodos: Kiekvienoje šalyje yra statybos, amatininkų ar dizainerių parodų bei renginių, kur galite susipažinti su kalvių darbais ir rasti specialistų.

Tinklaraščiai ir forumai: Peržiūrėkite specializuotus tinklaraščius, forumus ar socialinių tinklų grupes, kuriose kalvis dalinasi savo darbais arba teikia paslaugas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.