Vizitinės kortelės yra neatsiejama verslo pasaulio dalis. Jos ne tik padeda pateikti kontaktinę informaciją, bet ir atspindi jūsų įmonės asmenybę bei stilių. Vizitinių kortelių maketavimas yra meno ir dizaino derinys, kuris turi pritraukti dėmesį ir palikti ilgalaikį įspūdį.

Vizitinių kortelių maketavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Konstantin Cvetkov Vidutinė rinkos kaina
Maketuoju su CorelDraw, projektuoju ir modeliuoju su AutoCAD, SolidWorks, Revit. Kuriu ir tvarkau dokumentus su Adobe Acrobat.
Vilniuje
€ 20.00 - 100.00
Paulė Tamašauskaitė Žema rinkos kaina
Esu pradedančioji grafikos dizaine, bet greitai mokausi, atsakingai ir kruopščiai atlieku užduotis. Galiu sumaketuoti reklamas, vizualus įrašams socialiniuose tinkluose, sukurti logotipą, maketuoti leidinius, viršelius, plakatus,...
Visuose miestuose
€ 5.00 - 100.00
VSRG Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: • Skaitmeninė spauda – spausdinama aukšta kokybė mažais tiražais. Vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, kvietimai, diplomai ir kt. • Ofsetinė spauda – didelio...
Vilniuje (Paneriai)
€ 0.01/val
UAB, Reklamos dizainas Vidutinė rinkos kaina
Firminis stilius: Logotipai, kūrimas, Prekės ženklai, kūrimas, Vizitinės kortelės, Blankai, Vokai Lipdukai ir kt. Spauda: Skaitmeninė, Ofsetinė, Plačiaformatė, Šilkografija, Tampografija. Reklama ant transporto priemonių: Lipdukai...
Visuose miestuose
€ 3.00/val
Benita Vidutinė rinkos kaina
Greitai ir kokybiškai atlieku grafinio dizaino paslaugas, maketavimo darbus. Kuriu iliustracijas, interjero ir architektūros 3d vizualizacijas.
Visuose miestuose
€ 7.00/val
UAB Cicero Baltic Vidutinė rinkos kaina
Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės paslaugos ir patenkinti klientai. Mes vertiname ir skatiname autentiškumą. Dinamiška, kūrybinga, lanksti ir patikima komanda įsigilins į Jūsų poreikius ir...
Visuose miestuose
€ 26.00/val
UAB NETMASTER LT Vidutinė rinkos kaina
Firminių blankų, reklaminių skrajučių, žurnalų ir kitų spaudos leidinių kūrimas, maketavimas, paruošimas spaudai bei spaudos darbai.
Vilniuje
€ 1.00/val
Visos maketavimo ir spausdinimo paslaugos = Dizainas + Tekstas + Maketas + Spausdinimas (Skrajutės, lankstinukai, plakatai, vizitinės kortelės, kvietimai ir kita dalomoji medžiaga).
Panevėžyje
€ 1.00/val
UAB, Kibildis ir partneriai Vidutinė rinkos kaina
Grafinio dizaino tikslas - vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Siūlome Jums pilną paslaugų spektrą grafinio dizaino kūrimo srityje: firminio stiliaus - prekinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Spaudos Imperija Vidutinė rinkos kaina
MAKETAVIMAS / DIZAINAS - Logotipo kūrimas arba perbraižymas. - Firminio stiliaus kūrimas įvaizdžio formavimui. - Išskirtinio stiliaus vizitinių kortelių, lipdukų, plakatų, skrajučių, lankstinukų ir kt....
Klaipėdoje
€ 0.01/val

Vizitinių kortelių maketavimas - kaip vyksta ir kur kreiptis?


Vizitinių kortelių maketavimas yra kūrybinis procesas, kurio metu dizaineriai kuria unikalų ir pritaikytą kortelių dizainą. Šis procesas prasideda nuo kliento poreikių ir pageidavimų supratimo. Dizaineris turi susipažinti su įmonės vizija, stiliumi bei tikslinėmis auditorijomis. Tai leidžia sukurti dizainą, kuris ne tik atspindi įmonės tapatumą, bet ir leidžia efektyviai komunikuoti su klientais.

Kur kreiptis dėl profesionalaus vizitinių kortelių maketavimo? Jei jums reikia kokybiškų vizitinių kortelių, svarbu pasirinkti patikimą ir kompetentingą dizaino studiją arba specialistą. Žinoma, galite bandyti kurti kortelių dizainą patys, tačiau profesionalai atneš daugiau patirties ir kūrybinės vizijos. Svarbu kreiptis į ekspertus, kurie ne tik supranta maketavimo techniką, bet ir gali pasiūlyti originalius ir pritaikytus jūsų verslui sprendimus.


Vizitinių kortelių maketavimas - kodėl svarbu pasikliauti profesionalais?


Vizitinių kortelių maketavimas yra daug daugiau nei vien gražus dizainas. Tai yra investicija į jūsų verslo įvaizdį ir sėkmę. Todėl  svarbu pasikliauti profesionalais, nes:

Dizaino ekspertizė: Profesionalūs dizaineriai sugebės sukurti unikalų ir įsimintiną dizainą, atspindintį jūsų įmonės vertes ir asmenybę. Vizitinių kortelės dažnai yra pirmas kontaktas su klientais. Gražus dizainas paliks teigiamą pirmąjį įspūdį.

Profesionalus atvaizdas: Gerai suprojektuotos kortelės rodo, kad jūsų verslas yra profesionalus ir rimtas. Dizaineriai gali pasiūlyti aktualius dizaino elementus, kurie atitiks jūsų industrijos tendencijas.

Kreipdamiesi į profesionalus, jūs patikite savo įmonės atstovavimą ekspertams, leisdami jiems sukurti aukštos kokybės vizitinių kortelių dizainą.


Vizitinių kortelių maketavimo kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, su kuriuo susiduria įmonės, norinčios pasidaryti vizitines kortele, yra kiek tai kainuos. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant dizaino sudėtingumą, pasirinktus medžiagas, tiražo kiekį ir daugiau. Taigi, kiekvienos įmonės atvejis yra unikalus.


Vizitinių kortelių maketavimo paslaugos


Profesionalūs vizitinių kortelių maketavimo paslaugų teikėjai gali jums pasiūlyti platų spektrą paslaugų, siekiant užtikrinti, kad jūsų vizitinė kortelė atspindėtų jūsų verslo vertes ir asmenybę. Šios paslaugos gali apimti:

Individualų dizainą: Dizaineriai sukurs unikalų ir pritaikytą dizainą atsižvelgiant į jūsų poreikius ir norus.

Spausdinimo paruošimą: Pasirūpins, kad dizainas būtų tinkamai paruoštas spausdinimui.

Tiražo kiekio parinkimą: Parinks tinkamą tiražo kiekį pagal jūsų poreikius.

Profesionalius dizaino patarimus: Patars dėl spalvų, tipografijos ir kitų dizaino elementų.

Aukštą dizaino kokybę: Užtikrins, kad gautumėte aukštos kokybės dizainą, tinkamą spausdinimui.

Taigi, profesionalios paslaugos padės jums išspręsti vizitinių kortelių dizaino iššūkius ir užtikrins puikų rezultatą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.