Brošiūrų maketavimas yra svarbus žingsnis kuriant efektyvias ir patrauklias brošiūras. Profesionalūs maketavimo specialistai gali padėti jums sukurti unikalų ir pritaikytą dizainą, kuris padės jūsų verslui išsiskirti. Nepriklausomai nuo to, ar jūs bandote patys, ar kreipiatės į profesionalus, svarbu suprasti maketavimo proceso esmę ir galimybes.

Brošiūrų maketavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Paulė Tamašauskaitė Žema rinkos kaina
Esu pradedančioji grafikos dizaine, bet greitai mokausi, atsakingai ir kruopščiai atlieku užduotis. Galiu sumaketuoti reklamas, vizualus įrašams socialiniuose tinkluose, sukurti logotipą, maketuoti leidinius, viršelius, plakatus,...
Visuose miestuose
€ 5.00 - 100.00
VSRG Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: • Skaitmeninė spauda – spausdinama aukšta kokybė mažais tiražais. Vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, kvietimai, diplomai ir kt. • Ofsetinė spauda – didelio...
Vilniuje (Paneriai)
€ 0.01/val
Future Live Vidutinė rinkos kaina
MB Greyta - jau 4 metai specializuojasi prekių bei paslaugų ženklų kūrime. Šiuo metu įmonė siūlo šias paslaugas. Prekės ženklų kūrimas Ikonų kūrimas Internetinių puslapių...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Reklama ant transporto priemonių: Lipdukai...
Visuose miestuose
€ 3.00/val
Benita Vidutinė rinkos kaina
Greitai ir kokybiškai atlieku grafinio dizaino paslaugas, maketavimo darbus. Kuriu iliustracijas, interjero ir architektūros 3d vizualizacijas.
Visuose miestuose
€ 7.00/val
UAB Cicero Baltic Vidutinė rinkos kaina
Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės paslaugos ir patenkinti klientai. Mes vertiname ir skatiname autentiškumą. Dinamiška, kūrybinga, lanksti ir patikima komanda įsigilins į Jūsų poreikius ir...
Visuose miestuose
€ 26.00/val
UAB NETMASTER LT Vidutinė rinkos kaina
Firminių blankų, reklaminių skrajučių, žurnalų ir kitų spaudos leidinių kūrimas, maketavimas, paruošimas spaudai bei spaudos darbai.
Vilniuje
€ 1.00/val
Visos maketavimo ir spausdinimo paslaugos = Dizainas + Tekstas + Maketas + Spausdinimas (Skrajutės, lankstinukai, plakatai, vizitinės kortelės, kvietimai ir kita dalomoji medžiaga).
Panevėžyje
€ 1.00/val
UAB, Kibildis ir partneriai Vidutinė rinkos kaina
Grafinio dizaino tikslas - vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Siūlome Jums pilną paslaugų spektrą grafinio dizaino kūrimo srityje: firminio stiliaus - prekinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Spaudos Imperija Vidutinė rinkos kaina
MAKETAVIMAS / DIZAINAS - Logotipo kūrimas arba perbraižymas. - Firminio stiliaus kūrimas įvaizdžio formavimui. - Išskirtinio stiliaus vizitinių kortelių, lipdukų, plakatų, skrajučių, lankstinukų ir kt....
Klaipėdoje
€ 0.01/val

Brošiūrų maketavimas - kaip vyksta ir kodėl reikalingas?


Brošiūrų maketavimas yra kūrybinis procesas, kurio metu sukuriama brošiūros vizualinė dalis – išdėstymas, elementų pozicionavimas, spalvų ir tipografijos pasirinkimas. Tai svarbus etapas, leidžiantis jūsų turiniui išsiskirti ir palikti geresnį įspūdį. Profesionaliai suprojektuota brošiūra padeda efektyviai perteikti informaciją ir pritraukti dėmesį.

Brošiūrų maketavimas taip pat suteikia galimybę pasitelkti kūrybiškumą ir vizualiai pritaikyti jūsų prezentuojamą informaciją. Tai puikus būdas parodyti savo prekės ar paslaugos privalumus ir išsiskirti iš konkurentų.


Brošiūrų maketavimas - kodėl svarbu kreiptis į profesionalus?


Brošiūrų maketavimo profesionalai supranta spalvų, tipografijos ir maketavimo principus bei geba kurti vizualiai traukiančius dizainus. Kreipdamiesi į profesionalus, jūs gausite ne tik gražią brošiūrą, bet ir optimaliai suderintą dizainą su jūsų tikslais.

Daugelis brošiūrų maketavimo specialistų turi daugelio  metų patirtį ir supranta, kaip sukurti tinkamą brošiūros išdėstymą ir vizualinį vaizdą, kuris pritrauktų ir sudomintų jūsų tikslinę auditoriją. Jie taip pat gali padėti suderinti dizainą su jūsų įmonės stiliaus linijomis ir vertybėmis.


Brošiūrų maketavimo kaina


Brošiūrų maketavimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių. Tai apima dizainerio kvalifikaciją, brošiūros sudėtingumą, dizaino pritaikymą skirtingiems formatams ir pan. Vidutinė brošiūrų maketavimo kaina prasideda nuo 100 EUR, tačiau ji gali siekti ir kelis šimtus eurų priklausomai nuo poreikių.

Svarbu atsiminti, kad brošiūrų maketavimo kaina yra investicija į jūsų verslą. Profesionaliai sukurtas ir pritaikytas dizainas padės geriau pritraukti klientus ir pateikti informaciją aiškiai bei patraukliai.


Brošiūrų maketavimo paslaugos


Brošiūrų maketavimo paslaugos suteikia galimybę pasikliauti profesionalais, kurie sukurs jums unikalų ir pritaikytą dizainą. Paslaugų paketai gali skirtis nuo pagrindinių maketavimo paslaugų iki išsamios brošiūrų koncepcijos ir dizaino kurimo. Tai leidžia jums pasirinkti paslaugų apimtį pagal savo poreikius.

Profesionalūs maketavimo specialistai gali pasiūlyti unikalius dizaino sprendimus, kuriuos suderins su jūsų prekėmis ar paslaugomis. Jie taip pat žino, kaip pasirinkti tinkamą tipografiją, spalvas ir kitus dizaino elementus, kurie padės jūsų brošiūrai išsiskirti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.