Drenažo projektavimas yra svarbus žingsnis norint užtikrinti tinkamą drenažo sistemos veikimą ir ilgaamžiškumą. Teisingai suprojektuota drenažo sistema gali efektyviai šalinti perteklinį vandenį iš žemės ir apsaugoti pastatą ar žemės plotą nuo drėgmės poveikio.

Drenažo projektavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dagnis, UAB Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistemos įrengimas labai svarbus etapas teritorijos planavime. Teisingai įrengta drenažinė sistema apsaugos teritoriją nuo telkšančių balų, o požeminę namo dalį nuo perteklinės drėgmės. Drenažas...
Visuose miestuose
€ 15.00/aras
UAB, APLINKOS INŽINERIJA Vidutinė rinkos kaina
Drenažas-tikras išsigelbėjimas sklypų savininkams, kurių dirvos drėgnos ar šlapios. Drenažas svarbus dėl daugelio priežasčių: jeigu dirva džiūsta lėtai, sėja vėluoja; lietingu oru augalų šaknims trūksta...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, APLINKOTVARKOS SERVISAS Vidutinė rinkos kaina
Įvertinę esamas sąlygas, suprojektuosime ir įrengsime efektyvią drenažo sistemą tiek gyvenamosios, tiek žemės ūkio paskirties sklype.
Marijampolėje
€ 1.00/aras
UAB, KASTERA Vidutinė rinkos kaina
Drenažiniais vamzdžiais surinkta drėgmė patenka į vandenį surenkantį šulinį. Jis kasamas žemiausioje reljefo vietoje. Vanduo šiame šulinyje kaupiasi iki atitinkamo lygio, kuris priklauso nuo drenų...
Šiaulių raj.
€ 1.00/aras
UAB, NAUJAS KIEMAS Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, konsultuojame ir įrengiame visų rūšių drenažą. Drenažo įrengimas (grunto sausinimas, gruntinio vandens žeminimas, paviršinio vandens nuvedimas, vandens nuvedimas).
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, BIOVALIS Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistemos įrengimas tai bene geriausias būdas apsaugoti jūsų namą ar sklypą nuo žalingo gruntinio vandens poveikio. Įrengus sklype drenažą išsausėja pastatų grindys, rūsiai nusausėja...
Kauno raj.
€ 1.00/aras
UAB, VAVISTA Vidutinė rinkos kaina
Dažniausiai drenažo įrengimui naudojami PVC vamzdžiai aptraukti geotekstile arba kokoso pluoštu. Geotekstile dengti vamzdžiai labiau tinka smėlingam gruntui, o kokoso pluoštu molingam. Drenažas klojamas ne...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
I.V. GERBŪVIS JUMS Vidutinė rinkos kaina
Dažnai namo savininkai drėgname sklype atsisako rūsio ar pusrūsio (suprasdami, kad pastarajame gali telkšoti vanduo), o pamatų drenažą pamiršta, tikėdamiesi taip sutaupyti. Specialistai tvirtina, kad...
Klaipėdos raj.
€ 1.00/aras
UAB, GAMTOS VIZIJA Vidutinė rinkos kaina
Nemaža dalis individulių namų savininkų susiduria su vandens pertekliaus problemomis, kurios yra būdingos drėgno klimato juostoje gyvenantiems žmonėms. Drėkstančios rūsio sienos, pelėsis namuose, ar blogai...
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/aras
UAB, ŽALIASIS SERVISAS Vidutinė rinkos kaina
Statant namą aukštai esančio gruntinio vandens vietoje būtina aplink namą įsirengti drenažą, kuris tą vandenį surinks ir nusausins teritoriją. Taip galima apsaugoti rūsį ir pamatus...
Kauno raj.
€ 1.00/aras

Kaip vyksta drenažo projektavimas?


Drenažo projektavimas yra sudėtingas procesas, kuris apima keletą svarbių etapų. Štai pagrindiniai žingsniai, kurie dažniausiai vyksta drenažo projektavimo procese:

Tyrimo ir analizės etapas. Pirmasis žingsnis drenažo projektavimo procese yra išsamių tyrimų ir analizės atlikimas. Tai apima žemės sąlygų, paviršinio ir požeminio vandens lygio tyrimą bei kitų svarbių veiksnių įvertinimą. 

Projektavimas. Po tyrimo ir analizės etapo, seka projektavimas. Šiame etape inžinierius arba specialistas, turintis patirties drenažo sistemų projektavime, kuria projektą atsižvelgiant į esamas žemės sąlygas ir reikalavimus. 

Leidimų gavimas. Prieš pradedant įgyvendinti drenažo projektą, dažnai reikia gauti tam tikrus leidimus ir patvirtinimus iš vietos valdžios institucijų. Tai gali apimti statybos leidimus, vandens šaltinių naudojimo leidimus ar kitus būtinus dokumentus. 

Drenažo sistemos įrengimas. Gavus visus būtinus leidimus, galima pradėti drenažo sistemos įrengimo darbus. Tai gali apimti žemės kasimo darbus, drenažo vamzdžių montavimą, bei reikalingos įrangos įdiegimą. 

Drenažo sistemos testavimas. Po drenažo sistemos įrengimo, būtina atlikti testavimą, siekiant įsitikinti, kad sistema veikia tinkamai ir efektyviai. Tai apima vandens srauto matavimus, drenažo sistemos talpos tikrinimą bei kitus būdus, kurie leidžia įvertinti sistemos veikimą. 

Projektavimo dokumentacija ir perdavimas. Baigus visus testavimo ir patikrinimo darbus, reikia sudaryti projektavimo dokumentaciją. Tai apima visus projektavimo plano ir drenažo sistemos įrengimo detalius aprašymus bei nurodymus. Projektavimo dokumentacija turi būti tvarkinga ir išsamiai iliustruota, kad būtų aišku, kaip sistema veikia ir kaip ją prižiūrėti. Galiausiai, projektavimo dokumentacija perduodama klientui arba atitinkamai institucijai, jei reikia.


Į ką kreiptis drenažo projektavimui atlikti?


Drenažo sistemos projektavimas yra sudėtingas procesas, kuriam reikalinga specialistų patirtis ir žinios. Norint užtikrinti kokybišką projektą, svarbu kreiptis į patyrusius drenažo sistemų specialistus arba inžinierius. Čia yra keletas galimų vietų, į kurias galite kreiptis drenažo projektavimui atlikti:

Inžinieriaus arba specialisto biuras. Vietiniai inžinieriaus arba specialisto biurai dažnai siūlo drenažo projektavimo paslaugas. Jie turi patirties ir žinių, reikalingų tinkamam drenažo sistemos projektavimui. 

Statybos arba architektūros įmonė. Kai kurios statybos arba architektūros įmonės taip pat gali teikti drenažo projektavimo paslaugas. Tai gali būti patogus pasirinkimas, ypač jei jau bendradarbiaujate su šia įmone dėl kitų projektų. 

Internetinės paslaugų platformos. Internetinės paslaugų platformos taip pat gali būti vieta, kur galite rasti drenažo projektavimo specialistų. Šiose platformose dažnai galite pamatyti specialistų vertinimus ir atsiliepimus, kad galėtumėte pasirinkti geriausią kandidatą savo projektui. 


Drenažo projektavimo paslaugos


Drenažo projektavimo paslaugos gali skirtis priklausomai nuo specialisto ar įmonės, kuri teikia šias paslaugas. Čia yra keletas populiarių paslaugų, kurias gali teikti drenažo projektavimo specialistai:

Drenažo sistemos tyrimas ir analizė

Drenažo sistemos projektavimas ir schemų kūrimas

Drenažo sistemos talpos ir įrangos parinkimas

Leidimų gavimas ir dokumentacijos tvarkymas

Drenažo sistemos įrengimo priežiūra ir patikrinimas

Norint geriausiai sužinoti apie konkrečias paslaugas ir jų kainas reikia susisiekti su specialistu ar įmone, teikiančia šias paslaugas. Jie galės pateikti išsamesnę informaciją ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą jūsų poreikiams.


Drenažo projektavimas pigiau


Drenažo projektavimas gali būti brangus procesas, ypač jei jums reikalinga sudėtinga drenažo sistema arba dideli darbai. Tačiau yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti pinigų drenažo projektavimo procese:

Palyginkite pasiūlymus: Pasikonsultuokite su keliais drenažo projektavimo specialistais ar įmonėmis ir palyginkite jų pasiūlymus. Taip galėsite rasti geriausią kainą ir paslaugų paketą.

Suplanuokite darbus iš anksto: Sudarę išsamų planą ir suplanavę darbus iš anksto, galite išvengti netikėtų papildomų išlaidų. Taip pat galite paskirstyti išlaidas per ilgesnį laikotarpį.

Pasikonsultuokite su kitais specialistais: Jei jau bendradarbiaujate su kitais specialistais, pavyzdžiui, statybos arba architektūros įmonėmis, pasikonsultuokite su jais ir paklauskite, ar jie gali suteikti drenažo projektavimo paslaugas pigiau arba kaip dalį bendro projekto.

Sutaupykite medžiagas: Pasikonsultuokite su specialistais ir paklauskite, ar yra pigesnių naudoti drenažo sistemos medžiagų. Kartais galite rasti pigesnes, bet kokybiškas alternatyvas.

Žvelkite į ateitį: Investuokite į kokybiškas medžiagas ir įrangą, kurios turi ilgalaikį pranašumą. Tai gali padėti išvengti būsimų remontų arba pakeitimų, kurie galėtų būti brangesni.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.