Šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje internetinė apsipirkimo galimybė tapo neišvengiama mūsų gyvenimo dalimi. Su nuolat didėjančiu el. komercijos verslo poreikiu, verslininkai nuolat ieško naujoviškų būdų savo internetiniam verslui įtvirtinti. Vienas iš tokių būdų yra elektroninės parduotuvės nuomos paslaugos,

El. parduotuvės nuoma

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB IT SITECARE Vidutinė rinkos kaina
Internetinės svetainės ir elektroninės parduotuvės: • Kliento poreikių identifikavimas, konkurentų analizė; • Internetinės svetainės dizaino kūrimas/parinkimas, funkcionalumo parinkimas (UX/UI pritaikymas); • Svetainės talpinimas ir domeno...
Visoje Lietuvoje
€ 20.00/val
UAB "digitouch!" Vidutinė rinkos kaina
Siekiate didesnių pardavimų ir būdų pritraukti daugiau klientų? Elektroninė parduotuvė yra viena efektyviausių priemonių tai padaryti. Sertek Media stiprioji pusė – elektroninių parduotuvių kūrimas. Nepriklausomai...
Vilniuje
€ 40.00/val
WEB SALONAS Vidutinė rinkos kaina
Individualus dizainas; Turinio valdymo sistema; Optimizavimas google; Prekių, paslaugų katalogas; Prekių krepšelis; Mokėjimų sistemos; Registracija; Ir kita (pagal Jūsų poreikius).
Visuose miestuose
€ 231.70/val
UAB „Ateities centras” Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas už prieinamą kainą. Galimi ir el. parduotuvės nuomos variantai. Tokiu atveju mėnesinės įmokos yra labai mažos ir tai puiki proga išsamiau...
Vilniuje (Senamiestis)
€ 0.29/val
IT Namai Vidutinė rinkos kaina
Nebrangus interneto tinklapių ir elektroninių parduotuvių kūrimas su turinio valdymo sistema. Kuriame naujus, atnaujiname senus tinklapius, teikiame tinklapių el parduotuvių administravimo paslaugas. Pritaikau elektroninės prekybos...
Šiauliuose (Centras)
€ 2.90/val
VRV.LT Vidutinė rinkos kaina
Kuo toliau, tuo labiau Lietuvoje vystosi elektroninė prekyba, todėl visos įmonės stengiasi savo verslą lygiagrečiai vystyti tiek realybėje, tiek virtualioje erdvėje. Planuojate pradėti savo verslą...
Marijampolėje
€ 2.90/val
UAB "Metausta" Vidutinė rinkos kaina
Kuriame reprezentacinius internetinius puslapius bei elektronines parduotuves. Konsultuojame. Teikiame paslaugas populiarinant el. parduotuvę google adwords sistema.
Kaune (Vilijampolė), Kiti miestai
€ 14.48/val

El. parduotuvės nuoma - kaip vyksta?


El. parduotuvės nuomos paslaugos prasideda nuo paieškos ir tinkamo pasirinkimo. Pirmas žingsnis yra rasti patikimą paslaugų tiekėją, kuris siūlo elektroninės parduotuvės nuomos galimybes. 

Po potencialių tiekėjų atrankos turėtumėte susisiekti su jais ir užduoti klausimus apie jų paslaugas. Pirmiausia, patikrinkite, ar jie siūlo galimybę pritaikyti elektroninę parduotuvę pagal jūsų poreikius. Taip pat svarbu aptarti nuomos laikotarpį, kainą ir kitas svarbias detales.

Suradus tinkamą tiekėją, reikia sudaryti nuomos sutartį. Šioje sutartyje turėtų būti aiškiai nurodytos nuomos sąlygos, laikotarpis, kaina, paslaugų apimtis ir galimybės ją pratęsti ar nutraukti.

Elektroninės parduotuvės pritaikymas. Po sutarties sudarymo bus pradėtas procesas, kurio metu elektroninė parduotuvė bus pritaikoma pagal jūsų poreikius. Tai apims svetainės dizaino pritaikymą, prekių katalogo sukūrimą, mokėjimo būdų integraciją ir kitus svarbius veiksmus.

Kai elektroninė parduotuvė bus paruošta, prasidės nuomos laikotarpis. Šiuo metu galėsite pradėti savo veiklą internete, pristatyti prekes ar paslaugas klientams ir uždirbti pajamas.


Kodėl verta nuomoti elektroninę parduotuvę?


Mažesni pradinių investicijų kaštai: Nuomodamiesi elektroninę parduotuvę, galite išvengti didelių pradinių investicijų, kurios paprastai susijusios su naujos parduotuvės kūrimu. Tai leidžia sumažinti finansinę riziką ir pradėti verslą mažesniais kaštais.

Greitesnis pradžios laikas: Nuomojantis elektroninę parduotuvę, jums nereikės laukti ilgų projektavimo ir programavimo procesų. Jau esama parduotuvė galima pritaikyti jūsų poreikiams, todėl galite pradėti verslą greičiau.

Techninė priežiūra: Pasirinkdami elektroninės parduotuvės nuomos paslaugas, galite patikėti tiekėjui techninės priežiūros klausimus. Tai reiškia, kad jums nereikės nerimauti dėl serverio administravimo, duomenų saugumo ar tinklapio stabilumo.


El. parduotuvės nuomos kaina


El. parduotuvės nuomos kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Šie veiksniai gali apimti:

Nuomos laikotarpis: Daugelis paslaugų tiekėjų siūlo įvairias nuomos sutarties galimybes, pradedant nuoma mėnesiui ir baigiant ilgalaikiais sutarties pasiūlymais. Ilgesnis nuomos laikotarpis gali reikšti mažesnę mėnesinę kainą.

Funkcionalumas ir paslaugų apimtis: El. parduotuvės nuomos paslaugos gali turėti įvairias funkcijas ir paslaugas. Paprastesni planai gali būti pigesni, tačiau jie gali turėti ribotą funkcionalumą, o išplėstiniai planai gali būti brangesni, bet suteikti daugiau galimybių.

Techninė priežiūra: Kai kurie paslaugų tiekėjai siūlo techninės priežiūros paslaugas, kurios padeda išspręsti techninius klausimus ir užtikrinti, kad el. parduotuvė veiktų sklandžiai. Papildomos techninės priežiūros paslaugos gali padidinti kainą.

Dizainas ir pritaikymas: Kai kurie paslaugų tiekėjai gali siūlyti pasirinktinį dizainą ir pritaikymą jūsų el. parduotuvei. Tokios pritaikymo galimybės gali reikalauti papildomų išlaidų.

Papildomos paslaugos: Kai kurie tiekėjai gali siūlyti papildomas paslaugas, tokias kaip mokymai, konsultacijos ar rinkodaros pagalba. Šios paslaugos gali turėti atskirą kainą arba būti įtrauktos į bendrą nuomos mokestį.


El. parduotuvės nuomos paslaugos


El. parduotuvės nuomos paslaugos yra puiki galimybė verslui, norinčiam greitai pradėti savo veiklą internete be didelių pradinių investicijų. Jūs galite pasinaudoti jau sukurtomis ir veikiančiomis parduotuvėmis, gauti techninį palaikymą ir pasinaudoti lankstumo galimybėmis, kad pritaikytumėte parduotuvę pagal savo verslo poreikius. Jei jums reikia efektyvaus būdo pradėti veikti elektroninėje erdvėje, apsvarstykite El. parduotuvės nuomos paslaugas ir atraskite privalumus, kuriuos jos gali suteikti jūsų verslui.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.