Medienos pervežimas, arba medienos gabenimas, yra svarbi paslauga Lietuvoje, kurios reikia tiek pramoniniams, tiek asmeniniams tikslams.

Medienos pervežimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
LeoPaslaugos LeoPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Kaune. Buitinės technikos, baldų, statybinių medžiagų ir kt. krovinių pervežimas Kaune ir visoje Lietuvoje. Sudarome sutartis su įmonėmis, išrašome sąskaitas. Klientui užtikriname kokybiškas...
Visuose miestuose
€ 30.00
Ilja Žema rinkos kaina
PERKRAUSTYMO PASLAUGOS ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS •Statybinių atliekų, senų baldų išvežimas •Sklypų, garažų ir rūsių valymas nuo šiukšlių •Įvairių krovinių pervežimas •Prekių atvežimas iš prekybos centrų •Nemokamas...
Vilniuje
€ 0.00 - 40.00
Saulius Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Lietuvoje su mikroautobusu iki 1,5t, krovinio ilgis iki 4m, aukštis ir plotis apytiksliai po 1,8m.
Kauno aps., Kiti miestai
€ 0.30/km
Nerijus Vidutinė rinkos kaina
Pervežame pilnus bei dalinius krovinius Kaune bei į kitus Lietuvos miestus. Galimos vienkartinės arba ilgalaikės sutartys.
Kaune
€ 0.50/km
UAB „Abitra“ Vidutinė rinkos kaina
Krovinių gabenimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje Krovinių pervežimas iki 7,5t. Krovinių gabenimo paslaugos savo transportu visoje Lietuvoje. 8 krovininiai mikroautobusai nuo 1t iki 3t ir...
Visuose miestuose
€ 0.01/km
UAB "Sinetransa" Vidutinė rinkos kaina
Gabename krovinius Lietuvos teritorijoje. Perkraustymo paslaugos. Būdos išmatavimai 6.2m ilgio, 2.2m aukščio su liftu. Vežame iki 4 tonų.Dirbame savaitgaliais.
Visuose miestuose
€ 0.01/km
MB''Arnitransa'' Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Kaune bei visoje Lietuvoje IVECO mikroautobusas su liftu: vežame iki 2t, telpa iki 7 euro palečių/ krovininės dalies matmenys - ilgis 4.10m, plotis...
Visuose miestuose
€ 0.40/km
UAB "TRANSPORTERA" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome krovinių pervežimo paslaugas. Kroviniai iki 18 t. Sunkvežimio izotermos išmatavimai: ilgis - 7,8 m, plotis - 2,48 m, aukštis 2,08 m(viduje). Lifto keliamoji galia...
Visuose miestuose
€ 17.38/km
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Kauno mieste tik nuo 10 Eur! Dirbame ir vakarais, ir savaitgaliais ! - Krovinių pervežimas. - Perkraustymo paslaugos. - Krovėjų paslaugos. - Transporto...
Kaune (Centras)
€ 10.00/km
UAB Jogis Vidutinė rinkos kaina
Krovinų gabenimas po Lietuvą krovininiais mikroautobusais iki 3,5t. Krovėjų paslaugos. Dirbame greitai ir kokybiškai, malonus aptarnavimas. Vilniaus mieste valandos kaina 12eur, užmėstyje 1km kaina 0,27eur.
Vilniuje
€ 12.00/km

Medienos gabenimas - kaip vyksta ir kas naudojasi paslauga?


Medienos pervežimas yra kompleksiška paslauga, kuri apima daugybę veiksmų ir procesų. Tai prasideda nuo medienos paruošimo pervežimui, kuris apima pjovimą, rūšiavimą ir pakavimą. Po to mediena turi būti pakrauta į transporto priemonę. Tai gali būti tiek sunkvežimiai, tiek vilkikai su priekabomis, priklausomai nuo medienos kiekio ir dydžio.

Medienos pervežimas taip pat susijęs su logistika ir maršrutų planavimu. Svarbu efektyviai pasirinkti maršrutą ir laikytis visų saugos taisyklių. Tai užtikrins, kad mediena pasieks savo paskirties vietą saugiai ir laiku.

Kas naudojasi medienos pervežimo paslauga? Medienos pervežimo paslaugos naudojamos įvairiems tikslams. Statybų pramonėje jos yra būtinos medienos tiekimo statyboms metu. Taip pat žmonės gali naudotis šia paslauga savo asmeniniams projektams, pvz., kaupiant malkas žiemai arba statant namus.


Medienos transportavimas - kaip pasirinkti kokybiškas paslaugas?


Kaip pasirinkti kokybiškas medienos transportavimo paslaugas?  Prieš pasirinkdami paslaugų teikėją, ištirkite rinką. Paieškokite atsiliepimų ir įvertinimų internete. Tai padės rasti patikimus tiekėjus.

Patikrinkite licencijas ir draudimus: Užtikrinkite, kad paslaugų teikėjas turėtų reikiamas licencijas ir draudimus. Tai užtikrins, kad jūsų mediena bus vežama teisėtai ir saugiai.

Klauskite apie patirtį: Paklauskite teikėjo apie jų patirtį medienos pervežimo srityje. Daug patirties turintys tiekėjai gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Suderinkite kainą: Palyginkite kainas iš skirtingų paslaugų teikėjų. Tačiau nepamirškite įvertinti paslaugų kokybės.


Medienos pervežimo kaina


Medienos pervežimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugybės veiksnių. Tai apima medienos kiekį, atstumą, kurį reikia vežti ir paslaugų teikėjo kainodarą. Vidutiniškai, medienos pervežimo kaina Lietuvoje svyruoja nuo 50 iki 150 eurų už kubinį metrą medienos.


Medienos pervežimo paslaugos pigiau - Paslaugos24.lt


Kaip sutaupyti medienos pervežimo paslaugomis naudojantis Paslaugos24.lt? Paslaugos24.lt yra platforma, kurioje galite rasti paslaugų teikėjus ir palyginti jų pasiūlymus. Norėdami sutaupyti medienos pervežimo paslaugomis, naudodamiesi šia platforma, atlikite šiuos žingsnius:

Palyginkite pasiūlymus: Naršykite Paslaugos24.lt platformą ir palyginkite skirtingų paslaugų teikėjų pasiūlymus. Raskite geriausią kainą ir sąlygas.

Susisiekite su teikėjais: Susisiekite su pasirinktais paslaugų teikėjais ir klauskite dėl išsamesnės informacijos. Tai padės jums gauti aiškesnį vaizdą apie tai, ką gausite už savo pinigus.

Rinkitės paslaugų teikėją: Atkreipkite dėmesį į teikėjo patirtį, atsiliepimus ir kainą. Pasirinkite teikėją, kuris atitinka jūsų poreikius.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.