Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje kompiuteriai tapo integralia mūsų gyvenimo dalimi. Juose laikome svarbią informaciją ir duomenis. Tačiau kartais gali atsitikti, kad kompiuteris sugenda, dėl ko prarandama svarbi informacija.

Prarastų duomenų atkūrimas sugedus kompiuteriui

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
IT Meistras Vidutinė rinkos kaina
Prarastų, ištrintų duomenų atstatymas iš HDD, SSD, atminties kortelių, USB atmintinių.
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Duomenysplius Vidutinė rinkos kaina
Prarastų duomenų atstatymas Duomenų atkūrimas iš įvairių laikmenų. Atkuriame duomenis nepriklausomai nuo disko gamintojo, disko tipo, modelio ar sąsajos; Duomenų atkūrimas iš išorinių kietųjų diskų,kietųjų...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 20.00/val
Regotech Vidutinė rinkos kaina
NEŠIOJAMOJO KOMPIUTERIO pakrovėjo, kroviklio laidas, kabelis Nešiojamo kompiuterio pakrovėjų remontas, laidų keitimas. SUSIREMONTUOK KROVIKLĮ PATS ARBA ATNEŠK SUREMONTUOTI MUMS. Daugiau informacijos: http://pirkciau.lt/114-maitinimo-laidai-su-kistuku [email protected] PRISTATYMAS VISOJE...
Šiauliuose (Centras)
€ 10.00/val
DONATAS Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atkuriami duomenys iš: kietųjų diskų (HDD) (sudaužius, numetus), SSD diskų, Flash atmintinių, įvairių MP3 MP4 ir kt. grotuvų. Perkeliame, klonuojame duomenis (Flash atmintinės į...
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB ITBS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų kompanija turi specializuotą laboratoriją, kurios dėka galime atkurti duomenis iš įvairių laikmenų, tokiu kaip: kietasis diskas (Hard Disk Drive), SSD (Solid State Drive), įvairus...
Vilniuje
€ 45.00/val
UAB "In My Case" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų laboratorijoje atstatomi duomenys iš šių laikmenų: Kietųjų diskų; SSD diskų; USB laikmenų; Atminties kortelių; RAID duomenų masyvų. Gavus pažeistą duomenų laikmeną pirmiausią atliekama diagnostika,...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB “Abakas” Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus duomenų atkūrimo darbus nepriklausomai nuo jų praradimo priežasties. Atkuriame duomenis: iš visų operacinių sistemų: Microsoft Windows® :3.x, Apple MAC, Windws , OS/2, Unix,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB „PRODEVIA“ Vidutinė rinkos kaina
Siūlome duomenų atstatymo paslaugas. iš sugedusio kietojo disko; iš suformatuoto kietojo disko; iš sugedusios FLASH atminties; iš sugadinto CD/DVD disko; netyčia ištrintų bylų. Programinės įrangos...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB „ALFATEL“ Vidutinė rinkos kaina
Atstatome duomenis po apraratūrinių ir programinių sutrikimų. Atkuriame duomenis iš kietųjų diskų (HDD), CD/DVD optinių laikmenų, Flash raktų, atminties kortelių, Floppy lanksčiųjų diskelių. Atstatome sugadintų...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB MATRIX Vidutinė rinkos kaina
Mes sukūrėme savo metodiką disko diagnozavimui ir duomenų atkūrimui: Disko diagnostika, gedimo pobūdžio nustatymas, - analizė. Diskinio kaupiklio ar kitos laikmenos, duomenų paruošimas nuskaitymui. Duomenų...
Visuose miestuose
€ 14.48/val

Prarastų duomenų atkūrimas sugedus kompiuteriui - kaip vyksta?


Duomenų atkūrimas yra sudėtingas procesas, kuris apima prarastų arba nepasiekiamų duomenų išgavimą iš pažeisto arba sugedusio kompiuterio. 

Pirmasis žingsnis duomenų atkūrimo procese yra nustatyti gedimo priežastį. Profesionalūs duomenų atkūrimo specialistai turi žinių, kaip įvertinti gedimo mastą ir nustatyti gedimo priežastį. 

Kai kuriais atvejais kompiuterio gedimas gali būti dėl fizinio laikmenos pažeidimo. Fiziniai pažeidimai gali atsirasti dėl įvairių veiksnių, tokių kaip kritimai, vandens pažeidimai arba elektros problemos. Duomenų atkūrimo specialistai turi specialią įrangą ir valyklas, kuriose gali tvarkyti fiziškai pažeistas laikmenas ir atkurti duomenis iš jų.

Be fizinio pažeidimo, kompiuterio gedimai gali atsirasti dėl loginių problemų, tokių kaip failų sistemos klaidos, kenkėjiškos programinės įrangos infekcijos arba programinės įrangos sutrikimai. Loginis duomenų atkūrimas skirtas atkurti duomenis iš logiškai pažeistų laikmenų. 

Kai kompiuterio gedimo priežastis yra nustatyta, pradedamas duomenų atkūrimo procesas. Specialistai dirba, siekdami išgauti duomenis iš pažeistų laikmenų. Jie naudoja specialias priemones ir technologijas, kad atkurtų prarastus ar nepasiekiamus failus.

Kai duomenų atkūrimo procesas baigtas ir atkurti failai yra patikrinti, atkurti duomenys yra perduodami klientui. Tai gali būti tiek fizinis duomenų kaupiklio perdavimas, tiek ir jų siuntimas per internetą, užtikrinant duomenų saugumą ir konfidencialumą.


Kodėl verta kreiptis į profesionalus norint atkurti prarastus duomenis kompiuteryje?


Kreipdamiesi į profesionalus duomenų atkūrimo specialistus, turite daug privalumų ir garantijų, kad jūsų prarasti duomenys bus sėkmingai atkurti. Štai keletas priežasčių, kodėl verta pasitikėti profesionalais:

Ekspertinis žinojimas ir patirtis: Profesionalūs duomenų atkūrimo specialistai turi ilgametę patirtį ir žinių bagažą, kuris leidžia jiems sėkmingai atkurti įvairių tipų duomenis, sugedusius dėl įvairių priežasčių.

Specializuota įranga ir technologijos: Duomenų atkūrimo specialistai naudoja specialią įrangą, įrankius ir technologijas, skirtas atkurti duomenis iš pažeistų laikmenų. Tai leidžia jiems efektyviai ir saugiai atkurti jūsų duomenis.

Duomenų saugumas: Pasitikėdami profesionalais, galite būti tikri, kad jūsų duomenys bus tvarkingai atkurti ir saugiai perduoti jums. Profesionalių paslaugų teikėjai laikosi griežtų duomenų saugumo protokolų.

Mažiau rizikos: Bandydami atkurti duomenis patys, galite padidinti riziką dar labiau juos sugadinti. Pasitikėdami profesionalais, sumažinate riziką ir padidinate sėkmės tikimybę.

Laiko taupymas: Duomenų atkūrimo procesas gali būti ilgas ir sudėtingas. Profesionalai sugebės jums sutaupyti laiko ir greitai atkurti jūsų duomenis.


Prarastų duomenų atkūrimas sugedus kompiuteriui pigiau


Daugelis žmonių bijo kreiptis dėl duomenų atkūrimo paslaugų dėl kainos. Tačiau verta pažymėti, kad duomenų atkūrimas gali būti pigesnis negu jūs manote. Kodėl?

Efektyvus resursų panaudojimas: Profesionalūs duomenų atkūrimo specialistai efektyviai naudoja specializuotą įrangą ir technologijas, kad atkurtų duomenis. Tai leidžia jiems sutaupyti laiko ir išteklių.

Išvengiama klaidų padidėjimo: Bandydami atkurti duomenis patys, galite padidinti riziką dar labiau sugadinti laikmeną arba net prarasti galimybę atkurti duomenis. Pasitikėdami profesionalais, sumažinate klaidų padidėjimo tikimybę.

Vertingų duomenų išsaugojimas: Prarasti duomenys gali turėti didelę vertę, ar tai būtų asmeninė informacija, darbo dokumentai arba gyvybiškai svarbūs failai. Atkūrę duomenis, išvengiate galimybės prarasti vertingą informaciją ir sutaupote daugiau laiko ir pastangų.


Prarastų duomenų atkūrimo sugedus kompiuteriui paslauga


Profesionalai teikia duomenų atkūrimo paslaugas sugedus kompiuteriui. Jų komandos sudarytos iš patyrusių specialistų, kurie turi išsamias žinias ir technologijas atkurti jūsų prarastus duomenis. Jie naudoja pažangią įrangą ir atitinka    aukštus duomenų saugumo standartus, kad būtume tikri, jog jūsų duomenys bus atkurti patikimai ir saugiai.

Jei jums reikia duomenų atkūrimo paslaugų sugedus kompiuteriui, kreipkitės į juos su pasitikėjimu. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.