Drenažas Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dagnis, UAB Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistemos įrengimas labai svarbus etapas teritorijos planavime. Teisingai įrengta drenažinė sistema apsaugos teritoriją nuo telkšančių balų, o požeminę namo dalį nuo perteklinės drėgmės. Drenažas...
Visuose miestuose
€ 15.00/aras
UAB "Kesberta" Vidutinė rinkos kaina
Melioracijos darbai, drenažo sistemų įrengimas, remontas ir rekonstrukcija. Tvenkinių (prūdų) kasimas, valymas, gilinimas.
Alytaus raj.
€ 1.00/aras
UAB, BIOVALIS Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistemų įrengimas, gyvenamuju ir kitos paskirties pastatų. Melioracijos iškėlimas paviršinio drenažo įrengimas. vandentiekio ir nuotekų tinklu tiesimas,renovacija. Prijungimas prie miesto centralizuotu tinklu Vietinių buitinių...
Visuose miestuose
€ 10.00/aras
UAB, STREET CON Vidutinė rinkos kaina
Gerai atliktas drenažas yra geriausia garantija, jog pamatų nesugadins drėgmė. Drenažo sistemą sudaro įvairios drenuojančios ir kapiliarinį pralaidumą mažinančios medžiagos. Medžiagos dalelės turi būti tokio...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, MUGO Vidutinė rinkos kaina
Drenažas – sistema, skirta pašalinti perteklinį skysčių (lietaus, gruntinio vandens) kiekį iš dirvos. Drenažą įrengiame greitai, prieš tai įvertinę drėgmės kiekį bei jo atsiradimo priežastis...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, ŽALIAS KIEMAS Vidutinė rinkos kaina
Drenažo sistema sudaryta iš drenuojančių, laidumą mažinančių medžiagų, pavyzdžiui, skaldos ar žvyro, specialių izoliacinių plokščių, drenažo vamzdžių. Drenažo sistemos įrengimo esmė – vanduo neteka namo...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
UAB, STOROMA Vidutinė rinkos kaina
Prieš pradedant gerbūvio darbus nuosavame sklype (namų valdoje) labai svarbus etapas – tinkamas drenažo sistemos įrengimas. Tinkamai ir laiku atlikus drenažo sistemos įrengimo darbus, vėliau...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
VALIMETA Vidutinė rinkos kaina
Atliekame drenažo sistemų įrengimo darbus Jūsų sklype. Drenažo sistema reikalinga požeminio gruntinio vandens lygiui pažeminti. Drenažas padės apsaugoti jūsų namą ar sklypą nuo gruntinio vandens...
Visuose miestuose
€ 1.00/aras
IĮ Aplinkotvarkos servisas Vidutinė rinkos kaina
Įvertinę esamas sąlygas, suprojektuosime ir įrengsime efektyvią drenažo sistemą tiek gyvenamosios, tiek žemės ūkio paskirties sklype;
Visuose miestuose
€ 0.29/aras

Kada reikalinga atlikti drenažą?


Drenažas yra būtinas, kai pastebima, kad  nuotekų sistema pradeda netinkamai veikti arba kai pastatas yra pastatytas ant žemės su blogu drenažu. Štai keletas situacijų, kada reikėtų svarstyti apie drenažo atlikimą:

Po stiprių liūčių - Jei pastoviai pastebite vandens kaupimąsi po lietaus, tai gali reikšti, kad jūsų nuotekų sistema neatlieka savo funkcijų ir reikalingas drenažas.

Nuolatinė sodo ar kiemo drėgmė - Jei jūsų sodas ar kiemas nuolat drėgnas, tai gali rodyti blogą vandens nutekėjimą ir reikalauti drenažo sistemos.

Pastato pažeidimai dėl vandens - Jei pastebite nuolatinį drėgmės poveikį pastato pamatams ar sienoms, tai gali būti ženklas, kad nuotekų sistema netenkina savo funkcijos ir reikalingas drenažas.


Į ką kreiptis drenažo darbams atlikti?


Kai reikia atlikti drenažo darbus, svarbu pasitikėti patikimais specialistais, kurie turės žinių ir įgūdžių užtikrinti efektyvų drenažo sistemų įrengimą. Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kai ieškote drenažo darbų specialistų:

Patirtis ir žinios - Įsitikinkite, kad pasirinktas specialistas turi pakankamai patirties ir žinių drenažo darbams atlikti. Patikrinkite jų ankstesnius projektus ir klientų atsiliepimus.

Licencija ir sertifikatai - Pasitikėkite tik tais specialistais, kurie turi atitinkamas licencijas ir sertifikatus veikti šioje srityje. Tai užtikrins, kad darbai bus atlikti profesionaliai ir kokybiškai.

Konsultacija ir įvertinimas - Geri specialistai, prieš pradėdami darbus,  atliks  nemokamą vietos vertinimą ir pakonsultuos, kokios darbų apimties ir kainos galima tikėtis.


Drenažo darbų paslaugos


Drenažo specialistai siūlo įvairias paslaugas, skirtas užtikrinti tinkamą nuotekų nutekėjimą ir pagerinti drenažo sistemą. Štai keletas dažniausiai teikiamų drenažo darbų paslaugų:

Nuotekų sistemų įrengimas - Specialistai įrengia naujas drenažo sistemas, kurios pagerins vandens nutekėjimą iš jūsų nuosavybės.

Nuotėkio problemų sprendimas - Jei turite nuotėkio problemas arba nuotekų sistema netinkamai veikia, specialistai gali atlikti būtinus remonto darbus.

Drenažo kanalizacijos valymas - Norint išlaikyti efektyvų drenažą, būtina reguliariai valyti drenažo kanalizaciją. Specialistai gali tai atlikti naudodami tinkamus įrankius ir technologijas.

Drenažo sistemos priežiūra - Norint išvengti būsimų problemų, specialistai teikia drenažo sistemos priežiūros paslaugas, kurios apima periodišką patikrinimą ir kitus būtinus veiksmus.


Drenažo darbų kaina


Drenažo darbų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo darbų apimties, projekto sudėtingumo ir specialistų kainodaros politikos. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad geri drenažo darbai reikalauja investicijų, tačiau tai yra ilgalaikės investicijos į jūsų nuosavybės išsaugojimą ir apsaugą nuo vandens žalos.

Kad gautumėte tikslią drenažo darbų kainą, rekomenduojama kreiptis į kelis specialistus ir paprašyti jų pateikti įvertinimą. Tai padės jums gauti aiškesnį vaizdą apie kainos diapazoną ir pasirinkti geriausią pasiūlymą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.