Klientų užduotys - Virtuvinių prietaisų parduotuvės

Virtuvinių prietaisų parduotuvės - turite užduotį susijusią su šia paslauga? Kviečiame užeiti į Paslaugos ir peržiūrėti paslaugų teikėjų sąrašus. Jei tinkamo teikėjo nerasite, galite užpildyti užduoties formą / įkelti užduotį, kad su Jumis susisiektų mūsų profesionalūs paslaugų teikėjai. Truksite vos kelias minutes, tačiau gausite net keletą teikėjų pasiūlymų, todėl sau tinkamą ras kiekvienas!

Filtruoti pagal:
Audronė Biudžetas: Vidutinis
Indaplovės šildymo rėlė
Molėtuose
Andrius Biudžetas: Vidutinis
Indaplovė Whirlpool WSFO 3O23 PF X. Užstringa viduryje plovimo ciklo ir ciklas tęsiasi be sustojimo. Taip pat iškrenta vienas purkšutkas.
Kaune
Ramunė Biudžetas: Vidutinis
Labas vakaras Norėjome pasiklausti dėl indaplovių gedimo, ar galite atvykti į vietą, nes indaplovė įmontuojama. Mes randamės Stračiūnų k. Druskininkų sav. Pirminiais duomenimis indaplovėje lyg...
Druskininkuose
Evaldas Biudžetas: Vidutinis
Garpuodis is usa. Pajungus truputi pavire ir po minues nustojo virti ir nebeverda. Visa likusi elektronika veikia. Galima pasirinkti funkcijas ir eina laikmatis.
Vilniaus raj. (Avižieniai)
Giedrius Biudžetas: Vidutinis
Neveikia elektrinės viryklės Electrolux Insight viršutinė kaitlentė: įsijungia ir vėl staigiai išsijungia.
Vilniuje (Fabijoniškės)
Vladas Biudžetas: Vidutinis
Reikia nustatyti, kokia detalė ta, kur nuotraukoje apvedžiota raudonai. Aparatas IDEEN WELT Popcorn Maker BH9802
Vilniuje (Naujamiestis)
Henrikas Biudžetas: Vidutinis
Electrolux indaplovė ESL6550RO. Paleidus plovimą iš pradžių ji kurį laiką užia bandydama išsiurbti vandenį, bet siurbliukas vis nesustoja ir galiausiai ji ima pypsėti rodydama klaidą...
Kaune (Aleksotas)
Diana Biudžetas: Vidutinis
Orkaitėje veikia grilio funkcija, kepa iš viršaus, bet nekepa pati orkaitė, nes užstačiau 220, o orkaitė visai neįkaito. vos vos kepė ir neiškepė pyragas.
Vilniuje (Žirmūnai)
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.