Medienos gaminiai

Medienos gaminiai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Šie gaminiai gali būti labai įvairūs ir pasižymi daugybe panaudojimo galimybių. Jie ne tik atlieka praktinę funkciją, bet taip pat gali būti puiki interjero detalė, pridėti šilumos ir natūralumo  jūsų namams. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Igoris Bauer Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdos raj., Kiti miestai
Gediminas Dudėnas Vidutinė rinkos kaina
Laiptų, jų turėklų montavimas. Medžio masyvo palangių gamyba ir montavimas. Grindjuostės ir jų montavimas.
Vilniaus raj.
MB 8 Elementai Vidutinė rinkos kaina
Gaminame medžio granules ,parduodame ir pristatome
Visuose miestuose
€ 110.00/vnt
Vigidas Pack UAB Vidutinė rinkos kaina
Dvigubo pjovimo mediena statybai, tvoroms, klojiniams, remontui. Lentos, gegnės, tašai, Ilgis nuo 2 iki 6 metrų, gaminių storis iki 20 cm. Galime tiekti obliuotą, kalibruotą,...
Šiauliuose (Centras)
€ 10.00/vnt
UAB "DOLETA" Vidutinė rinkos kaina
DOLETA projektuoja nestandartinio dizaino, individualių ir beveik neribotų formų žiemos sodus. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Užsakymus priimame visoje Lietuvoje ir pasaulyje.
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Raimondas Vidutinė rinkos kaina
Esu naujokas šioje srityje tad kainos nesikandžioja. Už parodyta pasitikėjima atsilyginu geru darbu.
Klaipėdoje (Centras)
€ 10.00/vnt
UAB "Orangutanas" Vidutinė rinkos kaina
Visi mūsų gaminiai iš natūralaus medžio, klientui pageidaujant apdirbame dažais, laku, beicais, ekologiškomis priemonėmis. Taip pat statome karkasinius namus, šiltiname pastatus, skardiname angarus, garažus, dengiame...
Visuose miestuose
€ 10.00/vnt
AB „ENERMEGA“ Vidutinė rinkos kaina
Medienos apdirbimo frezų su prilituotomis greitapjūvio plieno ir prilituotomis arba keičiamomis kietmetalio plokštelėmis gamyba. Kitų medienos apdirbimo įrankių gamyba (kotinės frezos, obliavimo peiliai, profiliniai peiliai,...
Alytuje (Pirmas Alytus)
€ 10.00/vnt
UAB VULGATUS Vidutinė rinkos kaina
Parduodame įvairių išmatavimų medinius padėklus. Įvairiais kiekiais.
Kaune
€ 3.00/vnt
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Medienos gaminiai tokie, kaip sūpynės, smėlio dėžės, žaidimų aikštelės, lauko tualetai , mediniai šuliniai, šuns būdos, valtys, tvoros elementai yra gaminami, parduodami ir įrengiami pagal...
Kaune
€ 1.00/vnt

Medienos gaminiai: įvairovė ir naudojimo galimybės


Medienos gaminiai yra plačiai pripažinti dėl savo natūralumo ir šilumos. Jie gali būti naudojami tiek vidaus, tiek išorės patalpose, suteikiant estetiškumo ir funkcionalumo.

Medinės durys: pridėkite šilumos ir elegancijos jūsų namams. Medinės durys yra puikus pasirinkimas norint pridėti šilumos ir elegancijos jūsų namams. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokias kaip ąžuolas, uosis arba pušis. Medinės durys ne tik atlieka praktinę funkciją, bet taip pat sukuria malonų atmosferą ir suteikia jūsų namams ypatingą šarmą.

Medinės grindys. Medinės grindys yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori suteikti savo namams natūralumo ir šilumos jausmą. Jos yra patvarios ir ilgaamžės, o jų įvairovė leidžia atrasti tinkamą spalvą ir stilių jūsų interjerui.

Medinės lentos: Medinės lentos yra universalus medienos gaminys, kuris gali būti naudojamas tiek praktiniais, tiek dekoratyviniais tikslais. Jos yra itin praktiškos, nes jas galima naudoti kaip lentynas, stalus ar darbastalį. Be to, medinės lentos gali būti papuoštos įvairiais raštais arba tapybos darbais, pridėdamos jūsų interjerui originalumo.

Medinės baldų detalės. Medinės baldų detalės gali būti puikus būdas sukurti unikalų interjerą. Jos gali būti naudojamos kaip dekoratyviniai elementai, pridedantys elegancijos ir šilumos jūsų namams. Medinės baldų detalės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip ąžuolas ar riešutas, ir gali būti papuoštos įvairiais apdirbimo elementais.

Medinės terasos. Medinės terasos yra puikus būdas sukurti jaukumą ir natūralumą lauke. Jos gali būti naudojamos kaip vieta poilsiui, bendravimui su draugais ar šeima. Medinės terasos yra ilgaamžės, patvarios ir gali būti pritaikytos skirtingiems lauko plotams. 


Svarbūs faktoriai renkantis medienos gaminius


Kai renkatės medienos gaminius, yra keletas svarbių faktorių, kuriuos verta apsvarstyti.

Medienos rūšis ir kokybė: įsitikinkite ilgaamžiškumu ir estetiškumu. Vienas iš svarbiausių faktorių renkantis medienos gaminius yra medienos rūšis ir kokybė, nes skirtingos medienos rūšys turi skirtingas savybes ir atsparumą. 

Stilius ir dizainas: pritaikykite medienos gaminius prie savo interjero. Kitas svarbus faktorius renkantis medienos gaminius yra jų stilius ir dizainas. Priklausomai nuo jūsų interjero stiliaus, galite pasirinkti medienos gaminius, kurie puikiai dera su jūsų aplinka. Ar tai būtų modernus minimalistinis dizainas arba klasikinis ir elegantiškas stilius, svarbu rasti medienos gaminius, kurie atitiks jūsų poreikius ir estetines preferencijas.

Naudojimo paskirtis: atkreipkite dėmesį į funkcionalumą. Svarbu įvertinti medienos gaminių naudojimo paskirtį. Ar tai bus praktinis daiktas, kuris atliks tam tikrą funkciją, ar dekoratyvinis elementas, suteikiantis jūsų interjerui ypatingumo? Atsižvelgiant į tai, galite pasirinkti tinkamą medienos gaminių variantą, kuris atitiks jūsų poreikius.


Kaip priežiūra ir tinkamas naudojimas pratęsia medienos gaminių gyvavimo laikotarpį


Medienos gaminių priežiūra ir tinkamas naudojimas yra esminės sąlygos siekiant išlaikyti jų gyvavimo laikotarpį ir išsaugoti jų išvaizdą. Štai keletas patarimų:

Valykite medienos gaminius reguliariai, naudodami tinkamus valymo priemones ir metodikas. 

Venkite tiesioginės saulės šviesos poveikio, kad išvengtumėte medienos spalvos išblukimo. 

Taikykite apsaugos priemones, tokias kaip specialūs lakai arba alyvos, kurios apsaugos medieną nuo dėmių, įbrėžimų ir kitų pažeidimų.

Venkite staigių temperatūros pokyčių arba sausų ir drėgnų aplinkos sąlygų, kad išvengtumėte medienos susitraukimo ar išsiplėtimo.

Jei pastebite kokius nors pažeidimus ar defektus medienos gaminiuose, nedelsdami imkitės atitinkamų veiksmų, pvz., remonto arba gaminio pakeitimo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.