Duomenų atstatymas

Duomenų atkūrimas yra procesas, kurio metu bandome atkurti prarastus, pažeistus ar panaikintus duomenis iš įvairių laikmenų, tokių kaip kietieji diskai, atminties kortelės ar serveriai. Tai yra labai svarbus procesas, ypač jei esate praradę vertingus duomenis, tokius kaip verslo dokumentai, asmeninė informacija arba net fotografijos.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
IT Meistras Vidutinė rinkos kaina
Prarastų, ištrintų duomenų atstatymas iš HDD, SSD, atminties kortelių, USB atmintinių.
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Duomenysplius Vidutinė rinkos kaina
Prarastų duomenų atstatymas Duomenų atkūrimas iš įvairių laikmenų. Atkuriame duomenis nepriklausomai nuo disko gamintojo, disko tipo, modelio ar sąsajos; Duomenų atkūrimas iš išorinių kietųjų diskų,kietųjų...
Vilniuje (Naujamiestis)
€ 20.00/val
Regotech Vidutinė rinkos kaina
NEŠIOJAMOJO KOMPIUTERIO pakrovėjo, kroviklio laidas, kabelis Nešiojamo kompiuterio pakrovėjų remontas, laidų keitimas. SUSIREMONTUOK KROVIKLĮ PATS ARBA ATNEŠK SUREMONTUOTI MUMS. Daugiau informacijos: http://pirkciau.lt/114-maitinimo-laidai-su-kistuku [email protected] PRISTATYMAS VISOJE...
Šiauliuose (Centras)
€ 10.00/val
DONATAS Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai atkuriami duomenys iš: kietųjų diskų (HDD) (sudaužius, numetus), SSD diskų, Flash atmintinių, įvairių MP3 MP4 ir kt. grotuvų. Perkeliame, klonuojame duomenis (Flash atmintinės į...
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB ITBS Vidutinė rinkos kaina
Mūsų kompanija turi specializuotą laboratoriją, kurios dėka galime atkurti duomenis iš įvairių laikmenų, tokiu kaip: kietasis diskas (Hard Disk Drive), SSD (Solid State Drive), įvairus...
Vilniuje
€ 45.00/val
UAB "In My Case" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų laboratorijoje atstatomi duomenys iš šių laikmenų: Kietųjų diskų; SSD diskų; USB laikmenų; Atminties kortelių; RAID duomenų masyvų. Gavus pažeistą duomenų laikmeną pirmiausią atliekama diagnostika,...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB “Abakas” Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus duomenų atkūrimo darbus nepriklausomai nuo jų praradimo priežasties. Atkuriame duomenis: iš visų operacinių sistemų: Microsoft Windows® :3.x, Apple MAC, Windws , OS/2, Unix,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
... Vidutinė rinkos kaina
...
Vilniuje
€ 10.00/val
UAB „PRODEVIA“ Vidutinė rinkos kaina
Siūlome duomenų atstatymo paslaugas. iš sugedusio kietojo disko; iš suformatuoto kietojo disko; iš sugedusios FLASH atminties; iš sugadinto CD/DVD disko; netyčia ištrintų bylų. Programinės įrangos...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB „ALFATEL“ Vidutinė rinkos kaina
Atstatome duomenis po apraratūrinių ir programinių sutrikimų. Atkuriame duomenis iš kietųjų diskų (HDD), CD/DVD optinių laikmenų, Flash raktų, atminties kortelių, Floppy lanksčiųjų diskelių. Atstatome sugadintų...
Vilniuje
€ 1.00/val

Duomenų atkūrimas - kada reikalingas?


Duomenų atkūrimas gali būti reikalingas įvairiais atvejais. Pavyzdžiui, jei jums ištrintas svarbus failas arba jei jūsų kietasis diskas sugedo dėl techninių gedimų. Taip pat gali prireikti duomenų atkūrimo, jei esate įsilaužimo ar kenkėjiško kodo auk , kuris gali pažeisti jūsų failų sistemą.

Duomenų atkūrimas yra daugelio technologijų ir procesų derinys, skirtas rasti, atkurti ir atstatyti prarastus duomenis. Tai gali apimti įvairius metodus, tokius kaip specializuota programinė įranga, duomenų atstatymo specialistų patirtį ar net laboratorinius tyrimus.


Duomenų atkūrimas - ar visada pavyksta?


Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų apie duomenų atkūrimą yra, ar visada galima atkurti prarastus duomenis. Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo įvairių veiksnių.

Pirma, tai priklauso nuo to, kaip buvo prarasti duomenys. Jei duomenys buvo prarasti dėl fizinio gedimo, tokiu atveju tikimybė atkurti duomenis gali būti didesnė, nes dažnai techninio gedimo atveju duomenys vis dar yra išsaugoti laikmenoje. Tačiau jei duomenys buvo ištrinti arba formatuoti, tai gali būti sudėtingesnis procesas. Nors yra įrankių, kurie gali padėti atkurti ištrintus failus, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo to, kiek laiko praėjo nuo ištrynimo momento ir kiek buvo vykdoma operacijų su kietuoju disku ar kita laikmena.

Svarbu suprasti, kad duomenų atkūrimas nėra visada garantuotas. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant pažeidimo laipsnį, techninius apribojimus ir pačių duomenų pobūdį. Todėl visada būtina ieškoti patyrusių duomenų atkūrimo specialistų, kurie gali įvertinti situaciją ir padėti rasti geriausią sprendimą.


Duomenų atstatymo kaina


Kai prarandate vertingus duomenis, vienas iš pagrindinių duomenų atkūrimo klausimų, kurie kyla, yra susijęs su duomenų atkūrimo kaina. Suprantama, kad kiekvienas klientas nori žinoti, kiek tai kainuos ir ar verta investuoti į šią paslaugą.

Duomenų atkūrimo kainą gali paveikti daugelis veiksnių. Pirmiausia tai priklauso nuo pažeidimo tipo ir sunkumo. Jei pažeidimas yra sudėtingas ir reikalauja specialių laboratorinių tyrimų ar pažangių technologijų, tai gali padidinti kainą.

Kitas veiksnys, kuris gali turėti įtakos kainai, yra duomenų apimtis. Jei praradote didelę duomenų bazę arba kietąjį diską su dideliu talpa, tai gali padidinti atkūrimo kainą, nes procesas užtruks ilgiau ir reikės daugiau resursų.

Be to, kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo. Kiekvienas paslaugų teikėjas gali nustatyti savo kainų politiką, atsižvelgdamas į jų patirtį, technologijas ir paslaugų kokybę.


Duomenų atstatymo paslaugos internetu


Šiuolaikinėje technologijų amžiuje yra daugybė įmonių, kurios teikia duomenų atkūrimo paslaugas internetu. Tai yra patogus ir greitas būdas gauti pagalbą atkurti prarastus duomenis, ypač jei jūsų kietasis diskas yra dar veikiantis ir galite prieiti prie interneto.

Duomenų atkūrimo paslaugos internetu gali būti puikus pasirinkimas, jei jūsų duomenys buvo prarasti dėl netikėto ištrynimo arba techninio gedimo. Dauguma paslaugų teikėjų turi patirtį ir specializuotą programinę įrangą, kuri gali padėti atkurti prarastus duomenis.

Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusią įmonę, kuri gali garantuoti duomenų saugumą ir teikti profesionalias paslaugas. Prieš naudojantis bet kuria duomenų atkūrimo paslauga internetu, rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais ir patikrinti jų patirtį, klientų atsiliepimus ir sertifikatus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.