Kalviški vartai yra ne tik praktiškas, bet ir estetinis namų elementas, kuris liudija savininkų skonį ir prestižą. Kalvystė yra vienas seniausių ir meniškiausių amatų, kuris leidžia iš metalo sukurti įvairias formas ir raštus - viena iš jų kalviški vartai.

Kalviški vartai

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
IV, Kęstučio Skelevo Vidutinė rinkos kaina
Kalvystės darbai ir nestandartinių metalo konstrukcijų gamyba yra gerai pažįstama sritis, tad čia galime pasiūlyti savo profesionalias paslaugas ir patirtį. Daromi kalviški vartai, kurie išsiskiria...
Kaune
UAB "HEFAISTO KALVĖ" Vidutinė rinkos kaina
Pagal individualius užsakymus kuriame, gaminame ir montuojame vartus, tvoras, lauko bei vidaus tureklus, metalinius laiptus, metalinius židinius, reklaminius stendus, stogelius, baldus, šviestuvus bei daug kitų...
Tauragėje
V. Puroklio Įmonė Vidutinė rinkos kaina
Kalvystė, tvoros, vartai, turėklai, pirties krosnys. Pagal individualų užsakymą gaminame tvoras, vartus, balkono tvoreles, laiptus, kalvio darbai. Siūlome individualaus dizaino pirties krosnelių įvairovę. Siūlome individualaus...
Kaišiadoryse
IĮ Ginoris Vidutinė rinkos kaina
Mūsų sukurti ir pagaminti metalo kalvystės gaminiai suteiks Jums dvejopą naudą: jie atliks funkcinę paskirtį bei labai papuoš individualią ir viešąją erdvę.
Mažeikiuose
Remigijus Vidutinė rinkos kaina
Kvalifikuotas ir didelę patirtį turintis mūsų kolektyvas sprendžia įvairias užsakovų problemas, kai reikia atlikti objekto rekonstrukcijas, ar suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti įvairius projektus. Projektavimo -...
Visuose miestuose
Daugų Kalvė Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame: įvairius kaltinės geležies gaminius. Tai unikalių kalvių dirbinių gamyba ir prekyba: metalo gaminiai, vartai, tvoros, turėklai, laiptai, grotos. Šviestuvai, žvakidės, židinio įrankiai, metaliniai...
Alytaus raj. (Daugai)
Arvydo Kalvė Vidutinė rinkos kaina
Gaminu įvairius kalviškus gaminius jūsų interjerui ir eksterjerui. Įvairūs laiptai, balkonai, nestandartiniai baldai, žvakidės, vartai.
Klaipėdos raj.
Kalvio Darbai Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Židinio aksesuarų gamyba; Žvakidžių gamyba; Metalo gaminiai pagal individualius užsakymus; Baldų gamyba.
Kauno raj. (Raudondvaris)
MB "KARTOTĖ" Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Turėklų gamyba; Židinio aksesuarų gamyba; Šviestuvų gamyba; Žvakidžių gamyba; Metalo gaminiai pagal individualius užsakymus; Baldų gamyba; Laiptų gamyba; Stumdomų vartų gamyba; Tvorų gamyba;...
Vilniuje
GAMKALVĖ Vidutinė rinkos kaina
Įgyvendiname klasikinius ir modernius projektus. Individualūs metalo konstrukcijų projektai: židiniai, židinio įrankiai, malkinės, žvakidės, šviestuvai, interjero ir eksterjero dirbiniai sudomino daugelį Lietuvos, bei užsienio pirkėjų.
Šiauliuose

Prestižo simbolis: kalviškų vartų dizaino ypatumai


Kalviški vartai yra ne tik būdas apsaugoti savo namus nuo nepageidaujamų svečių, bet ir būdas parodyti savo individualumą ir stilių.

Kalviški vartai gali būti pritaikyti prie bet kokio architektūrinio stiliaus, nuo tradicinio iki modernaus.

 Kalviški vartai gali būti papuošti įvairiais motyvais, kurie atspindi savininkų pomėgius ir charakterį. Pavyzdžiui, gamtos mėgėjai gali rinktis lapų, vijoklių ar gėlių raštus, kurie harmoningai dera prie sodo aplinkos.

 Modernaus stiliaus mėgėjai gali rinktis geometrinius raštus, kurie pasižymi švariomis linijomis ir aštriais kampais. Klasikinio stiliaus mėgėjai gali rinktis kaltinės geležies raštus, kurie pasižymi sudėtingais ir elegantiškais garbanų ir spiralių ornamentais.

 O tiems, kurie nori išsiskirti iš minios, gali patikti Art Deco Glamour stiliaus vartai, kurie pasižymi drąsiomis linijomis ir geometrinėmis formomis.


Techninės inovacijos kalviškų vartų gamyboje


Kalviški vartai nėra tik gražūs, bet ir kokybiški ir ilgaamžiai. Kalviški vartai gaminami iš metalo, kuris yra tvirtas ir atsparus korozijai, drėgmei ir mechaniniams pažeidimams. Jie gali būti padengti specialiomis apsauginėmis medžiagomis, kurios dar labiau padidina jų atsparumą ir išvaizdą.

 Kalviški vartai gali būti ir automatizuoti, t. y. valdomi nuotoliniu būdu arba naudojant specialius jutiklius. Automatizuoti kalviški vartai yra patogūs ir saugūs, nes leidžia atidaryti ir uždaryti vartus be išlipimo iš automobilio ar namų.

 Automatizuoti kalviški vartai taip pat gali būti integruoti su namų apsaugos sistema, kuri signalizuoja apie bet kokį vartų pažeidimą ar atidarymą.


Vartų pritaikymas skirtingose aplinkose: nuo klasikos iki moderno


Kalviški vartai gali būti naudojami ne tik namų, bet ir kitų objektų apsaugai ir puošimui. Kalviški vartai gali būti montuojami prie tvoros, sodo, įvažiavimo ar net balkono. 

Kalviški vartai gali būti skirtingų tipų, priklausomai nuo jų paskirties ir vietos. Pavyzdžiui, tvoros vartai yra montuojami prie namų tvoros ir užtikrina didesnį saugumą. 

Įvažiavimo vartai yra montuojami įvažiavimuose ir leidžia pravažiuoti net ir sunkiasvorėms transporto priemonėms. 

Sodo vartai yra montuojami soduose ir sukuria menišką lauko interjerą.

 Stumdomi vartai yra montuojami ten, kur yra ribota kiemo erdvė ir jie yra lengvai valdomi.

Kalviški vartai yra puikus būdas pagerinti savo namų išvaizdą ir padidinti jų vertę. Jie yra ne tik funkcionalūs, bet ir meniški, nes leidžia išreikšti savo asmenybę ir stilių; jie yra gaminami iš kokybiškų ir atsparių medžiagų, kurios užtikrina jų ilgaamžiškumą ir patvarumą. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.