PC Išparduotuvė

Kaune
Siūlome ilgalaikės kompiuterių nuomos sprendimus įvairaus dydžio įmonėms, suteikdami IT techniką konkurencingomis kainomis. Mūsų nuomos paketai yra sukurti taip, kad atitiktų konkrečius jūsų organizacijos poreikius, nesvarbu, ar jums reikia vienos darbo vietos, ar viso kompiuterių tinklo.

Naudodamiesi mūsų ilgalaikės nuomos galimybėmis galite išvengti išankstinių išlaidų, susijusių su naujos įrangos pirkimu. Mūsų nuomos sutartys yra lanksčios, jų terminai svyruoja nuo 6 iki 36 mėnesių, todėl galėsite pasirinkti geriausiai Jūsų verslo poreikius atitinkantį variantą.
Darbo laikas:
Pr.:
08:00 - 18:30
An.:
08:00 - 18:30
Tr.:
08:00 - 18:30
Kt.:
08:00 - 18:30
Pn.:
08:00 - 18:30
Št.:
08:00 - 18:30
Sk.:
Nedirbame
Kalbos:
Lietuvių k.
Anglų k.
Patirtis: 4 metų
Statusas: Juridinis asmuo
Kokybė: Mūsų kompiuteriai yra visiškai išbandyti ir sukonfigūruoti pagal jūsų specifikacijas prieš pristatymą, užtikrinant, kad jie būtų paruošti naudoti iš karto. Taip pat siūlome nuolatinę techninę pagalbą ir priežiūrą per visą nuomos laikotarpį, užtikrindami, kad jūsų įranga visada veiktų ir veiktų.
Kaina: Vidutinė rinkos kaina Mūsų nuomos paketai yra sukurti taip, kad atitiktų konkrečius jūsų organizacijos poreikius prieinamomis kainomis.

Teikiamos paslaugos (1)

PC Išparduotuvė Žema rinkos kaina
Siūlome ilgalaikės kompiuterių nuomos sprendimus įvairaus dydžio įmonėms, suteikdami IT techniką konkurencingomis kainomis. Mūsų nuomos paketai yra sukurti taip, kad atitiktų konkrečius jūsų organizacijos poreikius,...
Lietuva, Visi miestai
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.