Medienos gaminių gamyba

Medienos gaminių gamyba yra svarbi pramonės šaka, kuri apima įvairius medienos apdorojimo metodus ir technologijas.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Gediminas Dudėnas Vidutinė rinkos kaina
Laiptų, jų turėklų montavimas. Medžio masyvo palangių gamyba ir montavimas. Grindjuostės ir jų montavimas.
Vilniaus raj.
MB 8 Elementai Vidutinė rinkos kaina
Gaminame medžio granules ,parduodame ir pristatome
Visuose miestuose
€ 110.00/vnt
Vigidas Pack UAB Vidutinė rinkos kaina
Dvigubo pjovimo mediena statybai, tvoroms, klojiniams, remontui. Lentos, gegnės, tašai, Ilgis nuo 2 iki 6 metrų, gaminių storis iki 20 cm. Galime tiekti obliuotą, kalibruotą,...
Šiauliuose (Centras)
€ 10.00/vnt
UAB "DOLETA" Vidutinė rinkos kaina
DOLETA projektuoja nestandartinio dizaino, individualių ir beveik neribotų formų žiemos sodus. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Užsakymus priimame visoje Lietuvoje ir pasaulyje.
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Raimondas Vidutinė rinkos kaina
Esu naujokas šioje srityje tad kainos nesikandžioja. Už parodyta pasitikėjima atsilyginu geru darbu.
Klaipėdoje (Centras)
€ 10.00/vnt
UAB "Orangutanas" Vidutinė rinkos kaina
Visi mūsų gaminiai iš natūralaus medžio, klientui pageidaujant apdirbame dažais, laku, beicais, ekologiškomis priemonėmis. Taip pat statome karkasinius namus, šiltiname pastatus, skardiname angarus, garažus, dengiame...
Visuose miestuose
€ 10.00/vnt
AB „ENERMEGA“ Vidutinė rinkos kaina
Medienos apdirbimo frezų su prilituotomis greitapjūvio plieno ir prilituotomis arba keičiamomis kietmetalio plokštelėmis gamyba. Kitų medienos apdirbimo įrankių gamyba (kotinės frezos, obliavimo peiliai, profiliniai peiliai,...
Alytuje (Pirmas Alytus)
€ 10.00/vnt
UAB VULGATUS Vidutinė rinkos kaina
Parduodame įvairių išmatavimų medinius padėklus. Įvairiais kiekiais.
Kaune
€ 3.00/vnt
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Medienos gaminiai tokie, kaip sūpynės, smėlio dėžės, žaidimų aikštelės, lauko tualetai , mediniai šuliniai, šuns būdos, valtys, tvoros elementai yra gaminami, parduodami ir įrengiami pagal...
Kaune
€ 1.00/vnt
IĮ, "Trys pušys" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame bei prekiaujame ir kitais medžio gaminiais: langų palangės; durų apvadai; tvoros; lovos; pinti baldai; kėdės; stalai; įvairūs smulkūs medienos dirbiniai ir suvenyrai. Nors populiariausi...
Tauragėje
€ 1.00/vnt

Medienos gaminių gamybos procesas: nuo medžio iki gaminio


Medienos gaminių gamybos procesas prasideda nuo medžio kirtimo. Tai yra svarbiausias žingsnis, nes medienos kokybė ir savybės tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto medžio tipo ir jo tinkamo parinkimo. Skirtingos medžių rūšys turi skirtingas savybes, tokias kaip tankis, tvirtumas, tekstūra ir pan., kurios daro įtaką galutinio gaminio kokybei.

o medžio kirtimo jis yra transportuojamas į medienos perdirbimo gamyklą. Ten medienos rąstai yra perdirbami į skirtingus dydžius ir formatus. Tai gali būti atliekama naudojant įvairias mašinas, tokiu būdu galima gauti medienos lentas, skiedras arba rąstus, priklausomai nuo reikalingų medienos gaminių.

Toliau mediena apdorojama skirtingus būdus, pavyzdžiui, pjovimo, šlifavimo, lakavimo ar dažymo. Tai padeda sukurti reikiamą išvaizdą ir paviršiaus apdailą medienos gaminiui. Galutinis etapas yra medienos gaminių surinkimas ir pakavimas, kad jie būtų pasirengę patekti į rinką.


Svarbūs kriterijai medienos pasirinkimui gaminių gamyboje


Medienos pasirinkimas yra kritiškas žingsnis medienos gaminių gamybos procese. Norint pasiekti aukštą kokybę ir patrauklią išvaizdą, reikia atsižvelgti į keletą svarbių kriterijų:

1. Medienos rūšis. Skirtingi medžio tipai turi skirtingas savybes ir naudojimo galimybes. Svarbu pasirinkti tinkamą medieną, kuri atitiktų konkretaus gaminio reikalavimus. Pavyzdžiui, minkštieji medžio tipai, tokie kaip pušis arba eglė, yra dažnai naudojami vidaus apdailai, tuo tarpu kietieji medžio tipai, tokie kaip ąžuolas arba uosis, yra tinkami statybinėms konstrukcijoms.

2. Medienos kokybė. Medienos kokybė turi didelę įtaką galutinio gaminio stiprumui, patvarumui ir išvaizdai. Svarbu atidžiai įvertinti medienos kokybę, atsižvelgiant į tokias savybes kaip tankis, drėgmė ir defektai. Mediena su mažais defektais ir optimaliu tankiu paprastai turi aukštesnę kokybę.

3. Ekologinė apsauga. Medienos gaminiai iš tvariai valdomų miškų yra aplinkai draugiškesni ir prisideda prie ilgalaikio miškų išteklių tvarumo.


Aplinką tausojanti medienos gaminių gamyba: technologijos ir strategijos


Aplinką tausojanti medienos gaminių gamyba yra svarbus aspektas šiuolaikinėje visuomenėje. Štai keletas technologijų ir strategijų, kurios padeda sumažinti medienos gamybos poveikį aplinkai:

 Atsinaujinantys energijos šaltiniai. Vienas iš didžiausių medienos gamybos iššūkių yra energijos naudojimas. Aplinką tausojančios medienos gamybos įmonės dažnai naudoja atsinaujinančius energijos šaltinius, tokius kaip saulės ar vėjo energija, mažinant priklausomybę nuo iškastinio kuro ir sumažinant išmetamųjų teršalų kiekį.

Efektyvūs gamybos procesai. Optimizuoti gamybos procesus ir sumažinti energijos ir medžiagų sąnaudas taip pat yra būdas prisidėti prie aplinkos tausojančios medienos gamybos. Pavyzdžiui, naudojant pažangias pjovimo ir apdirbimo technologijas, galima sumažinti nuostolius ir padidinti gamybos efektyvumą.

Perdirbimas ir atliekų tvarkymas. Medienos gamyba turi įtakos ir atliekų kiekiui. Aplinką tausojančios medienos gamybos įmonės skiria ypatingą dėmesį atliekų tvarkymui ir perdirbimui. Medienos atliekos gali būti panaudotos energijos gamybai arba perdirbtos į naujus produktus, sumažinant jų sąnašas ir neigiamą poveikį aplinkai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.