Drenažo įrengimas yra svarbus veiksmas, kuris padeda efektyviai valdyti vandens srautą aplink jūsų namą ar sodybą. Tai apima įvairias darbo operacijas, kurios užtikrina tinkamą vandens nutekėjimą ir saugo pastatą nuo drėgmės, pelėsių ir kitų su vandeniu susijusių problemų.

Drenažo įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Atliekame drenažo ir lietaus nuotekų sistemų įrengimo darbus. Šios sistemos reikalingos požeminio gruntinio bei lietaus vandens lygiui sureguliuoti ir apsaugo jūsų namą ar sklypą nuo...
Kauno aps.
€ 1.00/aras
Dagnis, UAB Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistemos įrengimas labai svarbus etapas teritorijos planavime. Teisingai įrengta drenažinė sistema apsaugos teritoriją nuo telkšančių balų, o požeminę namo dalį nuo perteklinės drėgmės. Drenažas...
Visuose miestuose
€ 15.00/aras
Deividas Vidutinė rinkos kaina
Brigada montuoja bei tvarko drenažo sistemas.
Jonavoje, Kiti miestai
€ 1.00/aras
UAB Davingė Vidutinė rinkos kaina
UAB Davinge - daugiau nei 10 metų inžinierinių tinklų įrengime patirties turinti įmonė. - Montuojame vandentiekio tinklus - - Įrenginėjame buitinių nuotekų sistemas, valymo įrenginius...
Vilniuje
€ 1.00/aras
UAB Davingė Vidutinė rinkos kaina
Drenažo montavimas Vilniuje. Turime daugiau nei 10 metų patirties šioje srityje. Lanksti apmokėjimo sistema. Pridavimas tinklus eksploatuojančioms įmonėms. www.davinge.lt
Vilniuje
€ 1.00/aras
A. Januskos firma "Hidroteras" Vidutinė rinkos kaina
Imones tiesia vandentiekio , bei nuotaku tinklus , kloja drenaža sklypų ar rūsių sausinimui. Siūlo ekskovatoriaus krautuvo JCB 3X paslaugas.
Panevėžyje (Centras)
€ 10.00/aras
UAB "Kesberta" Vidutinė rinkos kaina
Melioracijos darbai, drenažo sistemų įrengimas, remontas ir rekonstrukcija. Tvenkinių (prūdų) kasimas, valymas, gilinimas.
Alytaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, BIOVALIS Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistemų įrengimas, gyvenamuju ir kitos paskirties pastatų. Melioracijos iškėlimas paviršinio drenažo įrengimas. vandentiekio ir nuotekų tinklu tiesimas,renovacija. Prijungimas prie miesto centralizuotu tinklu Vietinių buitinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/aras
UAB, APLINKOS INŽINERIJA Vidutinė rinkos kaina
Drenažas-tikras išsigelbėjimas sklypų savininkams, kurių dirvos drėgnos ar šlapios. Drenažas svarbus dėl daugelio priežasčių: jeigu dirva džiūsta lėtai, sėja vėluoja; lietingu oru augalų šaknims trūksta...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, APLINKOTVARKOS SERVISAS Vidutinė rinkos kaina
Įvertinę esamas sąlygas, suprojektuosime ir įrengsime efektyvią drenažo sistemą tiek gyvenamosios, tiek žemės ūkio paskirties sklype.
Marijampolėje
€ 1.00/aras

Kada reikalingas drenažo įrengimas?


Drenažo įrengimas yra būtinas, kai pastato teritorijoje pastebimi šie veiksniai:

Per didelė žemės drėgmė: Jei aplink pastatą pastebima didelė žemės drėgmė, tai gali rodyti, kad vanduo sulaikomas ir kaupiasi, o tai gali sukelti žalą pastato pamatams ir sienoms.

Stovintis vanduo: Jei po lietaus ar sniego tirpimo pastebimas stovintis vanduo, tai rodo, kad teritorija neturi tinkamos vandens nutekėjimo sistemos ir reikalingas drenažo įrengimas.

Nuolat drėgnas dirvožemis: Jei aplink pastatą pastebimas nuolatinis drėgnas dirvožemis, tai gali būti ženklas, kad yra problemų su vandens nutekėjimu ir reikalingas drenažo įrengimas.

Per didelis gruntinių vandenų lygis: Jei pastebimas per didelis gruntinių vandenų lygis aplink pastatą, tai gali rodyti, kad yra problemų su vandens nutekėjimu ir reikalingas drenažo įrengimas.


Į ką kreiptis drenažo darbams atlikti?


Drenažo darbams atlikti reikėtų kreiptis į profesionalius drenažo specialistus arba kraštovaizdžio dizainerius, kurie turi patirties ir žinių šioje srityje. Jie gali atlikti tinkamo drenažo sistemos projektavimą, įrengimą ir priežiūrą.

Svarbu rinktis patikimus specialistus, kurie gali pateikti rekomendacijas ir pasiūlymus, atsižvelgiant į jūsų konkretų atvejį. Prieš pasirinkdami specialistą, galite pasiteirauti patarimų iš draugų ar šeimos narių, kurie jau turėjo reikalų su drenažo darbais.


Drenažo įrengimo paslaugos


Drenažo specialistai gali pasiūlyti įvairias paslaugas, susijusias su drenažo įrengimu. Štai keletas pagrindinių paslaugų, kurias galite tikėtis:

Drenažo sistemos projektavimas: Specialistai, atsižvelgdami į jūsų teritorijos specifiką, gali sukurti tinkamą drenažo sistemos projektą,

Drenažo vamzdžių įrengimas: Tai apima drenažo vamzdžių įrengimą žemėje, siekiant užtikrinti efektyvų vandens nutekėjimą.

Filtrų ir kiti elementų įrengimas: Specialistai gali įrengti filtrus, vamzdžių jungtis ir kitus reikalingus elementus, kurie padeda geriau valdyti vandens srautą.

Priežiūros paslaugos: Po drenažo įrengimo specialistai gali pasiūlyti priežiūros paslaugas, kad užtikrintų, jog sistema veikia tinkamai ir nėra jokių gedimų ar problemų.


Drenažo įrengimo kaina


Drenažo įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip teritorijos dydis, darbų apimtis, naudojamų medžiagų kokybė ir darbo intensyvumas. Vidutinė drenažo įrengimo kaina paprastai svyruoja nuo kelių tūkstančių eurų.

Svarbu suprasti, kad tai tik apytikslė kaina ir galutinė suma gali būti skaičiuojama individualiai atsižvelgiant į jūsų konkretų atvejį. Todėl, norint gauti tikslų kainos įvertinimą, geriausia kreiptis į specialistus ir paprašyti jų pasiūlymo.Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.