Vejos laistymo sistemos įrengimas yra puiki investicija, leidžianti sutaupyti vandenį, laiką ir užtikrinti sveiką, gražų želdyną. Ši technologija užtikrina efektyvų žolyno laistymą, didina augalų sveikatą ir grožį bei suteikia jums patogumo ir komforto.

Vejos laistymo sistemos įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, VITMIRA Vidutinė rinkos kaina
Montuojame laistymo sistemas. Galime įrengti mikroirigaciją augalams, reikalaujantiems papildomos priežiūros, ypatingo laistymo ir drėkinimo, sumontuoti šiltnamio ir daržo, medžių, sodų ir medelynų laistymo sistemas, įrengti...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, SEVITERA Vidutinė rinkos kaina
Prieš montuodami laistymo sistemą pamatuojame vandens slėgį ir suskaičiuojame vandens debitą. Šie parametrai yra būtini siekiant teisingai suprojektuoti laistymo sistemą: parinkti tinkamus purkštukus ir jų...
Šiaulių raj.
€ 1.00/aras
UAB, VANDORAS Vidutinė rinkos kaina
Norėdami, kad mus suptų žalia žolė, dekoratyviniai augalai ar sodas, suprantame, kad reikės skirti didelę dalį savo laiko jų priežiūrai. Laistymo sistema padeda automatizuoti laistymo,...
Šiaulių raj.
€ 1.00/aras
UAB, SEKMETA Vidutinė rinkos kaina
Viena iš pagrindinių sąlygų, kad veja augtų graži- laistymas. Vis daugiau žmonių pasirenka savo sklypuose laistymo sistemas. Ji įrengiama žemėje, todėl negadina aplinkos vaizdo. Purkštukai,...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, GGP Vidutinė rinkos kaina
Šiuo metu mūsų pagrindinės siulomos laistymo sistemų rūšys: Lašelininės laistymo sistemos (montuojamos ant žemės arba pakabinamos); Rūko efektą šiltnamyje sukuriančios sistemos; Kapiliarinės laistymo sistemos; Auginimo...
Kauno raj.
€ 1.00/aras
UAB, ŽALUMA Vidutinė rinkos kaina
Programatorius yra labai svarbi automatinės sistemos dalis, padedanti tiek efektyviai laistyti, tiek taupyti vandenį. Tokios funkcijos kaip vandens biudžetas nuo 0 iki 200 proc. leidžia...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB "Frezijų puokštė" Vidutinė rinkos kaina
Automatinės laistymo sistemos dėka galima laistyti ne tik mažus plotelius prie individualių sodybų ar gyvenamųjų namų, bet ir didelius plotus, tokius kaip parkai ir stadionai....
Klaipėdos aps.
€ 1.00/aras
IĮ, MANSANAS Vidutinė rinkos kaina
Norint turėti gražią ir išpuoselėtą veją bei kitų augalų, reikia tinkamai jais ir pasirūpinti – laistyti, tręšti, šienauti. Padėsime laistymo srityje, pritaikysime ir įrengsime būtent...
Vilniaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, ŽYDINTYS SODAI Vidutinė rinkos kaina
Automatinės požeminės (įvairių purkštukų) ir antžeminės (lašelinio laistymo – kapiliarinės) sistemos yra patogiausias ir visiškai papildomo laiko nereikalaujantis įrengimas, kadangi gali naudoti skirtingus purkštukus, jų...
Panevėžio raj.
€ 1.00/aras
UAB, MUNERA Vidutinė rinkos kaina
Sistemos montuojamos prie nuosavų namų, kotedžų, soduose, parkuose. Visa sistema yra išvedžiojama po žeme, netrukdo vejapjovėms, negadina kraštovaizdžio. Vejos laistymo purkštukai, atsiradus sistemoje vandens slėgiui,...
Kauno raj.
€ 1.00/aras

Vejos laistymo sistemos įrengimo privalumai


Vejos laistymo sistemos įrengimas turi daugybę privalumų, kurias reikėtų apsvarstyti, renkantis šią technologiją.

Efektyvus laistymas: Vejos laistymo sistema automatiškai tiekia vandenį žolynui, užtikrindama optimalų drėkinimą. 

Ekonominis naudingumas: Vejos laistymo sistemos gali padėti sutaupyti vandenį ir laiką. Jos gali būti suprogramuotos veikti tam tikru laiku, laistyti tik tam tikrus plotus, kurie reikalauja didesnio dėmesio.

Komfortas ir patogumas: Vejos laistymo sistemos yra patogios ir efektyvios. Jums nereikės rankiniu būdu laistyti žolyno, todėl jūs galėsite mėgautis gražiu sodu be didelių pastangų.

Augalų sveikata ir grožis: Vejos laistymo sistemos užtikrina, kad žolynas būtų optimaliai laistomas ir gausiai aprūpinamas vandeniu. Tai padeda išlaikyti žolyno sveikatą ir grožį. Nuolatinis vandens tiekimas leidžia augalams geriau išsivystyti, išlaikyti žalią spalvą ir atsparumą ligoms.


Kaip vyksta vejos laistymo sistemos įrengimas?


Vejos laistymo sistemos įrengimas yra sudėtingas procesas, kurį geriau palikti specialistams. Štai keli pagrindiniai etapai, kurie dažniausiai įtraukiami į šį procesą:

Planavimas: Pirmas žingsnis yra tiksliai suplanuoti, kaip bus įrengta vejos laistymo sistema. Tai apima tinkamų laistymo zonų nustatymą, siurblinės vietos parinkimą, vandens tiekimo linijų nutiesimą ir t.t.

Gręžimas: Po projekto patvirtinimo pradedamas gręžimas. Šis žingsnis apima gręžinio gręžimą, reikiamų kabelių, vamzdžių arba siurblinės sistemų įrengimą.

Siurblinės sistemos įrengimas: Siurblinė sistema yra pagrindinė vejos laistymo sistemos dalis. Ji atsakinga už vandens tiekimą į vamzdžius, kurie veda į laistymo zonas. Siurblinė turi būti tinkamai sumontuota ir prijungta prie elektros maitinimo šaltinio.

Vamzdžių ir purkštuvų montavimas: Po siurblinės sistemos įrengimo prasideda vamzdžių ir purkštukų montavimas. Vamzdžiai turi būti tinkamai sujungti ir suprojektuoti taip, kad vanduo būtų lygiagrečiai tiekiamas į visus laistymo plotus. Purkštukai turi būti optimaliai išdėstyti, kad būtų pasiektas vienodas laistymo efektas.

Programavimas ir testavimas: Baigus įrengimo darbus, sistema turi būti tinkamai sukonfigūruota ir suprogramuota. Būtina patikrinti, ar sistema teisingai veikia ir ar vanduo tiekiamas į visus norimus plotus. Taip pat atliekami galutiniai patikrinimai ir bandymai.


Vejos laistymo sistemos įrengimo kaina


Vejos laistymo sistemos įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių.

Vejos dydis: Didžiausias veiksnys, turintis įtakos kainai, yra vejos dydis. Didelės vejos įrengimas gali reikalauti daugiau laistymo zonų, daugiau vamzdžių ir purkštukų, taigi ir didesnių išlaidų.

Naudojamos medžiagos: Skirtingos vejos laistymo sistemos reikalauja skirtingų medžiagų. Kainos skirtumai gali būti pastebimi naudojant įvairius purkštukus, vamzdžius ar siurblius.

Įrangos sudėtingumas: Jei jums reikia sudėtingesnės ir išmanesnės vejos laistymo sistemos, kuri gali būti valdoma per išmanųjį telefoną arba kompiuterį, tai taip pat gali padidinti sąnaudas.


Vejos laistymo sistemos įrengimo paslaugos


Kadangi vejos laistymo sistemos įrengimas yra sudėtingas procesas, daugelis žmonių linkę pasikliauti profesionaliomis įmonėmis, kurios siūlo šią paslaugą. Vejos laistymo sistemos įrengimo paslaugos gali apimti:

Konsultaciją ir planavimą: Profesionali įmonė patars jums dėl tinkamiausios vejos laistymo sistemos jūsų poreikiams ir sodo dydžiui. Jie taip pat padės su planavimu ir vizualizacija.

Įrengimą ir montavimą: Patyrę specialistai atliks visus įrengimo darbus, įskaitant gręžimą, siurblinės sistemos montavimą, vamzdžių ir purkštukų montavimą bei tinkamą sujungimą su elektros sistema.

Programavimą ir testavimą: Po įrengimo darbų įmonė atliks vejos laistymo sistemos programavimą ir testavimą, kad užtikrintų, jog viskas veikia tinkamai ir optimaliai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.