Medžio gaminiai

Medis yra viena iš seniausių žmogaus naudojamų medžiagų. Tai yra unikali medžiaga, kuri suteikia jaukumo ir šilumos jausmą bet kuriame interjere. Mediniai gaminiai yra itin populiarūs Lietuvos namuose. Šiuolaikiniai technologiniai procesai leidžia sukurti tvirtus, patvarius ir natūralius medžio gaminiais - medinius laiptus, langus, duris ir grindis. 


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Igoris Bauer Vidutinė rinkos kaina
Klaipėdos raj., Kiti miestai
Gediminas Dudėnas Vidutinė rinkos kaina
Laiptų, jų turėklų montavimas. Medžio masyvo palangių gamyba ir montavimas. Grindjuostės ir jų montavimas.
Vilniaus raj.
MB 8 Elementai Vidutinė rinkos kaina
Gaminame medžio granules ,parduodame ir pristatome
Visuose miestuose
€ 110.00/vnt
Vigidas Pack UAB Vidutinė rinkos kaina
Dvigubo pjovimo mediena statybai, tvoroms, klojiniams, remontui. Lentos, gegnės, tašai, Ilgis nuo 2 iki 6 metrų, gaminių storis iki 20 cm. Galime tiekti obliuotą, kalibruotą,...
Šiauliuose (Centras)
€ 10.00/vnt
UAB "DOLETA" Vidutinė rinkos kaina
DOLETA projektuoja nestandartinio dizaino, individualių ir beveik neribotų formų žiemos sodus. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Užsakymus priimame visoje Lietuvoje ir pasaulyje.
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Raimondas Vidutinė rinkos kaina
Esu naujokas šioje srityje tad kainos nesikandžioja. Už parodyta pasitikėjima atsilyginu geru darbu.
Klaipėdoje (Centras)
€ 10.00/vnt
UAB "Orangutanas" Vidutinė rinkos kaina
Visi mūsų gaminiai iš natūralaus medžio, klientui pageidaujant apdirbame dažais, laku, beicais, ekologiškomis priemonėmis. Taip pat statome karkasinius namus, šiltiname pastatus, skardiname angarus, garažus, dengiame...
Visuose miestuose
€ 10.00/vnt
AB „ENERMEGA“ Vidutinė rinkos kaina
Medienos apdirbimo frezų su prilituotomis greitapjūvio plieno ir prilituotomis arba keičiamomis kietmetalio plokštelėmis gamyba. Kitų medienos apdirbimo įrankių gamyba (kotinės frezos, obliavimo peiliai, profiliniai peiliai,...
Alytuje (Pirmas Alytus)
€ 10.00/vnt
UAB VULGATUS Vidutinė rinkos kaina
Parduodame įvairių išmatavimų medinius padėklus. Įvairiais kiekiais.
Kaune
€ 3.00/vnt
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Medienos gaminiai tokie, kaip sūpynės, smėlio dėžės, žaidimų aikštelės, lauko tualetai , mediniai šuliniai, šuns būdos, valtys, tvoros elementai yra gaminami, parduodami ir įrengiami pagal...
Kaune
€ 1.00/vnt

Natūralus ir tvirtas - medžio gaminiai jūsų namuose        


Mediniai laiptai  yra puikus pasirinkimas, norint pridėti natūralumo ir elegancijos jūsų namams. Jie yra patvarūs, tvirti ir ilgaamžiai. Be to, mediniai laiptai turi unikalų charakterį, kuris gali praturtinti jūsų namų interjerą. Mediniai laiptai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip ąžuolas, uosis, pušis ir kt. Skirtingų medžiagų laiptai gali suteikti skirtingą jausmą, o tai leidžia pasirinkti reikiamą stilių ir derinti su interjeru.

Mediniai langai - puikus pasirinkimas, norint suteikti jaukumo ir šilumos jausmą bet kuriam interjerui. Mediniai langai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip ąžuolas, uosis, eglė ir kt. Jie yra patvarūs, tvirti ir atsparūs deformacijoms. Be to, mediniai langai gali būti lengvai pritaikomi prie bet kurio interjero stiliaus, ar tai būtų modernus minimalizmas, ar senovinio stiliaus elegancija. Mediniai langai taip pat yra puikus pasirinkimas norint suteikti papildomą izoliaciją ir mažinti triukšmą. Mediniai langai yra atsparūs temperatūros svyravimams, todėl jie gali būti naudojami bet kurioje klimato zonoje. 

Medinės durys yra puikus pasirinkimas, norint suteikti natūralumo ir tvirtumo jūsų namų interjerui. Medinės durys gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, Jos yra patvarios, tvirtos ir atsparios deformacijoms; jos gali būti pritaikomos prie bet kokio interjero stiliaus ir lengvai derinamos su kitais mediniais gaminiais.

Medinės grindys - geras pasirinkimas, norint pridėti  jaukumo jūsų namų interjerui. Medinės grindys gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų; skirtingų medžiagų grindys gali suteikti skirtingą jausmą, o tai leidžia pasirinkti reikiamą stilių ir derinti su interjeru. Medinės grindys yra patvarios ir ilgaamžės, jos lengvai prižiūrimos, gali būti lengvai atnaujinamos, taigi jos yra puikus pasirinkimas norint pritaikyti  interjerą savo poreikiams.

Mediniai gaminiai yra puikus pasirinkimas norint pridėti natūralumo ir elegancijos jūsų namų interjerui. Medis yra natūrali ir ilgaamžė medžiaga, kuri suteikia jūsų namams unikalų ir šiltą jausmą. Be to, mediniai gaminiai yra ekologiškas pasirinkimas, nes medis yra atsinaujinanti gamtinė medžiaga. Kadangi mediniai gaminiai yra ilgaamžiai, tai yra investicija į jūsų namus ir jų vertę. Be to, mediniai gaminiai yra universalus pasirinkimas, kuris gali būti pritaikytas įvairioms interjero stilistikoms ir poreikiams.

 

Sukurkite jaukią namų aplinką su mūsų medžio baldais


Namų aplinka yra viena svarbiausių vietų mūsų gyvenime, kurioje mes galime atsipalaiduoti, atsigauti ir susigrąžinti jėgas po sunkios darbo dienos. Todėl yra svarbu sukurti jaukią ir patogią aplinką, kuri ne tik atitiktų mūsų skonį, bet ir būtų funkcionali ir praktiška. Vienu iš būdų sukurti tokią aplinką yra pasirinkti medinius baldus, kurie yra ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir ilgaamžiai, patikimi ir ekologiški.

Mediniai stalai, medinės kėdės - puiki pasirinkimo galimybė, jei norite sukurti jaukią ir natūralią aplinką savo namuose. Medienos šiluma ir unikali tekstūra suteikia kiekvienam namų kambariui ypatingą jaukumo ir šilumos jausmą. Mediniai stalai, kėdės taip pat yra funkcionalūs ir patvarūs, todėl gali tarnauti jums ilgus metus.

Medinės spintos  yra dar viena puiki galimybė pridėti natūralumo ir jaukumo jūsų namų aplinkai; jos yra ilgaamžės ir funkcionalios, o jų unikalios tekstūros ir spalvos padės sukurti ypatingą jūsų namų interjerą.

Mediniai apdailos elementai, mediniai laikikliai - dar vienas būdas pridėti natūralumo ir jaukumo jūsų namų interjerui. Jie gali būti naudojami kaip sienų apdailos elementai, grindų dangos ar kitų interjero detalių dalys. Mediniai apdailos elementai gali suteikti jūsų namams unikalumo ir išskirtinumo.

Taigi, mediniai baldai yra puiki galimybė sukurti jaukią, natūralią ir patogią namų aplinką. Mediniai stalai, kėdės, spintos, laikikliai ir apdailos elementai yra ilgaamžiai, patikimi ir estetiškai patrauklūs. Pasirinkdami medinius baldus, galite ne tik pridėti natūralumo ir šilumos savo namų interjerui, bet ir pasirinkti ekologišką ir ilgaamžį sprendimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.