Gaminiai


Siekiant pagerinti kapų išvaizdą ir atspindėti asmenybės unikalumą, daugelis žmonių ieško įvairių būdų individualizuoti kapus. Kapų papuošimai yra puikus būdas pridėti grožio ir meninės išraiškos šioje vietoje, kurioje atmintis ir pagarba išliks amžinai. Nuostabus dalykas yra tai, kad kapų dizainas tapo tikru menininkų kūrybos darbu, nuo paprastų dekoracijų iki modernių meninių kūrinių.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Gaminame paminklus, antkapius, gėlynus ir kitus granito gaminius, įrengiame naujas ir rekonstruojame senas kapavietes. Atliekame VISUS kapaviečių tvarkymo darbus, pradedant pamatų betonavimu ir baigiant apželdinimu....
Visuose miestuose
€ 60.00/m2
UAB "GILUNTA" Vidutinė rinkos kaina
Jeigu ieškote originalaus, nepabodusio sprendimo – kreipkitės į mus! WWW.GILUNTOSPAMINKLAI.LT Iš įvairių spalvų granito gaminame: • paminklus, • tvoreles, • antkapius, • akmens plokštes kapavietės...
Jonavoje
€ 1.00/m2
Andrius Vidutinė rinkos kaina
Paminklų, antkapių, granito plokščių, tvorelių gamyba ir montavimas. Išskirtinų projektų įgyvendinimas ir visi kapaviečių tvarkymo darbai. Paslaugas teikiame tiek Vilniuje, tiek ir už jo ribų.
Vilniuje
€ 5.00/m2
Alekso Kairio firma Vidutinė rinkos kaina
Gaminame paminklus iš įvairaus akmens ir įvairaus dizaino liejame pamatus kapinėse atliekame montavimo darbus tvarkome kapavietes (užvežame smėlį, juodžemį, skaldelę) projektuojame paminklus gaminame teraso gaminius
Kaune (Centras)
€ 20.00/m2
Oleg Vidutinė rinkos kaina
Statau paminklus, antkapius, dengiu kapus granito plokštėmis. Kloju paprastas ir granitines trinkeles aplink kapą ir viduje. Antkapinių paminklų pasirinkimas - asmeniškas dalykas. Dirbau Italijoje šitą...
Klaipėdoje
€ 10.00/m2
Paulius Vidutinė rinkos kaina
Atliekamas kokybiškas kapo tvarkymas. Įvairios paslaugos pagal Jūsų pageidavimus. Kiekvienas projektas yra suderinamas su užsakovu ir pasiūlomas geriausias variantas.
Visuose miestuose
€ 50.00/m2
Granito apdaila Vidutinė rinkos kaina
Paminklai ir antkapiai: Paminklai iš įvairių atspalvių granito. Taip pat gaminame pagal individualius užsakymus prienamomis kainomis. Liejame pamatus, gaminame tvoreles, antkapius. Pilnai sutvarkome kapavietes pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “KĖDAINIŲ GRANITAS” Vidutinė rinkos kaina
Paminklų, granitinių tvorelių, antkapių ir kitų priedų gamyba, prekyba. Konsultacijos, projektavimas kapų sutvarkymo klausimais. Kapaviečių tvarkymas ir įrengimas:pamatų betonavimas ir montavimas, trinkelių klojimas. Didelis pasirinkimas...
Kėdainiuose
€ 1.00/m2
R. Garuolio ĮI Vidutinė rinkos kaina
Paslaugos: Paminklų, antkapių, tvorelių gamyba ir projektavimas; Bendradarbiaujame su kalviais, Jūsų pageidavimu, paminkluose įmontuosime jų darbus; Atliekame visus kapavietės įrengimo darbus (betonuojame, montuojame, tvarkome kapavietes,...
Rokiškyje
€ 1.00/m2
UAB Žybartuva Vidutinė rinkos kaina
Granito paminklai (kapavietės projekto paruošimas, montavimas, raidžių graviravimas).
Šalčininkuose (Baltoji Vokė)
€ 1.00/m2

Kapų papuošimai: nuo paprastų dekoracijų iki modernių meninių kūrinių


Gaminiai kapams gali būti įvairių formų ir medžiagų. Jie skirti pridėti papildomo grožio kapams ir išreikšti pagarbą mirusiam asmeniui. Štai keletas populiarių gaminio kapams variantų:

 Marmuriniai paminklai - nuostabūs kapų papuošimai, kurie suteikia elegancijos ir išskirtinumo jūsų mylimojo atminimui. Marmuras yra natūrali ir ilgaamžė medžiaga, turinti švarią ir švelnią tekstūrą.

Granito paminklai - taip pat yra labai populiarūs gaminiai kapams. Granitas yra tvirta ir atspari medžiaga, kuri puikiai atlaiko laiką ir oro sąlygas. 

Stikliniai vazonai su gėlėmis -  yra subtilus ir gražus būdas pridėti spalvų ir gyvybės kapams. Jūs galite pasirinkti įvairių spalvų ir formų stiklines vazas.

Meninės skulptūros - unikalus ir įspūdingas pasirinkimas. Jos gali atspindėti mirusiojo pomėgius, pomirtinį gyvenimą ar tiesiog būti estetiškai patraukliomis. Menininkai gali sukurti išskirtinius kūrinius pagal jūsų pageidavimus.

Rėmai su nuotraukomis - puiki idėja prisiminti mylimo žmogaus veidą ir bendrus prisiminimus. Galite pasirinkti nuotraukas, kurios geriausiai atspindi mirusiojo asmenybę ir gyvenimą.


Kapų dizainas: kaip individualizuoti kapą pagal asmeninius pageidavimus


Kapų dizainas leidžia jums individualizuoti kapą pagal savo unikalius pageidavimus ir atspindėti mirusiojo asmenybę. Čia yra keletas būdų, kaip tai pasiekti:

Pasirinkite tinkamą medžiagą. Kai kurios medžiagos, tokios kaip marmuras ar granitas, suteikia ypatingą išskirtinumą ir ilgaamžiškumą jūsų kapui. 

Pasirinkite tinkamą formą ir dydį. Kapų dizainas apima ne tik medžiagą, bet ir formą bei dydį. Galite pasirinkti tradicinį stulpų formą arba eksperimentuoti su modernesniais geometriniais elementais. 

Įtraukite personalizaciją. Asmeniškumas yra svarbus kapų dizaino elementas. Pasvarstykite apie išgraviruotus žodžius, nuotraukas, pomirtinius pomėgius ar kitus asmeninius elementus, kurie atspindėtų mirusiojo asmenybę ir prisiminimus.

Konsultuokitės su menininku ar dizaineriu. Jei norite išskirtinio ir meniško kapų dizaino, galite kreiptis į menininką arba dizainerį. 


Gražūs ir praktiški: naujausi gaminiai kapams


Kapų dizainas ir papuošimai nuolat evoliucionuoja, atsiranda naujų idėjų ir inovacijų. Štai keli naujausi gaminiai kapams, kurie yra ne tik gražūs, bet ir praktiški:

Ekologiški ir darnūs kapai. Ekologinis kapų dizainas tampa vis populiaresnis, siekiant saugoti gamtą ir sumažinti ekologinį pėdsaką. Tai gali apimti naudojimąsi ekologiškomis medžiagomis, augalų sodinimą ant kapų ar netgi ekologiškus kapų ženklus.

Interaktyvūs elektroniniai paminklai. Technologijų pažanga leidžia kurti interaktyvius elektroninius paminklus. Tai gali būti paminklai su įdiegtais LCD ekranais, kurie rodo nuotraukas, video ar prisiminimus apie mirusįjį. 

Augalų sienos. Augalų sienos yra šiuolaikinė ir įdomi kapų dizaino idėja. Jos sudaro vertikalų sodą, kuris prideda natūralumo ir gyvybingumo jūsų kapui. 

Minimalistiški paminklai. Minimalistiškas kapų dizainas tampa vis labiau populiarus. Toks dizainas paprastai apima švarias linijas, paprastus formatus ir subtilius detalius. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.