Ar turite projektorių, kuris nustojo veikti arba veikia netinkamai? Neišmeskite prietaiso, nes galite sutaupyti daug pinigų jį remontuodami.

Projektorių taisymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Taisome televizorius, monitorius, TV priedelius, nuotolinio valdymo pultelius,I automagnetolas, muzikinius centrus, maitinimo blokus ir kitus elektros prietaisus Automagnetolų atkodavimas ir iškodavimas
Telšiuose
€ 5.00/val
Žydrūnas Vidutinė rinkos kaina
Mes taisome: * Plazminius, * Kineskopinius, * LCD, * Naudotus, * Naujus atvestinius, * 50Hz, 100Hz(standartinius, placiaekranius).
Kaune
€ 1.00/val
UAB „IT Partner“ Vidutinė rinkos kaina
Teikiame televizorių remonto paslaugas. Nustatome gedimus testuojant IT Partner priklausančia technine ir programine įranga, remontuojame, keičiame lizdus ir jungtis, keičiame LCD, remontuojame daviklius/jungiklius ir mygtukus....
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 1.00/val
UAB "Lonata" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame televizorius. Kokybiškai atliekame technikos diagnostiką ir remontą. Technikos paėmimas diagnostikai nemokamas visoje Lietuvoje. Diagnostika 10,00 Eur + PVM. Sutaisyta ar patikrinta technika nemokamai saugoma...
Šiauliuose
€ 1.00/val
UAB "VEKTECH" Vidutinė rinkos kaina
Remontuojame visų tipų televizorius (kineskopinius, projekcinius, plazminius, LCD, LED).
Vilniuje
€ 0.29/val
Deida, D. Stanevičiaus IĮ Vidutinė rinkos kaina
Remontuojami PROJEKTORIAI, TELEVIZORIAI, LCD.
Vilniuje
€ 0.29/val
UAB ŠNEIDERIO ELEKTRONIKA Vidutinė rinkos kaina
Televizorių remontas. Keičiame LCD ekranus, remontuojame televizorių blokus, esant reikalui galime užsakyti naujus, atliekame televizoriaus programinės įrangos atnaujinimą. Plazminių televizorių remontas. Parenkame nuotolinio valdymo pultus....
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 19.99/val
Marius Vidutinė rinkos kaina
Televizorių remontas: Kineskopinių televizorių remontas (CRT); Skystųjų kristalų televizorių remontas (LCD); LED televizorių remontas; 3D technologijos televizorių remontas.
Kaune
€ 0.29/val

Projektorių taisymas - kas atlieka?


Projektorių taisymas turėtų būti atliekamas specialistų, kurie turi reikiamų žinių ir įgūdžių taisymui. Įmonės, kurios specializuojasi projektorių taisyme, gali atlikti įvairias paslaugas, įskaitant projektorių valymą, dalinį arba pilną projektorių taisymą, pažeistų ar senų dalių keitimą  programinės įrangos atnaujinimą ir kt.

Projektorių taisyti gali ir patys vartotojai, jei jie turi reikiamų žinių ir įgūdžių, tačiau tai gali būti rizikinga ir gali pakenkti projektoriui. Todėl, jei projektorius sugedo arba neveikia tinkamai, geriau kreiptis į patyrusius specialistus.


Dažniausios projektorių taisymo priežastys 


Projektorių gedimai gali būti įvairūs, tačiau yra keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių:

Perdegusi lempa - tai yra dažna priežastis, kodėl projektorius nustoja veikti. Kad projektorius vėl pradėtų veikti, lempa turi būti pakeista.

Sistemos gedimas - tai gali būti dėl blogų laidų, sugedusio kondensatoriaus arba kitų sistemos komponentų.

Perkaitimas - jei projektorius yra naudojamas ilgą laiką, jis gali perkaisti,  dėl ko projektorius nustoja veikti.

Mechaniniai pažeidimai - aparato subraižymai arba smūgiai gali pažeisti projektorių, ko pasekoje projektorių reikia taisyti.

Dar viena  iš priežasčių dėl ko projektorius gali neveikti yra projektoriaus dalelių arba dulkių kaupimasis. Jei projektorius nėra reguliariai valomas, dalelės ir dulkių kaupiasi prietaiso viduje ir gali sutrikdyti vaizdo kokybę arba pažeisti dalis.


Projektorių taisymas pigiau


Projektorių taisymas yra pigesnis nei naujo projektoriaus pirkimas. Jei projektorius gali būti taisomas, tai yra geriausias pasirinkimas, kadangi jis ne tik sutaupo pinigų, bet ir prisideda prie tvarios vartotojiškos kultūros skatinimo. Tiesa, taisymo kaina gali skirtis priklausomai nuo pažeidimo laipsnio ir sunkumo.


Projektorių taisymo kaina


Projektorių taisymo kaina gali skirtis priklausomai nuo projektoriaus tipo, pažeidimo laipsnio, detalių kainos, paslaugos įkainių. Prieš pasirenkant specialistą arba servisą, svarbu išsiaiškinti taisymo kainą, kadangi ji gali būti gana aukšta. Tačiau reikia nepamiršti, kad projektorių taisymas yra pigesnis nei naujo projektoriaus pirkimas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.