Roletų, žaliuzių paslaugos

Roletų ir žaliuzių paslaugos yra teikiamos siekiant sumontuoti, prižiūrėti ar remontuoti langų užuolaidas, apsaugines dangas ar kitas sienų, durų ir langų  apsaugos sistemas.  

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB ,,Dextera” Vidutinė rinkos kaina
Platus, aukštos kokybės, išskirtinio dizaino roletų asortimentas jaukiems ir stilingiems namams. Išsirinkti galite internetu www.dextera.lt, arba atvykę į mūsų artimiausią saloną. Suteikiame nemokamą konsultaciją.
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB “TERMOLIUKSAS” Vidutinė rinkos kaina
Viena iš prioritetinių mūsų bendrovės veiklos sferų – susukamų apsauginių žaliuzių (langinių) ir susukamų grotų projektavimas ir gamyba. Mes turime modernią apsauginių žaliuzių pjaustymo ir...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Romnet, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti horizontalias, vertikalias, apsaugines žaliuzes, roletus, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių. Žaliuzės lengvai pritaikomos visų tipų langams. Visi gaminiai yra lengvai prižiūrimi, patikimi,patvarūs,pagaminti tik iš...
Prienuose
€ 1.00/m2
TN Baltic, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti langų apipavidalinimui horizontalias, vertikalias, panelines, apsaugines žaliuzes, roletus, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių. Įmonė pristato naujieną Lietuvoje - vertikalias žaliuzes "SUNSAILS" (Saulės burė). Tai...
Jonavoje
€ 1.00/m2
Įmonė "Albino baldai visiems" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti populiarius langų dengimo elementus - žaliuzes ir roletus. Žaliuzės ir roletai lengvai pritaikomi įvairių tipų langams.Plati spalvų gama padeda parinkti ir pritaikyti gaminius...
Jurbarke
€ 1.00/m2
UAB "SKAIDMA" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti roletus, vertikalias, horizontalias, apsaugines žaliuzes, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių (stacionarius, susukamus). Roletai pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe. Horizontalių žaliuzių privalumas – nepretenzinga priežiūra....
Mažeikiuose
€ 1.00/m2
Baulita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kokybiškus gaminius interjerui - apsaugines, horizontalias, vertikalias, plisuotas žaliuzes, roletus, skirtus visų rūšių langams, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių (stacionarius, roletinius).
Šakiuose
€ 1.00/m2
Tinklelis, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome patogius ir praktiškus apsauginius tinklelius nuo vabzdžių (plisse, susisukančius, varstomas duris, tinklelius-rėmelius, stumdomas duris, užuolaidas),kurie skirti langams arba durims. Tai puiki apsauga nuo vabzdžių....
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame roletų (visų tipų),apsauginių žaliuzių,vertikalių žaliuzių,horizontalių žaliuzių, medinių žaliuzių, tinklelio nuo vabzdžių montavimo ir remonto darbus. Visų produktų matavimo darbai atliekami nemokamai.
Panevėžyje
€ 1.00/m2
Reginos salonas, PĮ Vidutinė rinkos kaina
Siūlome horizontalias, vertikalias žaliuzes. Horizontaliosios žaliuzės gali būti montuojamos lango ertmėje tarp stiklų arba lango išorėje.Vertikaliosios žaliuzės montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie...
Rokiškyje
€ 1.00/m2

Greitos ir kokybiškos roletų montavimo paslaugos jūsų namuose


Greitos ir kokybiškos roletų montavimo paslaugos gali reikšti, kad paslaugų teikėjas siūlo greitą ir profesionalų roletų ar kitų langų užuolaidų montavimą jūsų namuose.

Tai apima greitą montavimą ir kokybiškas paslaugas, kai specialistai atvyksta į jūsų namus, išmatuoja langus, pataria dėl geriausių užuolaidų pasirinkimo ir atlieka montavimo darbus kuo greičiau ir efektyviau. Tai leidžia jums greitai gauti patogumą ir funkcionalumą, kuriuos suteikia tinkamai sumontuotos langų užuolaidos.


Roletų priežiūra ir remontas: ilgaamžiškumas užtikrintas!


Roletų priežiūra ir remontas yra svarbios paslaugos, skirtos užtikrinti jūsų roletų ilgaamžiškumą ir tinkamą veikimą. Tai apima:

Reguliarią priežiūrą: Tai periodiškai atliekami patikrinimai ir valymai, kad būtų pašalintas purvas ar dulkės, reguliavimas, kad būtų išlaikytas tinkamas roletų veikimas.

Gedimų aptikimą ir taisymą: Patyrę specialistai identifikuoja ir taiso bet kokias roletų veikimo problemas - nuo mechaninių gedimų iki mechanizmų reguliavimo.

Komponentų keitimą: Jei reikia, keičiami arba atnaujinami roletų komponentai, kad būtų išlaikytas jų funkcionalumas.

Tinkamo naudojimo patarimai: Specialistai pateikia patarimų, kaip tinkamai naudoti ir prižiūrėti roletus, kad jie tarnautų ilgą laiką.


Kodėl reikėtų pasirinkti profesionalias roletų ir žaliuzių paslaugas?


Profesionalios roletų ir žaliuzių paslaugos suteikia daug privalumų:

Profesionalūs specialistai turi žinių ir patirties, leidžiančios jiems geriau suprasti jūsų poreikius ir užtikrinti aukštą darbo kokybę.

Profesionalai naudoja tinkamas medžiagas ir įrankius, kad būtų užtikrintas patikimas ir tvirtas montavimas.

Jie gali pasiūlyti individualius sprendimus, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus ir teritorijos ypatybes, siekiant sukurti tinkamiausią dizainą ir funkcionalumą.

Profesionalūs montuotojai atlika darbus greitai ir efektyviai, sutaupydami jūsų laiką ir užtikrindami, kad viskas bus įrengta tinkamai.

 Po montavimo profesionalai teikia palaikymo ir aptarnavimo paslaugas, atlieka būtinus reguliarius darbus, kad išlaikytų užuolaidų ar roletų tinkamą veikimą.

Pasirinkę profesionalias paslaugas, jūs gaunate ne tik aukštos kokybės montavimą, bet ir pasitikėjimą, kad jūsų langų užuolaidos ar roletai bus sumontuoti ir prižiūrėti patikimai bei efektyviai.


Kiek laiko trunka roletų ir žaliuzių montavimas?


Roletų ir žaliuzių montavimo laikas gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių:

Montuojamos sistemos tipo: Skirtingos roletų ar žaliuzių rūšys gali turėti skirtingus montavimo metodus, kurie gali lemti laiko skirtumus.

Montavimo dydžio: Montavimo laikas taip pat priklauso nuo to, kiek roletų ar žaliuzių montuojama ir kokie yra montavimo dydžiai.

Parengiamųjų darbų: Jei reikia atlikti tam tikrus parengiamuosius darbus (pavyzdžiui, išmatuoti langus arba parengti montavimo plotą), tai taip pat gali padidinti montavimo laiką.

Montavimo sąlygų: Geresnės sąlygos, pavyzdžiui, gerai paruoštas montavimo plotas ir prieiga prie langų, gali pagreitinti montavimo procesą.

Paprastai roletų ar žaliuzių montavimas gali užtrukti nuo vienos valandos iki kelių valandų. Vis dėlto konkretus montavimo laikas gali būti nustatomas tik priklausomai nuo konkrečių sąlygų ir montuojamos sistemos sudėtingumo. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.