Ar Jums kada nors nutiko, kad TV pultelis staiga nebeveikia? Tai gali būti tikrai nemaloni situacija, ypač jei jūsų mylimas serialas ar filmas jau prasidėjo. Tačiau neverta panikuoti, nes yra daugybė specialistų, kurie gali padėti.

TV pultelių remontas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Pagal pateiktą užklausą, jokių paslaugų skelbimų neradome... Šiuo metu "Televizoriai" skiltyje paslaugų skelbimų neradome...

 Kada reikalingas TV pultelių remontas?


TV pultelių gedimai gali būti įvairūs, pradedant nuo neveikiančių mygtukų iki visiško neveikimo. Paprastai pultelio remontas reikalingas, kai:

Pultelis neveikia;

Pultelio mygtukai sunkiai spaudosi arba neveikia;

Televizoriaus nereaguoja į pultelį;

Pultelis yra sugedęs dėl to, kad buvo aplietas skysčiu.

Jei pastebėjote bet kurią iš šių problemų, reikia kreiptis į profesionalų ir patyrusį TV pultelių remontininką.


TV pultelių remontas - kas jį atlieka?


TV pultelių remontas turi būti atliekamas profesionalių ir patyrusių technikų, kurie turi reikiamus įrankius ir žinias. Jie gali atlikti įvairius remonto darbus, tokius kaip:

Pakeisti baterijas;

Keisti arba tvarkyti mygtukus;

Nustatyti ir ištaisyti elektroninius gedimus;

Taisyti sugedusius kontaktus ar kitas detales.


TV pultelių remontas pigiau


TV pultelių remontas gali būti pigesnis nei naujo pultelio įsigijimas, ypač jei jūs turite brangų televizorių, kuris reikalauja specialių pultelių. 

Be to, kai kurie TV pultelių remontininkai taiko nuolaidas, o kai kuriems pultelių gedimams gali pakakti keletą paprasto remonto.

Vienas būdas sutaupyti, jei jūsų pultelis neveikia, yra įsigyti universalų TV pultelį. Šių pultelių kainos gali būti  mažesnės nei remontas, ir jie taip pat gali būti labai patogūs. Universalūs pulteliai yra sukonstruoti taip, kad jie galėtų būti naudojami su dauguma televizorių modelių, taigi jums nereikės įsigyti brangaus originalaus pultelio.

Taip pat universalūs pulteliai gali būti nustatomi taip, kad jie valdytų ne tik televizorių, bet ir kitas prietaisas, tokius kaip garso sistemą ar DVD grotuvą. Tai gali būti naudinga tiems, kurie nori turėti vieną pultelį valdantį visus savo prietaisus.


TV pultelių remonto kaina


Prieš aptariant TV pultelių taisymo kainą, turime suprasti, kas tai yra. TV pultelių remontas yra paslauga, kurią teikia profesionalūs specialistai. Jie išsiaiškina pultelio gedimą ir, jei reikia,  pakeičia pažeistas dalis.

TV pultelių remonto kaina skiriasi  priklausomai nuo gedimo sunkumo ir tam tikrų pultelio dalių kainos,  nuo to, kiek laiko užtruks taisymas. Kai kurioms TV markėms ar modeliams gali reikėti specialių dalių, kurios gali kainuoti daugiau. Vis dėlto, dauguma pultelių gedimų yra paprasti ir remontas kainuoja nebrangiai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.