Roletų gaminiai

Roletų gaminiai yra langų ar durų apsaugos ir dekoravimo elementai, kurie gali būti naudojami namuose, biuruose ar kitose patalpose.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB ,,Dextera” Vidutinė rinkos kaina
Platus, aukštos kokybės, išskirtinio dizaino roletų asortimentas jaukiems ir stilingiems namams. Išsirinkti galite internetu www.dextera.lt, arba atvykę į mūsų artimiausią saloną. Suteikiame nemokamą konsultaciją.
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB “TERMOLIUKSAS” Vidutinė rinkos kaina
Viena iš prioritetinių mūsų bendrovės veiklos sferų – susukamų apsauginių žaliuzių (langinių) ir susukamų grotų projektavimas ir gamyba. Mes turime modernią apsauginių žaliuzių pjaustymo ir...
Vilniuje
€ 1.00/m2
Romnet, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti horizontalias, vertikalias, apsaugines žaliuzes, roletus, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių. Žaliuzės lengvai pritaikomos visų tipų langams. Visi gaminiai yra lengvai prižiūrimi, patikimi,patvarūs,pagaminti tik iš...
Prienuose
€ 1.00/m2
TN Baltic, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti langų apipavidalinimui horizontalias, vertikalias, panelines, apsaugines žaliuzes, roletus, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių. Įmonė pristato naujieną Lietuvoje - vertikalias žaliuzes "SUNSAILS" (Saulės burė). Tai...
Jonavoje
€ 1.00/m2
Įmonė "Albino baldai visiems" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti populiarius langų dengimo elementus - žaliuzes ir roletus. Žaliuzės ir roletai lengvai pritaikomi įvairių tipų langams.Plati spalvų gama padeda parinkti ir pritaikyti gaminius...
Jurbarke
€ 1.00/m2
UAB "SKAIDMA" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome įsigyti roletus, vertikalias, horizontalias, apsaugines žaliuzes, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių (stacionarius, susukamus). Roletai pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe. Horizontalių žaliuzių privalumas – nepretenzinga priežiūra....
Mažeikiuose
€ 1.00/m2
Baulita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome kokybiškus gaminius interjerui - apsaugines, horizontalias, vertikalias, plisuotas žaliuzes, roletus, skirtus visų rūšių langams, apsauginius tinklelius nuo vabzdžių (stacionarius, roletinius).
Šakiuose
€ 1.00/m2
Tinklelis, UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome patogius ir praktiškus apsauginius tinklelius nuo vabzdžių (plisse, susisukančius, varstomas duris, tinklelius-rėmelius, stumdomas duris, užuolaidas),kurie skirti langams arba durims. Tai puiki apsauga nuo vabzdžių....
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
Estlita, UAB Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atliekame roletų (visų tipų),apsauginių žaliuzių,vertikalių žaliuzių,horizontalių žaliuzių, medinių žaliuzių, tinklelio nuo vabzdžių montavimo ir remonto darbus. Visų produktų matavimo darbai atliekami nemokamai.
Panevėžyje
€ 1.00/m2
Reginos salonas, PĮ Vidutinė rinkos kaina
Siūlome horizontalias, vertikalias žaliuzes. Horizontaliosios žaliuzės gali būti montuojamos lango ertmėje tarp stiklų arba lango išorėje.Vertikaliosios žaliuzės montuojamos ant lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie...
Rokiškyje
€ 1.00/m2

Roletų gaminimas pagal individualius poreikius: pasitikėkite profesionalais


Roletai, kurie pagaminti pagal individualius poreikius, yra ypatingai pritaikyti kliento reikalavimams ir pageidavimams. Tokie roletai gaminami atsižvelgiant į konkretaus kliento poreikius, būtinas funkcijas, interjero dizainą ir norimus matmenis.

Pasitikėjimas profesionaliais gamintojais garantuoja, kad roletai bus ne tik pritaikyti pagal matmenis, bet ir atitiks jūsų stiliaus ar funkcionalumo poreikius. Tai gali būti ne tik eiliniai langų apsauginiai elementai, bet ir automatizuotos, valdomos per nuotolį ar specialiai pritaikytos patalpose esantiems poreikiams sistemos.

Individualizuoti roletai leidžia klientams pasirinkti tinkamiausią variantą, kuris atitinka jų pageidavimus, galimybes ir interjero stilių, suteikiant maksimalų komfortą ir funkcionalumą jūsų patalpose.


Kaip pasirinkti tinkamus roletus jūsų namams?


Pasirinkti tinkamus roletus savo namams galima vadovaujantis keliais patarimais:

Tiksliai išmatuokite langų ar durų plotį ir aukštį. Roletai turi puikiai tikti, todėl tikslūs matavimai yra būtini.

Pasirinkite, kokias funkcijų norite iš savo roletų. Ar jums reikia apsaugos nuo saulės spindulių, didesnio privatumo ar galbūt šilumos izoliacijos?

Atsižvelkite į jūsų namų interjero stilių. Roletai turi derėti su interjeru, todėl pasirinkite spalvą, medžiagą ir dizainą, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Pasirinkite valdymo būdą - rankinis, automatizuotas ar nuotolinio valdymo, atsižvelgdami į jūsų poreikius.

Pasitikėkite patikimais gamintojais ir prekės ženklais, kurie siūlo aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą.

Jei nežinote, kaip sumontuoti roletą, geriau pasitarkite su specialistais, kad būtų išvengta klaidų ir roletas būtų sumontuota tinkamai.


Kaip rasti patikimus roletų gamintojus?


Rasti patikimus roletų gamintojus galima šiais būdais:

Internetinė paieška: Ieškokite internete. Svarbu patikrinti roletų gamintojų svetaines, peržiūrėti atsiliepimus ir peržvelgti jų produktų asortimentą bei teikiamas paslaugas.

Atsiliepimai ir rekomendacijos: Klauskite šeimos, draugų ar verslo kolegų apie jų patirtį su roletų gamintojais. Patikimos rekomendacijos gali padėti rasti patikimus tiekėjus.

Parodos ir renginiai: Lankykite parodas, kuriose dalyvauja interjero ar statybos įmonės. Ten galite tiesiogiai susipažinti su roletų gamintojais, išbandyti produktus ir gauti informacijos.

Konsultacijos: Kreipkitės į kelis roletų gamintojus ir pasitarkite su jais. Svarbu sužinoti apie jų paslaugų kokybę, patirtį ir garantijas.

Patikrinkite licencijas ir sertifikatus: Įsitikinkite, kad gamintojas turi reikiamas licencijas, sertifikatus, patvirtinančius jų darbų kokybę ir profesionalumą.

Norint rasti patikimus roletų gamintojus reikia atidžiai išanalizuoti informaciją ir pasitikrinti jų patikimumą bei kokybę, kad galėtumėte pasirinkti geriausią tiekėją jūsų poreikiams.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.