Baldų pervežimas gali tapti būtina paslauga, kai reikia persikrauti, atnaujinti interjerą arba tiesiog perkelti baldus iš vienos vietos į kitą.

Baldų pervežimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
LeoPaslaugos LeoPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Kaune. Buitinės technikos, baldų, statybinių medžiagų ir kt. krovinių pervežimas Kaune ir visoje Lietuvoje. Sudarome sutartis su įmonėmis, išrašome sąskaitas. Klientui užtikriname kokybiškas...
Visuose miestuose
€ 30.00
Titas Jankunas Vidutinė rinkos kaina
Pervežame baldus, buitinę techniką ir t.t už geriausią kainą. Krovinys gali būti iki 1,2 tonos, aukštis 1,8metro, o plotis iki 1,7metro. Taippat siūlome įkrovimo/iškrovimo paslaugas.
Klaipėdoje, Kiti miestai
Saulėtekis Tomas Indrulionis Vidutinė rinkos kaina
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 60.00 - 120.00/paslauga
Ilja Žema rinkos kaina
PERKRAUSTYMO PASLAUGOS ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS •Statybinių atliekų, senų baldų išvežimas •Sklypų, garažų ir rūsių valymas nuo šiukšlių •Įvairių krovinių pervežimas •Prekių atvežimas iš prekybos centrų •Nemokamas...
Vilniuje
€ 0.00 - 40.00
Zilvinas Mersedes Vidutinė rinkos kaina
Vežame krovinius iki 1,5t Klaipėda-Vilnius-Klaipėda.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 10.00 - 500.00
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Vežu didmaišiais 90x90x110 Kompostinė žemė Durpės šiltnamiams Juodžemis- didmaišis Šakų, žolės, lapų išvežimas Atlieku transporto paslaugas Smėlis į smėlio dėžes po 20 kg kaunas
Visuose miestuose
€ 50.00/km
Saulius Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Lietuvoje su mikroautobusu iki 1,5t, krovinio ilgis iki 4m, aukštis ir plotis apytiksliai po 1,8m.
Kauno aps., Kiti miestai
€ 0.30/km
Nerijus Vidutinė rinkos kaina
Pervežame pilnus bei dalinius krovinius Kaune bei į kitus Lietuvos miestus. Galimos vienkartinės arba ilgalaikės sutartys.
Kaune
€ 0.50/km
UAB „Abitra“ Vidutinė rinkos kaina
Krovinių gabenimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje Krovinių pervežimas iki 7,5t. Krovinių gabenimo paslaugos savo transportu visoje Lietuvoje. 8 krovininiai mikroautobusai nuo 1t iki 3t ir...
Visuose miestuose
€ 0.01/km
UAB "Sinetransa" Vidutinė rinkos kaina
Gabename krovinius Lietuvos teritorijoje. Perkraustymo paslaugos. Būdos išmatavimai 6.2m ilgio, 2.2m aukščio su liftu. Vežame iki 4 tonų.Dirbame savaitgaliais.
Visuose miestuose
€ 0.01/km

Baldų pervežimas Lietuvoje - kada prireikia ir kas naudojasi?


Baldų pervežimo paslaugų dažnai prireikia įvairiomis gyvenimo situacijomis. Tai gali būti persikraustymas į naują būstą, senų baldų atsikratymas, perkant naujus baldus arba verslo reikalais. Net jei turite nedidelį krovinį, paslaugos gali sutaupyti jums daug laiko ir pastangų.

Persikraustymas. Persikėlus į naują būstą, labai svarbu tinkamai transportuoti jūsų baldus. Patyrę baldų pervežimo specialistai gali užtikrinti, kad jūsų turtas bus saugus ir nepažeistas per pervežimą.

Senų baldų atsikratymas. Norint atsikratyti senų baldų, dažnai reikia profesionalios pagalbos. Baldų pervežimo komanda gali juos atvežti į perdirbimo centrą arba tinkamą šalinimo vietą.

Naujų baldų perkėlimas. Jei perkate naujus baldus, taip pat galite pasinaudoti baldų pervežimo paslaugomis. Jūsų nauji baldai bus saugiai pristatyti iki jūsų namų be jokio pažeidimo.

Verslo reikalai. Verslo lygmenyje, baldų pervežimo paslaugos naudojamos perkant ar pardavinėjant didelius kiekius baldų. Tai gali apimti biuro baldų pervežimą arba prekybos centruose naudojamų prekių pervežimą.


Baldų pervežimas - kaip pasirinkti kokybiškas paslaugas?


Pasirenkant baldų pervežimo paslaugas, svarbu užtikrinti, kad paslaugos būtų kokybiškos ir patikimos. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Ieškokite patyrusių specialistų. Rinkitės pervežimo kompaniją, turinčią patirties šiame versle. Specialistai su žiniomis apie tinkamą baldų tvarkymą ir transportavimą užtikrins, kad jūsų baldai bus pervežti nepažeisti.

Patikrinkite atsiliepimus. Prieš pasirinkdami konkrečią kompaniją, patikrinkite klientų atsiliepimus. Jie gali suteikti jums aiškų vaizdą apie paslaugų kokybę.

Paklauskite apie draudimą. Įsitikinkite, kad pervežimo kompanija turi tinkamą draudimą, kuris apsaugo jūsų turtą nuo galimų pažeidimų per transportavimą.

Suderinkite kainą. Kai vertinate paslaugas, bandykite susiderinti geriausią kainą, tačiau nepamirškite, kad kokybė yra svarbiausia.


Baldų pervežimo kaina


Baldų pervežimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelio ilgio, kiekio ir kitų veiksnių. Vidutinė kaina gali svyruoti nuo 50 iki 200 eurų už krovinį.


Baldų pervežimo paslaugos pigiau - Paslaugos24.lt


Jei ieškote pigesnės baldų pervežimo alternatyvos, verta apsvarstyti Paslaugos24.lt.  portalo siūlomas paslaugas. Ši platforma leidžia žmonėms pasiūlyti savo pervežimo paslaugas už konkurencingą kainą. Tai gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų be jokio kokybės praradimo.

Apibendrinant, baldų pervežimas Lietuvoje yra patikima ir efektyvi paslauga, kuria daugelis žmonių naudojasi persikraustant, atnaujinant interjerą arba perkant naujus baldus. Svarbu rinktis patyrusius specialistus, stebėti kainą ir atsižvelgti į alternatyvas. Taip galėsite užtikrinti, kad jūsų baldai bus pervežti saugiai ir patikimai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.