Kapavietės įrengimas

Pasirinkimas kaip tinkamai įrengti kapavietę yra svarbus žingsnis prisimenant ir pagerbiant mūsų artimuosius. Nepaisant liūdno proceso, kuris susijęs su kapaviečių įrengimu, jis taip pat suteikia galimybę sukurti unikalų ir asmenišką mirusiojo atminimą

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Gaminame paminklus, antkapius, gėlynus ir kitus granito gaminius, įrengiame naujas ir rekonstruojame senas kapavietes. Atliekame VISUS kapaviečių tvarkymo darbus, pradedant pamatų betonavimu ir baigiant apželdinimu....
Visuose miestuose
€ 60.00/m2
UAB "GILUNTA" Vidutinė rinkos kaina
Jeigu ieškote originalaus, nepabodusio sprendimo – kreipkitės į mus! WWW.GILUNTOSPAMINKLAI.LT Iš įvairių spalvų granito gaminame: • paminklus, • tvoreles, • antkapius, • akmens plokštes kapavietės...
Jonavoje
€ 1.00/m2
Andrius Vidutinė rinkos kaina
Paminklų, antkapių, granito plokščių, tvorelių gamyba ir montavimas. Išskirtinų projektų įgyvendinimas ir visi kapaviečių tvarkymo darbai. Paslaugas teikiame tiek Vilniuje, tiek ir už jo ribų.
Vilniuje
€ 5.00/m2
Alekso Kairio firma Vidutinė rinkos kaina
Gaminame paminklus iš įvairaus akmens ir įvairaus dizaino liejame pamatus kapinėse atliekame montavimo darbus tvarkome kapavietes (užvežame smėlį, juodžemį, skaldelę) projektuojame paminklus gaminame teraso gaminius
Kaune (Centras)
€ 20.00/m2
Oleg Vidutinė rinkos kaina
Statau paminklus, antkapius, dengiu kapus granito plokštėmis. Kloju paprastas ir granitines trinkeles aplink kapą ir viduje. Antkapinių paminklų pasirinkimas - asmeniškas dalykas. Dirbau Italijoje šitą...
Klaipėdoje
€ 10.00/m2
Paulius Vidutinė rinkos kaina
Atliekamas kokybiškas kapo tvarkymas. Įvairios paslaugos pagal Jūsų pageidavimus. Kiekvienas projektas yra suderinamas su užsakovu ir pasiūlomas geriausias variantas.
Visuose miestuose
€ 50.00/m2
Granito apdaila Vidutinė rinkos kaina
Paminklai ir antkapiai: Paminklai iš įvairių atspalvių granito. Taip pat gaminame pagal individualius užsakymus prienamomis kainomis. Liejame pamatus, gaminame tvoreles, antkapius. Pilnai sutvarkome kapavietes pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “KĖDAINIŲ GRANITAS” Vidutinė rinkos kaina
Paminklų, granitinių tvorelių, antkapių ir kitų priedų gamyba, prekyba. Konsultacijos, projektavimas kapų sutvarkymo klausimais. Kapaviečių tvarkymas ir įrengimas:pamatų betonavimas ir montavimas, trinkelių klojimas. Didelis pasirinkimas...
Kėdainiuose
€ 1.00/m2
R. Garuolio ĮI Vidutinė rinkos kaina
Paslaugos: Paminklų, antkapių, tvorelių gamyba ir projektavimas; Bendradarbiaujame su kalviais, Jūsų pageidavimu, paminkluose įmontuosime jų darbus; Atliekame visus kapavietės įrengimo darbus (betonuojame, montuojame, tvarkome kapavietes,...
Rokiškyje
€ 1.00/m2
UAB Žybartuva Vidutinė rinkos kaina
Granito paminklai (kapavietės projekto paruošimas, montavimas, raidžių graviravimas).
Šalčininkuose (Baltoji Vokė)
€ 1.00/m2

Patarimai kaip tinkamai įrengti kapavietę


Kapavietės įrengimas yra daugiau nei tiesiog vietos ženklo pastatymas - tai asmeninės ir emocinės išraiškos priemonė. Štai keletas patarimų, kurie padės tinkamai įrengti kapavietę:

Apžiūrėkite vietą ir planuokite - Prieš pradedant įrengimą, apsilankykite kapinėse, apžiūrėkite galimas vietas ir pagalvokite, kurioje vietoje norėtumėte įrengti kapavietę. Svarbu atsižvelgti į vietos aplinką, prieinamumą ir įsivaizduoti, kaip kapavietė harmoningai integruosis su bendra aplinka.

Svarbiausių asmenų prisiminimai - Pasirinkite elementus, kurie geriausiai atspindi jūsų artimąjį. Tai gali būti užrašai, nuotraukos, muzikos simboliai ar net meno kūriniai. Siekiant sukurti unikalų atminimą, svarbu pasirinkti daiktus, kurie turi ypatingą prasmę ir yra svarbūs jūsų širdžiai.

Rinkitės tinkamas medžiagas - Kapavietės įrengimui pasirinkite ilgaamžesnes ir atsparias medžiagas. Pavyzdžiui, granitas ar marmuras yra populiarūs ir ilgaamžiai variantai. Taip pat atkreipkite dėmesį į medžiagos spalvą, kad ji harmoningai derėtų su vietos aplinka.

Globa ir priežiūra - Kapavietės ilgaamžiškumas ir išvaizda priklauso nuo reguliarios priežiūros. Atkreipkite dėmesį į tai, ar kapavietė reikalauja ypatingos priežiūros, pvz., augalų priežiūros. Būkite pasirengę reguliariai rūpintis kapaviete, kad išlaikytumėte jos tvarkingumą.


Kapaviečių įrengimas: kiek tai kainuoja?


Kapaviečių įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių. Kainą gali įtakoti šie veiksniai:

Medžiagos - Skirtingos medžiagos turi skirtingas kainas. Pavyzdžiui, granitas gali būti brangesnis nei paprastesnės medžiagos.

Dizaino sudėtingumas - Jei norite unikalaus dizaino ar įdėti kompleksiškesnius elementus, tai gali padidinti kapaviečių įrengimo kainą.

Kapinių reikalavimai - Kapinės gali turėti savo nustatytus reikalavimus ir mokestį už kapaviečių įrengimą. Būtina pasitarti su kapinių administracija dėl šių klausimų.

Paslaugų teikėjas - Įvairūs paslaugų teikėjai gali turėti skirtingas kainas. Palyginkite skirtingų specialistų pasiūlymus ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą.

Norint tiksliai nustatyti kapaviečių įrengimo kainą, rekomenduojama pasitarti su profesionaliu paslaugų tiekėju, kuris galės pateikti konkrečius įkainius pagal jūsų individualius poreikius.


Inovatyvūs būdai įrengti kapavietę: kaip sukurti unikalų atminimą


Sukurti ypatingą ir asmenišką kapavietę galima naudojant inovatyvius būdus ir idėjas. Štai  keletas jų:

Apskritimai ir skulptūros - Kūrybiškai naudokite apskritimus ar skulptūras, kurios simbolizuoja gyvenimo ratą arba ypatingus įvykius jūsų artimojo gyvenime.

Augalų sodas - Kapavietėje įrenkite nuostabų augalų sodą, kuris atspindi jūsų artimojo aistrą augalams arba jo mėgstamą gamtos elementą.

Menas ir fotografiniai darbai - Pasidarykite unikalią tapybos ar fotografijos instaliaciją, kuri atspindi jūsų artimojo pomėgį ar talentą.

Kuriant unikalų atminimą kapavietėje, svarbiausia yra leisti pasireikšti kūrybiškumui ir asmeninei išraiškai. Nenusileiskite standartams ir išdrįskite sukurti kažką ypatingo ir įsimintino.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.