Alytaus raj. - Krovinių pervežimas LT

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Vežu didmaišiais 90x90x110 Kompostinė žemė Durpės šiltnamiams Juodžemis- didmaišis Šakų, žolės, lapų išvežimas Atlieku transporto paslaugas Smėlis į smėlio dėžes po 20 kg kaunas
Visuose miestuose
€ 50.00/km
UAB „Abitra“ Vidutinė rinkos kaina
Krovinių gabenimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje Krovinių pervežimas iki 7,5t. Krovinių gabenimo paslaugos savo transportu visoje Lietuvoje. 8 krovininiai mikroautobusai nuo 1t iki 3t ir...
Visuose miestuose
€ 0.01/km
UAB "Sinetransa" Vidutinė rinkos kaina
Gabename krovinius Lietuvos teritorijoje. Perkraustymo paslaugos. Būdos išmatavimai 6.2m ilgio, 2.2m aukščio su liftu. Vežame iki 4 tonų.Dirbame savaitgaliais.
Visuose miestuose
€ 0.01/km
MB''Arnitransa'' Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Kaune bei visoje Lietuvoje IVECO mikroautobusas su liftu: vežame iki 2t, telpa iki 7 euro palečių/ krovininės dalies matmenys - ilgis 4.10m, plotis...
Visuose miestuose
€ 0.40/km
UAB "TRANSPORTERA" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome krovinių pervežimo paslaugas. Kroviniai iki 18 t. Sunkvežimio izotermos išmatavimai: ilgis - 7,8 m, plotis - 2,48 m, aukštis 2,08 m(viduje). Lifto keliamoji galia...
Visuose miestuose
€ 17.38/km
UAB „Terra IT” Vidutinė rinkos kaina
UAB „Terra IT“ yra sertifikuota Microsoft partnerė. Partizanų g. 15A, LT-50203 Kaunas +370 687 25439 info@terrait.net
Visuose miestuose
€ 1.00/km
UAB "Skandinavijos prekyba" Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis. Vežame įvairius krovinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Dirbame visos Lietuvos teritorijoje. Vežame ir į Latviją, Estiją, Lenkiją.   Krovinių...
Visuose miestuose
€ 0.10/km
UAB "Skandinavijos prekyba" Vidutinė rinkos kaina
Transporto paslaugos 868331115 - KROVINIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS : LT., LV., EST., PL. - AUTOMOBILIO GABENIMAS TRALIUKU. - PERKRAUSTYMAS (VIETINIS IR TARPTAUTINIS). - BALDŲ SURINKIMAS -...
Visuose miestuose
€ 0.29/km
Liutai.lt Vidutinė rinkos kaina
Sunkūs, didelių gabaritų, standartiniai ar nestandartiniai kroviniai pervežami be jokių problemų, kai tam turi gerą komandą ir tinkamas transporto priemones. Mes jums galime pasiūlyti žmones,...
Visuose miestuose
€ 1.00/km
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
KRANAS Strėles ilgis iki 12 METRŲ, Keliamoji galia iki 6 TONŲ Siūlome kroviniu pervežimo paslaugas su kranu (fiskar) iki 23 TONU. Išrašomos sąskaitos faktūros Dirbame...
Visuose miestuose
€ 1.00/km

Krovinių pervežimas Lietuvoje - kaip vyksta ir kas naudojasi paslauga?


Krovinių pervežimas Lietuvoje yra šalies ekonomikos kraujas. Tai yra procesas, per kurį prekės ir kroviniai perkeliami iš vienos vietos į kitą. Tai gali būti tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu.

Kiekvieną dieną tūkstančiai įmonių ir asmenų Lietuvoje naudojasi šia paslauga. Tai gali būti prekybininkai, gamintojai, ūkininkai ar tiesiog žmonės, norintys perkelti savo asmeninius daiktus.

Krovinių pervežimo paslaugos yra labai daugialypės. Jos apima:

 Automobilių pervežimą. Tai gali būti tiek mažų automobilių, tiek sunkvežimių pervežimas. Automobilių pervežimo paslaugos naudojamos tiek norint perkelti automobilį į naują miestą, tiek ir vežant naujus automobilius į prekybos aikšteles.

Krovinių pervežimą keliais ir geležinkeliais. Tai efektyvus būdas pervežti didelius kiekius krovinių. Geležinkelio tinklas Lietuvoje yra gerai išvystytas, todėl dauguma didelių krovinių yra vežami geležinkeliais.

Jūrų ir oro transportą. Jeigu kroviniai turi būti pervežami tarptautiniu mastu, naudojami jūrų ir oro transporto būdai. Tai yra labai populiari paslauga, ypač importo ir eksporto verslams.


Krovinių pervežimas - kur kreiptis?


Krovinių pervežimo paslaugų teikėjų yra daug, ir tai dažnai kelia klausimą - kur kreiptis, kad gauti geriausią paslaugą? Norėdami pasirinkti tinkamą krovinių pervežimo partnerį, turite atsižvelgti į keletą svarbių dalykų:

Patirtis ir reputacija. Svarbu rinktis įmonę, kuri turi ilgalaikę patirtį šioje srityje. Patyrusi įmonė gali pasiūlyti patikimas ir efektyvias paslaugas.

Vežimo tipai. Patikrinkite, ar įmonė teikia paslaugas, kurios jums reikalingos. Jei jums reikalingas jūrų transportas, pasirinkite įmonę, besispecializuojančią šioje srityje.

Kainos. Palyginkite skirtingų įmonių kainas. Tačiau atsiminkite, kad ne visada pigiausia paslauga yra geriausia. 

Klientų atsiliepimai. Neskubėkite pasirinkti - pasiklauskite kitų žmonių nuomonės apie paslaugų teikėją. Klientų atsiliepimai gali suteikti jums aiškų vaizdą apie įmonės reputaciją.


Krovinių pervežimo paslaugos


Krovinių pervežimo paslaugų sąrašas Lietuvoje yra labai platus. Štai keletas iš jų:

Greitas pristatymas. Dažnai būna situacijų, kai reikia greitai pristatyti krovinius. Krovinių pervežimo įmonės gali pasiūlyti greito pristatymo paslaugas, kurios užtikrins, kad jūsų kroviniai pasieks paskirties vietą labai greitai.

Saugus pervežimas. Svarbu, kad jūsų kroviniai būtų pervežami saugiai. Daugelis įmonių siūlo specialias paslaugas, kurios užtikrina jūsų krovinių saugumą pervežimo metu.

Tarptautiniai vežimai. Jei turite tarptautinio pobūdžio krovinių, pasirinkite įmonę, turinčią patirties tarptautiniuose vežimuose. Tai užtikrins, kad jūsų kroviniai būtų teisingai parengti tarptautiniam pervežimui.

Ekologiškas pervežimas. Vis daugiau žmonių rūpinasi aplinka, todėl kai kurios įmonės siūlo ekologiškus pervežimo sprendimus. Tai gali būti alternatyvios energijos naudojimas arba kitos aplinkai draugiškos praktikos.


Krovinių pervežimo kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, susijusių su krovinių pervežimu, yra kaina. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant krovinių dydį, svorį, atstumą ir paslaugų tipą.

Norėdami sužinoti tiksliai, kiek kainuos jūsų krovinio pervežimas, geriausia kreiptis į kelias įmones ir gauti pasiūlymus. Taip galėsite palyginti kainas ir pasirinkti geriausią variantą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.