El. parduotuvės dizaino kūrimas yra kritiškas žingsnis norint sukurti sėkmingą internetinę parduotuvę. Norėdami pritraukti potencialius klientus ir skatinti pardavimus, būtina turėti patrauklų ir funkcionalų dizainą, kuris išryškintų jūsų prekes ir paslaugas. Nepaisant nuostolių, įvairios elektroninės parduotuvės sparčiai populiarėja, o tai padidina konkurenciją. Todėl tik profesionaliai sukurtas el. parduotuvės dizainas padės jums išsiskirti iš minios ir pasiekti didesnį klientų pasitikėjimą.

El. parduotuvės dizaino kūrimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nanoteqa Vidutinė rinkos kaina
Logotipo kūrimas PUIKUS DIZAINAS - Daugiaspalvis logotipas su keliais grafiniais elementais arba vienu labai detaliu elementu, pavyzdžiui, visoje srityje.Visų reikalingų formatų paruošimas (Logotipo skaidrumas, Spausdinimo...
Visuose miestuose
€ 5000.00 - 15000.00
MB IT SITECARE Vidutinė rinkos kaina
Internetinės svetainės ir elektroninės parduotuvės: • Kliento poreikių identifikavimas, konkurentų analizė; • Internetinės svetainės dizaino kūrimas/parinkimas, funkcionalumo parinkimas (UX/UI pritaikymas); • Svetainės talpinimas ir domeno...
Visoje Lietuvoje
€ 20.00/val
MB Viksva Solutions Vidutinė rinkos kaina
Akivaizdu, kodėl vis daugiau verslų persikelia į internetą ir pradeda prekybą čia. Ši investicija yra naudinga tiek smulkiam, tiek vidutiniam verslui. Nes tai taps dar...
Visuose miestuose
€ 300.00 - 15000.00
UAB "Technologijos" Vidutinė rinkos kaina
Profesionalus internetinių parduotuvių kūrimas, bei optimizavimas paieškos sistemoms Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje www.itechnologijos.lt
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Elektroninė parduotuvė yra viena iš populiarėjančių sričių, kuri padeda pasiekti klientą bet kuriame Lietuvos ar pasaulio taške nereikalaudama didelių investicijų. Priklausomai nuo internetinės parduotuvės apimties...
Kaune (Dainava)
€ 25.00/val
MB, Imas ir Ko Vidutinė rinkos kaina
iMAS - tai specialistų komanda, apimanti informacines technologijas, mobilųjį marketingą, pardavimus bei dizainą.Atliekame įvairius programavimo darbus. Internetinių svetainių kūrimas, mobiliųjų aplikacijų kūrimas, Front - End...
Vilniuje
€ 35.00/val
UAB NETMASTER LT Vidutinė rinkos kaina
Suteiksime visas elektroninės prekybos konsultavimo, internetinių parduotuvių kūrimo paslaugas, apmokysime naudotis turinio valdymo sistema, spręsime galimų internetinės rinkodaros kampanijų klausimus.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
GraphicBox Vidutinė rinkos kaina
GraphicBox komanda teikia šias paslaugas Elektroninės parduotuvės kūrimas Interneto puslapių kūrimas Mobilių aplikacijų kūrimas Procesų optimizavimo sistemos verslui - crm Internetinių projektų priežiūra Apie visas...
Vilniuje (Žirmūnai)
€ 18.00/val
UAB "digitouch!" Vidutinė rinkos kaina
Siekiate didesnių pardavimų ir būdų pritraukti daugiau klientų? Elektroninė parduotuvė yra viena efektyviausių priemonių tai padaryti. Sertek Media stiprioji pusė – elektroninių parduotuvių kūrimas. Nepriklausomai...
Vilniuje
€ 40.00/val
IV, ATO Digi Vidutinė rinkos kaina
Pateiksime keletą elektroninės parduotuvės dizainų, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patikusį ir jį koreguoti patariant mūsų komandos nariams, kad kuo labiau atitiktų Jūsų norus ir...
Vilniuje
€ 1.00/val

Kodėl svarbu pasirinkti profesionalus El. parduotuvės dizaino kūrimui


Profesionalūs el. parduotuvių dizaineriai atneša reikiamą žinių ir patirties bagažą, kuris suteikia jums pranašumą rinkoje. Toliau pateiksime keletą pagrindinių priežasčių, kodėl verta pasirinkti profesionalius dizainerius:

Išskirtinis ir pritaikytas dizainas. Profesionalūs dizaineriai sugebės kurti unikalius dizainus, pritaikytus jūsų prekių kategorijai ir rinkos poreikiams. Jų kūrybiškumas ir sugebėjimas pasiūlyti individualias sprendimų idėjas leis jūsų el. parduotuvei išsiskirti iš konkurentų.

Naudotojo patirties optimizavimas. Patyrę dizaineriai suvokia, kaip svarbu kurti patrauklias ir naudotojui draugiškas svetaines. Jie užtikrins, kad el. parduotuvės dizainas būtų intuityvus, lengvai naviguojamas ir patogus jūsų klientams. Naudojant pažangias funkcijas ir optimizuotą el. parduotuvės architektūrą, klientai turės puikią patirtį apsipirkdami jūsų svetainėje.

SEO optimizavimas ir konversijų didinimas. Profesionalūs dizaineriai ne tik sukuria estetišką el. parduotuvės dizainą, bet ir žino, kaip optimizuoti svetainę paieškos sistemoms. Jie atsižvelgs į SEO principus, tokius kaip tinkami URL, tinkamos struktūros puslapiai ir svetainės greitis, siekdami pagerinti jūsų el. parduotuvės matomumą paieškos rezultatuose. Taip pat jie žino, kaip didinti konversijas ir skatinti lankytojus tapti jūsų klientais.

Atnaujinimų ir palaikymo paslaugos. Profesionalūs el. parduotuvių dizaineriai ne tik sukuria pradinį dizainą, bet ir teikia nuolatinį palaikymą ir atnaujinimus. Jie padės jums atnaujinti dizainą ir pritaikyti jį prie besikeičiančių rinkos poreikių ir tendencijų.


Kur kreiptis dėl El. parduotuvės dizaino kūrimo?


Kuriant el. parduotuvės dizainą, svarbu rasti patikimą ir patyrusią dizaino įmonę ar specialistą. Štai kelios galimybės, kurias galite apsvarstyti:

Internetinės dizaino agentūros. Interneto platybėse galite rasti daug profesionalių dizaino agentūrų, besispecializuojančių el. parduotuvės dizaino kūrime. Šios agentūros dažnai turi komandą, kuri gali pasiūlyti išsamų dizaino ir programavimo sprendimą.

Freelanceriai yra nepriklausomi dizaineriai, kurie gali dirbti tiesiogiai su jumis ir kurti pritaikytą el. parduotuvės dizainą. Tai gali būti puiki galimybė, jei ieškote individualizuotos paslaugos ir norite glaudžiai bendradarbiauti su dizaineriu.

Skaitmeninio dizaino agentūros. Skaitmeninio dizaino agentūros gali pasiūlyti išsamų el. parduotuvės dizaino sprendimą, kartu su internetinio marketingo strategija. Jų tikslas yra ne tik sukurti gražų dizainą, bet ir padėti jums pasiekti didesnį internetinės sėkmės lygį.


El. parduotuvės dizaino kūrimo paslaugos


El. parduotuvės dizaino kūrimo paslaugos apima įvairias sritis, kad būtų užtikrintas sėkmingas projektas. Čia yra keletas svarbių paslaugų, kurias galite gauti iš profesionalių El. parduotuvės dizainerių:

Dizaino konsultacijos ir planavimas. Dizaino konsultantai padeda jums suprasti jūsų verslo tikslus ir poreikius bei sukurti strategiją, kaip tai paversti unikalia internetine parduotuve. 

Dizaino kūrimas ir programavimas. Profesionalūs dizaineriai ir programuotojai sukurs unikalų ir patrauklų dizainą, kuris atitiks jūsų prekių ar paslaugų stilių. Jie pasirūpins, kad visi dizaino elementai būtų tinkamai integruoti ir veiktų teisingai. 7

Turinio valdymo sistemos (CMS) įdiegimas ir konfigūracija. Turinio valdymo sistema leis jums lengvai valdyti ir atnaujinti savo El. parduotuvę be didelių techninių žinių. 

Integruotų mokėjimo sistemų ir saugumo užtikrinimas. El. parduotuvės dizaineriai užtikrins, kad jūsų parduotuvėje būtų integruotos saugios ir patikimos mokėjimo sistemos. Jie taip pat imsis reikiamų priemonių ir saugumo protokolų, kad būtų apsaugoti jūsų klientų duomenys ir užtikrintas jų saugumas.

Techninis palaikymas ir optimizavimas. Profesionalūs dizaineriai teikia techninį palaikymą ir atlieka parduotuvės svetainės optimizavimą, kad ji būtų greita ir patikima. Jie seka naujausias tendencijas ir atnaujina jūsų parduotuvės platformą, taip pat sprendžia techninius klausimus, kurie gali atsirasti naudojantis internetine parduotuve.


El. parduotuvės dizaino kūrimo kaina


El. parduotuvės dizaino kainos gali labai skirtis priklausomai nuo projekto apimties, sudėtingumo ir dizainerio patirties. Mažiems verslams gali tekti mokėti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų, o dideliems verslams gali tekti mokėti kelis tūkstančius eurų. Svarbu susisiekti su potencialiais dizaineriais ar agentūromis ir gauti individualią pasiūlymą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir biudžetą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.