Krovinių pervežimas LT


Krovinių pervežimas yra neatsiejama šiuolaikinio verslo dalis. Lietuvoje tai taip pat nėra išimtis, jis naudojama tiek verslo, tiek asmeniniams poreikiams.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
BUSAS VEŽA MB Vidutinė rinkos kaina
Perkraustom biurus, butus, nuosavus namus, sodybas, prekybos centrus. Įvairių krovinių pervežimas (statybinės medžiagos, įrankiai, įvairūs įrenginiai, baldai ir kt.) Utilizavimo darbai iš biurų, butų, nuosavų...
Visoje Lietuvoje
€ 30.00
Vidutinė rinkos kaina
Pervežame baldus, prekes ir kitus krovinius iki 6,5tonų, 6,40*2,45*2,40m /iki 15 palečių. Jums patogiu laiku, be poilsio dienų. Kaune ir Lietuvos ribose. Išrašomos sąskaitos faktūros....
Kaune, Kiti miestai
€ 1.00 - 1111.00
LeoPaslaugos LeoPaslaugos Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Kaune. Buitinės technikos, baldų, statybinių medžiagų ir kt. krovinių pervežimas Kaune ir visoje Lietuvoje. Sudarome sutartis su įmonėmis, išrašome sąskaitas. Klientui užtikriname kokybiškas...
Visuose miestuose
€ 30.00
Titas Jankunas Vidutinė rinkos kaina
Pervežame baldus, buitinę techniką ir t.t už geriausią kainą. Krovinys gali būti iki 1,2 tonos, aukštis 1,8metro, o plotis iki 1,7metro. Taippat siūlome įkrovimo/iškrovimo paslaugas.
Klaipėdoje, Kiti miestai
Saulėtekis Tomas Indrulionis Vidutinė rinkos kaina
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 60.00 - 120.00/paslauga
Ilja Žema rinkos kaina
PERKRAUSTYMO PASLAUGOS ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS •Statybinių atliekų, senų baldų išvežimas •Sklypų, garažų ir rūsių valymas nuo šiukšlių •Įvairių krovinių pervežimas •Prekių atvežimas iš prekybos centrų •Nemokamas...
Vilniuje
€ 0.00 - 40.00
Zilvinas Mersedes Vidutinė rinkos kaina
Vežame krovinius iki 1,5t Klaipėda-Vilnius-Klaipėda.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 10.00 - 500.00
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Vežu didmaišiais 90x90x110 Kompostinė žemė Durpės šiltnamiams Juodžemis- didmaišis Šakų, žolės, lapų išvežimas Atlieku transporto paslaugas Smėlis į smėlio dėžes po 20 kg kaunas
Visuose miestuose
€ 50.00/km
Saulius Vidutinė rinkos kaina
Krovinių pervežimas Lietuvoje su mikroautobusu iki 1,5t, krovinio ilgis iki 4m, aukštis ir plotis apytiksliai po 1,8m.
Kauno aps., Kiti miestai
€ 0.30/km
Nerijus Vidutinė rinkos kaina
Pervežame pilnus bei dalinius krovinius Kaune bei į kitus Lietuvos miestus. Galimos vienkartinės arba ilgalaikės sutartys.
Kaune
€ 0.50/km

Krovinių pervežimas Lietuvoje - kaip vyksta ir kas naudojasi paslauga?


Krovinių pervežimas Lietuvoje yra šalies ekonomikos kraujas. Tai yra procesas, per kurį prekės ir kroviniai perkeliami iš vienos vietos į kitą. Tai gali būti tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu.

Kiekvieną dieną tūkstančiai įmonių ir asmenų Lietuvoje naudojasi šia paslauga. Tai gali būti prekybininkai, gamintojai, ūkininkai ar tiesiog žmonės, norintys perkelti savo asmeninius daiktus.

Krovinių pervežimo paslaugos yra labai daugialypės. Jos apima:

 Automobilių pervežimą. Tai gali būti tiek mažų automobilių, tiek sunkvežimių pervežimas. Automobilių pervežimo paslaugos naudojamos tiek norint perkelti automobilį į naują miestą, tiek ir vežant naujus automobilius į prekybos aikšteles.

Krovinių pervežimą keliais ir geležinkeliais. Tai efektyvus būdas pervežti didelius kiekius krovinių. Geležinkelio tinklas Lietuvoje yra gerai išvystytas, todėl dauguma didelių krovinių yra vežami geležinkeliais.

Jūrų ir oro transportą. Jeigu kroviniai turi būti pervežami tarptautiniu mastu, naudojami jūrų ir oro transporto būdai. Tai yra labai populiari paslauga, ypač importo ir eksporto verslams.


Krovinių pervežimas - kur kreiptis?


Krovinių pervežimo paslaugų teikėjų yra daug, ir tai dažnai kelia klausimą - kur kreiptis, kad gauti geriausią paslaugą? Norėdami pasirinkti tinkamą krovinių pervežimo partnerį, turite atsižvelgti į keletą svarbių dalykų:

Patirtis ir reputacija. Svarbu rinktis įmonę, kuri turi ilgalaikę patirtį šioje srityje. Patyrusi įmonė gali pasiūlyti patikimas ir efektyvias paslaugas.

Vežimo tipai. Patikrinkite, ar įmonė teikia paslaugas, kurios jums reikalingos. Jei jums reikalingas jūrų transportas, pasirinkite įmonę, besispecializuojančią šioje srityje.

Kainos. Palyginkite skirtingų įmonių kainas. Tačiau atsiminkite, kad ne visada pigiausia paslauga yra geriausia. 

Klientų atsiliepimai. Neskubėkite pasirinkti - pasiklauskite kitų žmonių nuomonės apie paslaugų teikėją. Klientų atsiliepimai gali suteikti jums aiškų vaizdą apie įmonės reputaciją.


Krovinių pervežimo paslaugos


Krovinių pervežimo paslaugų sąrašas Lietuvoje yra labai platus. Štai keletas iš jų:

Greitas pristatymas. Dažnai būna situacijų, kai reikia greitai pristatyti krovinius. Krovinių pervežimo įmonės gali pasiūlyti greito pristatymo paslaugas, kurios užtikrins, kad jūsų kroviniai pasieks paskirties vietą labai greitai.

Saugus pervežimas. Svarbu, kad jūsų kroviniai būtų pervežami saugiai. Daugelis įmonių siūlo specialias paslaugas, kurios užtikrina jūsų krovinių saugumą pervežimo metu.

Tarptautiniai vežimai. Jei turite tarptautinio pobūdžio krovinių, pasirinkite įmonę, turinčią patirties tarptautiniuose vežimuose. Tai užtikrins, kad jūsų kroviniai būtų teisingai parengti tarptautiniam pervežimui.

Ekologiškas pervežimas. Vis daugiau žmonių rūpinasi aplinka, todėl kai kurios įmonės siūlo ekologiškus pervežimo sprendimus. Tai gali būti alternatyvios energijos naudojimas arba kitos aplinkai draugiškos praktikos.


Krovinių pervežimo kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, susijusių su krovinių pervežimu, yra kaina. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant krovinių dydį, svorį, atstumą ir paslaugų tipą.

Norėdami sužinoti tiksliai, kiek kainuos jūsų krovinio pervežimas, geriausia kreiptis į kelias įmones ir gauti pasiūlymus. Taip galėsite palyginti kainas ir pasirinkti geriausią variantą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.