Saulės kolektoriai Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, SVEO GRUPĖ Vidutinė rinkos kaina
Atstovaujame Slovakų kompaniją "Thermosolar", kuri gamina saulės kolektorius, skirtus ruošti karštam vandeniui. Prekiaujame saulės kolektoriais bei jų sistemos dalimis, patys montuojame, prižiūrime sumontuotas sistemas. Šiuo...
Visuose miestuose
€ 22.00/1 modulis
UAB, ŠVARI ENERGIJA Vidutinė rinkos kaina
Tiekiame saulės kolektorius, saulės baterijas, vandens šildytuvus, šilumos siurblius ir kitus įrenginius šildymui ir elektrai namuose. Mūsų tiekiami U-Pipe saulės kolektoriai efektyviai dirba visus metus,...
Visuose miestuose
€ 210.00/1 modulis
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Montuojame įvairių tipų saulės kolektorius ir sistemas.Prijungiame saulės kolektorių valdiklius ir automatiką.integruojame saulės kolektorius į bendrą namo šilumos ūkio sistemą.Pajungiame saulės tūrinius vandens šildytuvus (boilerius)...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "EV Sprendimai" Vidutinė rinkos kaina
Saulės šviesos elektrinę galima statyti tiek ant pastato stogo, tiek ant žemės paviršiaus.Fotomoduliai gali būti montuojami ir vietoj stogo dangos ar apdailinių medžiagų dengti pastatų...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "Prekursorius" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome vakuminius saulės kolektorius (ŠILTO VANDENS RUOŠIMUI). Saulės baterijas (GAMINA ELEKTROS ENERGIJĄ).
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "Alternatyvi energija" Vidutinė rinkos kaina
PLOKŠTIEJI saulės kolektoriai; VAKUUMINIAI vamzdiniai saulės kolektoriai; MODULINIAI saulės kolektoriai skirti didelėms sistemoms; SAULĖS KOLEKTORIAI SU INTEGRUOTA LAUKO TALPA yra nepakeičiamas variantas sodyboms, poilsinėms, ar...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "ETS centras" Vidutinė rinkos kaina
Naudodami saulės kolektorius geriamojo vandens pašildymui, sutaupysite iki 70 % metinio energijos poreikio šiltam vandeniui ruošti. Papildomai naudojama dar ir namo šildymui sistema leidžia sutaupyti...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis

Saulės kolektorių privalumai


Saulės kolektoriai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie tampa patrauklia alternatyva tradiciniams energijos šaltiniams. Štai keletas pagrindinių privalumų:

Saugo aplinką: Saules energijos naudojimas yra ekologiškas ir nekenksmingas aplinkai. Naudojant saulės kolektorius, mažėja teršalų emisija ir neigiamas poveikis klimatui.

Nemokama energija: Saules šviesa yra nemokama ir visur prieinama. Saules kolektoriai leidžia nemokamai pasinaudoti saulės energija.

Mažesnės energijos sąskaitos: Naudojant saulės kolektorius, galima sumažinti energijos sąskaitas, nes namuose ar versle galima gauti nemokamą energiją iš saulės.

Ilgaamžiškumas: Kolektorių gamybai naudojami aukštos kokybės medžiagos, todėl jie gali tarnauti ilgą laiką be reikiamų pakeitimų.

Finansinės paskatos: Kai kuriose šalyse ir regionuose vyriausybė teikia finansines paskatas arba mokesčių lengvatas tiems, kurie įdiegia saulės kolektorius.

Nepriklausomybė nuo energijos tiekėjų: Naudojantis saulės energija, sumažėja priklausomybė nuo tradicinių energijos tiekėjų ir energijos kainų nepastovumo.

Tvarus sprendimas: Saules energija yra begalinė ir tvariai palaiko mūsų energijos poreikius.


Saulės kolektoriai - kas tai?


Saulės kolektoriai veikia keisdami saulės energiją į šilumą ir elektrą. Šie kolektoriai yra pagaminti iš specialių medžiagų, kurios sugeria saulės šviesą ir įkaista. Juose yra varinis arba aliuminio vamzdis, kuris yra užpildytas vandeniu arba šilumos nešikliu. Kai saulės šviesa krinta ant kolektoriaus, vanduo arba šilumos nešiklis įšyla, šilumos energija paskui perduodama šildytuvui, kuris šildo kasdieninėms reikmėms naudojamą vandenį.

Be šilumos kolektorių, yra ir saulės kolektorių, kurie gali generuoti elektros energiją. Šie kolektoriai yra sudaryti iš fotoelementų, kurie sugeria saulės šviesą ir konvertuoja ją į elektros energiją. Ši elektros energija gali būti naudojama tiek namų ūkiuose, tiek pramonėje, taip pat gali būti perduodama į elektros tinklą.


Saulės kolektorių kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, susijusių su saulės kolektoriais, yra jų kaina. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip kolektorių tipas, dydis, efektyvumas ir montavimo sąnaudos.

Įsigyjant saulės kolektorius, svarbu atsižvelgti į jų efektyvumą ir kokybę. Pigesni kolektoriai gali būti mažiau efektyvūs ir greičiau sugesti. Ilguoju laikotarpiu kokybiški saulės kolektoriai gali sutaupyti daugiau pinigų energijai.

Norint sužinoti tikslų kainų diapazoną ir galimus finansavimo variantus, geriausia kreiptis į vietinį saulės kolektorių tiekėją arba specialistą. Jie padės nustatyti jūsų poreikius ir pateiks pasiūlymus, atitinkančius jūsų biudžetą.


Saulės kolektorių montavimo paslaugos


Saulės kolektorių montavimas yra sudėtingas procesas, kurį geriausia palikti profesionalams. Montavimo paslaugos apima visą kolektoriaus įrengimo procesą, pradedant nuo tinkamo vietos pasirinkimo, galutinio montavimo, prijungimo prie elektros tinklo ir kitų techninių detalių.

Montavimui reikalinga tinkama įranga ir techninė įranga, taip pat įgūdžiai ir žinios apie saulės kolektorių veikimą. Pasitikėdami profesionaliais montavimo specialistais, galite būti tikri, kad jūsų saulės kolektoriai bus tvarkingai ir efektyviai įrengti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.