Vandens fontanai, sienelės

Vandens fontanai sienelės yra dekoratyviniai elementai, kurie dažnai būna sumontuoti ant sienos arba pastato sienelės. Šie fontanai sienelės būna sukuriami taip, kad vanduo tekėtų žemyn iš aukščiau esančio taško, taip sukuriant švelnų srautą, būdingas vandens kriokliams.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Aqua Spektras Vidutinė rinkos kaina
Aqua Spektras ilgametė patirtis - privačių ir visuomeninių baseinų įrengimas: vidaus bei lauko baseinai, masažiniai, karkasiniai baseinai, dekoratyviniai tvenkiniai ir fontanai. Konsultavimas, projektavimas bei aprūpinimas...
Visuose miestuose
€ 1000.00/vnt
UAB Vandens linija Vidutinė rinkos kaina
Wellmer rankšluosčių džiovintuvų ir gyvatukų gamintojas. Gaminame išskirtinio dizaino rankšluosčių džiovintuvus, radiatorius, gyvatukus. Galime pasiūlyti elektrinius ir prie vandens sistemos jungiamus gyvatukus bei rankšluosčių džiovintuvus....
Kaune (Vilijampolė)
€ 10.00/vnt
www.burbuliukai.com Vidutinė rinkos kaina
Dekoratyvinis vandens krioklys-tai konstrukcija, kurios stiklo, veidrodžio arba akmens paviršiumi teka vanduo. Iš viršaus žemyn tekantis vanduo puikiai drėkina orą, išvalo jį nuo dulkių. Šis...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 99.00/vnt
www.burbuliukai.com Vidutinė rinkos kaina
Oro burbuliukų plokščių, oro burbuliukų kolonų, interjere naudojamų krioklių gamyba – viena iš pagrindinių mūsų specializacijų. Mūsų akvagaminiai padeda sukurti ir pagyvinti butų, namų, biurų,...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 99.00/vnt
UAB "TVARKDARYS" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame projektavimo ir dekoratyvinių kaskadų, krioklių, upelių įrengimo paslaugas. Parinksime vietą, tinkamai paruošime reljefą, aprūpinsime technologine tvenkinių įranga: vandens valymo filtrais, panardinamais vandens siurbliais, apšvietimu,...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
,,Želdynai.lt" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome vandens telkinį sklype. Šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų profesionali komanda gali įrengti nedidelį kriokliuką. Po varginančios darbo dienos nuo rūpesčių pabėgsite besiklausydami ramaus upelio čiurlenimo...
Kauno raj.
€ 1.00/vnt
UAB ,,Poolservice.LT“ Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame ir gaminame lauko ir vidaus dekoratyvinius krioklius, kaskadas. Natūralaus dizaino kriokliai įrengiami tose vietose kur reikalingas iš natūralaus gamtos kraštovaizdžio neišsiskiriantis, tekantis vanduo. Architektūriniai...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
UAB ,,Žaliasis tropikalis" Vidutinė rinkos kaina
Vandens burbulų sienos, vandens sienos kriokliai, akvariumai Projektavimas, gamyba, montavimas, aptarnavimas - priežiūra.
Visuose miestuose
€ 0.29/vnt
UAB ,,Žaliasis tropikalis" Vidutinė rinkos kaina
Vandens sienos kriokliai, burbulų sienos, akvariumai Projektavimas, gamyba, montavimas, aptarnavimas - priežiūra.
Vilniuje (Žvėrynas)
€ 2.90/vnt

Kaip pasirinkti tinkamą vandens fontaną sienelėms?


Tinkamą vandens fontano sienelėms pasirinkimas gali priklausyti nuo jūsų asmeninių poreikių, aplinkos ir norimų efektų. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Vietos dydis: Atkreipkite dėmesį į vietą, kurioje planuojate sumontuoti fontaną. Išmatuokite plotą ir aukštį, kad būtų aišku, kiek erdvės galite skirti fontanui.

Stilius ir dizainas: Fontanai gali skirtis nuo minimalistinių iki dekoratyvių, taigi rinkitės tokį dizainą, kuris atitiks jūsų aplinkos stilių. 

Ilgaamžiškumas: Pasirinkite fontano medžiagas, kurios yra atsparios oro sąlygoms. Akmens, metalo arba atsparaus plastiko fontanai gali ilgiau išlikti lauke ir išliks estetiškai patrauklūs.

Vandens srauto efektas: Įvertinkite, kokią efektą norite gauti iš fontano. Galite rinktis švelnų, tylią srautą arba intensyvesnį, burbuliuojantį efektą.

Priežiūra ir valdymas: Patikrinkite, kiek priežiūros reikės fontanui ir kokios yra valdymo sistemos. Kai kurie fontanai reikalauja reguliaraus valymo, o kitos versijos gali turėti automatines arba lengvai valdomas sistemas.

Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, galėsite pasirinkti tinkamą vandens fontaną sienelėms, kuris ne tik pridės grožio jūsų aplinkai, bet ir atitiks jūsų poreikius ir estetiką.


Kiek kainuoja montuojami vandens fontanai?


Vandens fontanų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo jų dydžio, dizaino, medžiagų, komplektacijos ir funkcijų. Montuojamų vandens fontanų kainos Lietuvoje gali prasidėti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų.

Pigiausi gali būti nedideli vidaus patalpose montuojami fontanai, o didesni, dekoratyvūs arba išoriniai fontanai su sudėtingesniu dizainu, gali būti brangesni dėl aukštesnės kokybės medžiagų, dydžio ir sudėtingesnės montavimo procedūros.

Svarbu atsižvelgti į jūsų poreikius, aplinką, kurioje planuojate montuoti fontaną, ir norimus funkcionalumus, kad galėtumėte nustatyti biudžetą ir rasti tinkamą fontaną, atitinkantį jūsų lūkesčius ir finansines galimybes. Be to, patartina pasikonsultuoti su specialistais arba fontanų gamintojais, kad gautumėte tikslesnę kainos informaciją pagal jūsų konkrečius poreikius.


Vandens fontanai: gamtos grožis namuose


Vandens fontanai namuose ne tik suteikia gamtos grožio, bet ir prideda tam tikros ramybės ir harmonijos atmosferą. Šie fontanai sukuria ypatingą aplinką, kurią galima įtraukti į vidaus arba išorės dizainą.

Jų ramus vandens srautas gali atstumti kasdienės rutinos stresą ir padėti sukurti ramesnę, meditatyvią aplinką. Taip pat jie gali būti įdomus pokalbių objektas ir pritraukti dėmesį savo estetika ir vandens judėjimo grožiu.

Fontanai yra puikus būdas pridėti natūralios gamtos elementų, kurie gali pagerinti jūsų interjero atmosferą, skatinti raminančią aplinką ir pridėti namų jaukumo jausmą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.