Elektroniniai kasos aparatai yra svarbūs daugeliui verslų, kadangi jie užtikrina sklandžią prekybos operacijų eigą ir padeda atlikti apskaitos darbus. Tačiau, kaip ir bet kurių kitų techninų įrenginių atveju, elektroninių kasos aparatų gedimai yra neišvengiami. Jei įrenginys neveikia, svarbu jį patikimai ir greitai sutaisyti, kadangi sugedusio kasos aparato naudojimas yra draudžiamas teisės aktų.


Elektroninių kasos aparatų remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Sarguva" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame įvairių elektroninių svarstyklių remontą. Tarpininkaujame atliekant metrologinę patikrą. Prižiūrime ir periodiškai aptarnaujame elektronines svarstykles ir svėrimo sistemas. Prižiūrime, remontuojame elektroninius kasos aparatus (EKA) garantiniu...
Kaune
€ 1.00/val
TŪB "Rotonas" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų paslaugos: fiskalinių kasos aparatų įrengimas, darbuotojų apmokymas, dokumentų užregistravimas VMI, kasos aparatų remontas, techninė priežiūra, vartotojo duomenų perregistravimas VMI, konsultavimas kasos aparatų naudojimo klausimais,...
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "Biznio kontaktai" Vidutinė rinkos kaina
Paruošiame naudoti, programuojame, remontuojame, utilizuojame įvairių modelių elektroninius kasos aparatus. Apmokome dirbti kasos aparatais. Sudarome ilgalaikes kasos aparatų aptarnavimo sutartis. Atliekame vienkartines profilaktikas ir remonto...
Panevėžyje
€ 1.00/val
R. Slonskio įm. "Romasas" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame įvairių modelių elektronines svarstykles ir aptarnaujame kasos aparatus visoje Lietuvoje. Mechanines automobilines svarstykles perdarome į elektronines. Svėrimo sistemas gaminame pagal individualius užsakymus. Tai gali...
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "Sanpola Baltija" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pilną kasos aparatų servisą, t.y. kasos aparato gedimo nustatymas ir šalinimas, sugedusių detalių keitimas ar elementų keitimas, fiskalinių blokų keitimas, dokumentų tvarkymas Valstybinėje mokesčių...
Kretingoje
€ 1.00/val

Dažniausios elektroninių kasos aparatų remonto priežastys


Elektroninių kasos aparatų gedimų priežastys gali būti labai įvairios. Viena dažniausių priežasčių yra susijusi su programine įranga - klaidingai sukonfigūruota arba neatnaujinta programinė įranga gali sukelti įvairius sutrikimus. 

Kitas dažnas gedimų tipas yra susijęs su techninėmis problemomis, tokiomis kaip sugedęs spausdinimo mazgas, skaitliukas ar maitinimo šaltinis. Be to, per dažnai naudojant kasos aparatą gali pasireikšti kiti gedimai, pavyzdžiui, pratrinti ar sulūžę laidai, oksidavesi kontaktai ar sugadintas korpusas.


Elektroninių kasos aparatų remonto paslaugos


Elektroninių kasos aparatų remontas yra svarbi tema, nes daugybė įmonių ir verslo savininkų naudoja šiuos įrenginius savo veikloje. Remontas yra būtinas, kai kasos aparatui atsiranda problemų, kadangi netinkamas aparato veikimas gali sukelti problemų su apskaita ir mokesčių deklaravimu.

Elektroninių kasos aparatų remontas yra labai svarbus, kadangi neveikiančio kasos aparato negalima naudoti.  Laiku atliktas remontas leidžia greitai ir efektyviai atkurti kasos aparato funkcionalumą ir taip užtikrinti verslo operacijų tęstinumą.

 Yra daug įmonių, kurios siūlo elektroninių kasos aparatų remonto paslaugas. Remonto paslaugos apima: defektų nustatymą ir pašalinimą; aparato diagnostiką; ekspertų patikrinimą ir aptarnavimą, programinės  įrangos pakeitimą ar atnaujinimą.


 Elektroninių kasos aparatų remonto kaina


Elektroninių kasos aparatų remonto kaina priklauso nuo to, kokia problema turi būti išspręsta ir kiek laiko užtruks remontas. Taip pat kaina gali skirtis priklausomai nuo remonto paslaugų teikėjo remonto įkainių ir aparato kompleksiškumo.


Elektroninių kasos aparatų remontas pigiau


Kad sutaupytumėte pinigų, galite pabandyti rinktis remonto paslaugų teikėjus, kurie siūlo nuolaidas, akcijas ar kitas specialias paslaugas. t. y. galite pasinaudoti remonto paslaugomis, kurių kaina yra pigesnė. Taip pat,  renkantis remonto paslaugų teikėją, visada pasitikrinkite jų kompetenciją.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.