Laistymo sistemos įrengimas yra svarbus žingsnis, norint sukurti efektyvią ir patogią aplinką savo sodui ar daržui. Laistymo sistema leidžia reguliariai ir efektyviai teikti vandenį augalams, užtikrinant jų optimalų augimą ir sveikatą.

Laistymo sistemos įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, VITMIRA Vidutinė rinkos kaina
Montuojame laistymo sistemas. Galime įrengti mikroirigaciją augalams, reikalaujantiems papildomos priežiūros, ypatingo laistymo ir drėkinimo, sumontuoti šiltnamio ir daržo, medžių, sodų ir medelynų laistymo sistemas, įrengti...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, SEVITERA Vidutinė rinkos kaina
Prieš montuodami laistymo sistemą pamatuojame vandens slėgį ir suskaičiuojame vandens debitą. Šie parametrai yra būtini siekiant teisingai suprojektuoti laistymo sistemą: parinkti tinkamus purkštukus ir jų...
Šiaulių raj.
€ 1.00/aras
UAB, VANDORAS Vidutinė rinkos kaina
Norėdami, kad mus suptų žalia žolė, dekoratyviniai augalai ar sodas, suprantame, kad reikės skirti didelę dalį savo laiko jų priežiūrai. Laistymo sistema padeda automatizuoti laistymo,...
Šiaulių raj.
€ 1.00/aras
UAB, SEKMETA Vidutinė rinkos kaina
Viena iš pagrindinių sąlygų, kad veja augtų graži- laistymas. Vis daugiau žmonių pasirenka savo sklypuose laistymo sistemas. Ji įrengiama žemėje, todėl negadina aplinkos vaizdo. Purkštukai,...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, GGP Vidutinė rinkos kaina
Šiuo metu mūsų pagrindinės siulomos laistymo sistemų rūšys: Lašelininės laistymo sistemos (montuojamos ant žemės arba pakabinamos); Rūko efektą šiltnamyje sukuriančios sistemos; Kapiliarinės laistymo sistemos; Auginimo...
Kauno raj.
€ 1.00/aras
UAB, ŽALUMA Vidutinė rinkos kaina
Programatorius yra labai svarbi automatinės sistemos dalis, padedanti tiek efektyviai laistyti, tiek taupyti vandenį. Tokios funkcijos kaip vandens biudžetas nuo 0 iki 200 proc. leidžia...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB "Frezijų puokštė" Vidutinė rinkos kaina
Automatinės laistymo sistemos dėka galima laistyti ne tik mažus plotelius prie individualių sodybų ar gyvenamųjų namų, bet ir didelius plotus, tokius kaip parkai ir stadionai....
Klaipėdos aps.
€ 1.00/aras
IĮ, MANSANAS Vidutinė rinkos kaina
Norint turėti gražią ir išpuoselėtą veją bei kitų augalų, reikia tinkamai jais ir pasirūpinti – laistyti, tręšti, šienauti. Padėsime laistymo srityje, pritaikysime ir įrengsime būtent...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, ŽYDINTYS SODAI Vidutinė rinkos kaina
Automatinės požeminės (įvairių purkštukų) ir antžeminės (lašelinio laistymo – kapiliarinės) sistemos yra patogiausias ir visiškai papildomo laiko nereikalaujantis įrengimas, kadangi gali naudoti skirtingus purkštukus, jų...
Panevėžio raj.
€ 1.00/aras
UAB, MUNERA Vidutinė rinkos kaina
Sistemos montuojamos prie nuosavų namų, kotedžų, soduose, parkuose. Visa sistema yra išvedžiojama po žeme, netrukdo vejapjovėms, negadina kraštovaizdžio. Vejos laistymo purkštukai, atsiradus sistemoje vandens slėgiui,...
Kauno raj.
€ 1.00/aras

Kodėl verta įsigyti laistymo sistemos įrangą?


Laistymo sistemos įrengimas turi daug privalumų, kurie padeda užtikrinti geriausią augalų priežiūrą. Štai keletas svarbiausių priežasčių, kodėl verta investuoti į laistymo sistemos įrangą:

Efektyvesnis vandens naudojimas. Laistymo sistemos įrengimas leidžia taupyti vandenį ir užtikrinti jo efektyvesnį naudojimą. Sistemoje naudojami specialūs laistymo vamzdeliai ir purkštuvai, kurie leidžia tiksliai nukreipti vandenį į augalus, taip sumažinant vandens praradimus dėl garavimo ar nutekėjimo. 

Automatizavimas ir patogumas. Laistymo sistemos įrengimas suteikia galimybę automatizuoti laistymo procesą. Galima nustatyti laistymo laiką ir trukmę, o sistema pati palaikys optimalų drėgmės lygį dirvožemyje. Tai ypač naudinga, kai esate atostogose ar užsiėmęs kitomis veiklomis. 

Geriausias augalų sveikatos ir augimo palaikymas. Laistymo sistemos įrengimas leidžia teikti augalams optimalią drėgmės tiekimą. Tai padeda išvengti pernelyg drėgno arba sauso dirvožemio, kuris gali neigiamai paveikti augalų sveikatą ir augimą. 


Kaip vyksta laistymo sistemos įrengimas?


Laistymo sistemos įrengimas yra procesas, kuris reikalauja tam tikrų žinių ir tinkamų įrankių. Šiame skyriuje aptarsime pagrindinius žingsnius, kaip vyksta laistymo sistemos įrengimas:

Planavimas ir projektavimas. Pirmasis žingsnis, norint įdiegti laistymo sistemą, yra tinkamo projekto sukūrimas. Svarbu apibrėžti, kokie augalai bus laistomi, jų skaičių, sodinimo vietą ir kitus faktorius, kurie gali turėti įtakos laistymo sistemai. 

Įrengimo darbai. Kai projektas yra paruoštas, pradedami įrengimo darbai. Tai apima tranšėjų iškasimą, purkštuvų ir vandens tiekimo linijų montavimą bei elektros pajungimą, jei naudojama automatizuota sistema. i.

Sistemos testavimas ir priežiūra. Po įrengimo darbų svarbu atlikti laistymo sistemos testavimą. Tai leis įsitikinti, ar visi komponentai veikia teisingai ir ar nėra nutekėjimų ar gedimų.


Laistymo sistemos įrengimo kaina


Laistymo sistemos įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugybės veiksnių, tokių kaip laistymo sistemos dydis, augalų plotas, norimų funkcijų kiekis ir kiti individualūs poreikiai. Pateiksime apytikslį laistymo sistemos įrengimo išlaidų suvokimą:

Paprastos laistymo sistemos įrangos įrengimo kaina prasideda nuo kelių šimtų  eurų. Tai gali apimti paprastus vamzdynus, purkštuvus ir kontrolerį.

Vidutinio sudėtingumo laistymo sistemos įrengimo kaina gali svyruoti nuo kelių tūkstančių eurų. Tai jau apima išplėstas funkcijas, tokius kaip laistymo zonų skirstymas, drėgmės jutikliai ir automatinis laistymo valdymas.

Aukštos kokybės ir sudėtingos laistymo sistemos įrengimas gali kainuoti nuo kelių tūkstančių eurų ir daugiau. Tokios sistemos paprastai turi daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas, mobiliosios aplikacijos valdymas ir kitos išmaniosios funkcijos.


Laistymo sistemos paslaugos


Laistymo sistemos įrengimo specialistai gali teikti paslaugas, susijusias su laistymo sistema, - nuo projektavimo ir įrengimo iki priežiūros ir aptarnavimo. Pagrindinės paslaugos, kurias gali teikti laistymo sistemos specialistai:

Projektavimo ir konsultacijos paslaugos. Patyrę laistymo sistemos specialistai gali padėti su projekto planavimu ir teikti konsultacijas dėl tinkamos laistymo sistemos įrangos parinkimo. 

Laistymo sistemos įrengimo paslaugos. Laistymo sistemos specialistai gali atlikti visus reikalingus įrengimo darbus, pradedant nuo vamzdynų tranšėjų ir baigiant kontrolerio programavimu. Jie užtikrins, kad įrengimas būtų atliktas kokybiškai ir laistymo sistema veiktų tinkamai.

Priežiūros ir aptarnavimo paslaugos. Laistymo sistemos priežiūra ir aptarnavimas yra būtinos veiklos, siekiant išlaikyti sistemos optimalų veikimą. Specialistai gali atlikti reguliarius patikrinimus, palaikymo darbus, purkštuvų valymą ir kitas priežiūros procedūras, kad būtų užtikrintas laistymo sistemos veikimo patikimumas ir ilgaamžiškumas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.