Navigacija yra viena iš labiausiai naudojamų automobilio funkcijų. Navigacinė sistema padeda vairuotojams greitai ir patikimai nustatyti kryptį, rasti kelią į savo tikslą ir nepaklysti nežinomose vietovėse. Tačiau kai kuriais atvejais gali prireikti atnaujinti navigacijos sistemą.


Navigacijos atnaujinimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Regotech Vidutinė rinkos kaina
WWW.PIRKCIAU.LT KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS! Pasirūpink dovanomis neišeidamas iš namų, nesistumdydamas eilėse, jums patogiu metu, greitas pristatymas, nemokamos konsultacijos ir patogus atsiskaitymas! Taupydami Jūsų laiką atrinkome...
Šiauliuose (Centras)
€ 6.00/val
„GlobalShop.lt“ Vidutinė rinkos kaina
Prekiaujame naujomis GPS navigacijomis, taip pat atnaujiname žemėlapius, įdiegiame lietuvišką meniu, atliekame šiuos remonto darbus:elektroninės dalies, maitinimo dalies, mechaninio gedimo, programinio diegimo.
Panevėžyje (Kniaudiškis)
€ 1.00/val

Navigacijos atnaujinimas - kada reikalingas?


Navigacijos atnaujinimas, pirmiausia, reikalingas, jei keičiasi kelių infrastruktūra arba atsiranda naujos kelių sistemos. Pavyzdžiui, miestai ir rajonai nuolat plečiasi, o siekiant pagerintų transporto srautą įrengiamos naujos gatvės ir keliai. Jei jūsų navigacinė sistema nėra atnaujinta, ji negalės rodyti naujų kelių arba kelių pasikeitimų, dėl ko galite prarasti daug laiko, bandydami susirasti tinkamą kelią.

Antra, navigacijos atnaujinimas yra reikalingas, jei norite, kad jūsų navigacinė sistema visada būtų patikima ir veiktų gerai. Vis dažniau vykdomi navigacijos sistemos atnaujinimai, kad būtų atnaujinti kelių žemėlapiai ir pagerinti maršruto skaičiavimo algoritmai. Atnaujinimas taip pat padeda išvengti klaidų ir netikslumų, susijusių su sena navigacine sistema


Automobilio navigacijos atnaujinimo paslauga


Jei jums reikalingas automobilio navigacijos atnaujinimo paslauga, galite pasirinkti vieną iš kelių variantų. Pavyzdžiui, galite pasirinkti internetinę navigacijos atnaujinimo paslaugą arba įsigyti naują navigacinį sistemą.

Vis dėlto, patartina atnaujinti jau esamą navigacinę sistemą, jei tai įmanoma, kadangi tai yra pigesnis būdas, nei pirkti visiškai naują sistemą. Navigacinės sistemos atnaujinimas gali būti atliekamas tiek internetu, tiek specializuotose automobilių aptarnavimo įmonėse.

Navigacijos atnaujinimo paslaugą gali teikti ir automobilių gamintojai. Gamintojų atnaujinimai dažnai yra brangesni, tačiau jie yra suderinti su konkrečiu automobiliu ir gali būti geriausias pasirinkimas. Kitos įmonės teikia universalias atnaujinimo paslaugas, kurios gali būti pigesnės, tačiau gali turėti trūkumų, pvz., jos nėra suderintos su konkrečiu automobiliu.


Navigacijos atnaujinimas pigiau


Naujos kartos automobiliuose navigacija jau būna įmontuota gamykloje Tačiau, net ir naujiems automobiliams gali reikėti atnaujinti navigacijos duomenis, ypač jei vykstate į naujas nežinomas  vietoves. Automobilio gamintojai teikia navigacijos atnaujinimo paslaugas, tačiau jos gali būti gana brangios. Taigi, pigesnę alternatyvą siūlo trečiosios šalys, kurios siūlo navigacijos atnaujinimo paslaugas.

Navigacijos atnaujinimo paslaugą galima gauti pigiau, jei laukiama tam tikrų akcijų, kurios dažniausiai vyksta per didžiausias šventes, tokias kaip Kalėdos arba Naujieji Metai. Taip pat galima ieškoti pigių pasirinkimo galimybių internete.


 Navigacijos atnaujinimo kaina


Navigacijos atnaujinimo kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kokia navigacija yra naudojama. Paprastai, automobilio gamintojų teikiamos navigacijos atnaujinimo kainos svyruoja apie šimtą, kelis šimtus  eurų. Tačiau kai kurie paslaugų teikėjai siūlo navigacijos atnaujinimą už pigesnę kainą.  Yra galimybė pasinaudoti akcijomis ir gauti papildomą nuolaidą.

Automobilio navigacijos atnaujinimas gali būti atliekamas keliais būdais. Pavyzdžiui, navigacijos atnaujinimo paslaugą galima atlikti savarankiškai, naudojantis specialia programine įranga ir atsisiuntus atnaujinimus iš interneto. Taip pat yra galimybė kreiptis į paslaugų teikėjus, kurie atliks navigacijos atnaujinimą už jus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.