Lubų darbai

Lubų darbai yra svarbi bet kokio interjero projektavimo ar atnaujinimo dalis. Lubų dažymas, remontas ir dekoravimas gali išties pakeisti erdvės išvaizdą ir atmosferą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Mes žinome, kad viskas yra įgyvendinama. Siekiame, kad mūsų pasiūlytos Įtempiamos lubos atitiktų Jūsų tikslus. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys profesionalūs specialistai. Teikdami plataus...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 10.00
MB Lubų sistemos Vidutinė rinkos kaina
Sveiki įtempiamos lubos, tai su mūsų veikla susijusi sritis.Konsultuojame, projektuojame, instaliuojame itempiamas lubas. Mūsų naudojama produkcija yra iš vienintelio oficialaus itempiamų lubų gamintojo Baltijos šalyse...
Visuose miestuose
€ 15.00/m2
Artūras Vidutinė rinkos kaina
Platus spalvų ir tekstūrų pasirinkimas (Matinės, Satininės, Blizgios, Raštuotos, fotolubos ir t.t.) Dirbame VISOJE Lietuvoje. Bazuojamės Klaipėdoje, Telšiuose, Plungėje ir Mažeikiuose. Lubų kainos prasideda nuo...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 13.00/m2
UAB, Doreva Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pakabinamų lubų sistemas: Mineralinės lubos (Amstrong; Sofit; Filigran; Bioguard); Metalinės lubos (Cbi; Amstrong; Teba); Gipsinės lubos (Rigips; Gyproc; Knauf); Iškirtinio dizaino lubos.
Vilniuje
€ 1.00/m2
Arūnas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamos lubos iki 09.31 tik nuo 12,5 euro/kvm Platus tekstūrų pasirinkimas - matinės, blizgios, satininės, su foto spauda arba "Descor". Tik iki rugpjūčio 31d. sudarius...
Visuose miestuose
€ 12.50/m2
UAB „Kvadrika“ Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pakabinamas lubas
Šiauliuose
€ 0.29/m2
UAB "ADR service" Vidutinė rinkos kaina
Vykdo standartinių modulinių patalpų montavimo, demontavimo, projektavimo ir statymo komercinę veiklą, kuri specialiai pritaikyta daugelio klientų poreikiams. Montuojame tiek standartines modulines patalpas, tiek modulines patalpas...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB Cesada Vidutinė rinkos kaina
Teikiame pakabinamų lubų montavimo paslaugas visoje Lietuvoje! Kabamosios lubos iš mineralinio pluošto — tai vienas populiariausių viešojo naudojimo patalpų apipavidalinimo būdų. Tokios lubos plačiai naudojamos...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas.
Kaune
€ 0.29/m2

Lubų dažymas: patarimai ir gudrybės


Lubų dažymas yra svarbus žingsnis siekiant atnaujinti arba pakeisti jų išvaizdą. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, svarbu pasirinkti tinkamus dažus. Pasitarkite su specialistu arba pažiūrėkite internete, kokie dažai yra tinkami jūsų luboms. Svarbu atkreipti dėmesį į dažų kokybę, spalvą ir savybes.

Prieš pradedant dažyti lubas, būtina tinkamai paruošti paviršių. Nuvalykite jį nuo dulkių ir purvo, apsaugokite apie lubas esančias sritis, kurias nenorite dažyti, ir užtikrinkite, kad lubos būtų lygios.

Lubų dažymui galite pasirinkti skirtingus metodus. Vienas iš populiariausių būdų yra naudoti dažymo teptuką. Kitas dažymo metodas yra dažymas purkštuvu. 

Norint pasiekti tolygų ir vientisą dažymo dangą, svarbu dažyti sluoksniais. Po pirmojo sluoksnio palaukite, kol dažai išdžius, ir tada tepkite antrąjį sluoksnį. Tai padės išvengti plyšių, nelygumų ar netolygaus spalvų padengimo.

Dažant lubas svarbu pasirūpinti tinkama ventiliacija. Dažai gali turėti stiprų kvapą arba sklisti dulkėtame ore, todėl svarbu užtikrinti, kad patalpoje būtų pakankama oro cirkuliacija. 

Po lubų dažymo svarbu užtikrinti tinkamą džiūvimo laiką. Tai gali skirtis priklausomai nuo naudotų dažų tipo ir aplinkos sąlygų. Laikykitės gamintojo rekomendacijų ir palaukite, kol dažai bus visiškai išdžiūvę, prieš pradėdami kitus darbus arba perkeldami baldus.


Lubų remontas: kaip atkurti sugadintas lubas


Sugadintos lubos gali būti nelygios arba turėti nelygumus, kurie gali trukdyti norint sukurti vientisą interjero dizainą. Norint išlyginti lubas, naudokite gipso pagrindą arba kitas tinkamas medžiagas, kurios padės pasiekti lygumą ir vientisumą.

Jei norite atkurti sugadintų lubų spalvą arba norite sukurti naują dizainą, galite panaudoti dažus. Pasirinkite tinkamą dažų tipą, atsižvelgdami į lubų medžiagą ir pageidaujamą rezultatą. Padažę lubas, galite atkurti jų pradinę išvaizdą arba suteikti naują, šviežią spalvą.

Jei lubos yra labai sugadintos ir remontas nepadeda, galite apsvarstyti lubų apdailos pakeitimą. Yra įvairių galimybių, kaip pakeisti lubų apdailą, pvz., įdiegti naujas lubų plokštes, sienines plyteles arba pan. Tai leis jums radikaliai pakeisti lubų išvaizdą ir sukurti naują interjero dizaino koncepciją.


Lubų dekoravimo idėjos: kaip padaryti savo lubas išskirtinėmis


Vienas iš būdų suteikti luboms išskirtinumą yra pridėti dekoratyvines lubų detales. Galite naudoti lubų profilius arba karnizus, kurie pridės elegancijos ir išskirtinumo jūsų interjerui. Taikydami šias detales, galite suteikti luboms gyvybės ir išskirtinumo akcentų.

Norint sukurti išskirtines lubas, galite panaudoti dvi skirtingas spalvas. Galite dažyti lubų apvadus arba tam tikras lubų sritis kita spalva nei likusią dalį. Tai suteiks jūsų interjerui gyvybės ir dinamikos, taip pat padės išryškinti tam tikras erdves ar architektūrinius elementus.

Jei norite labai išskirtinės lubų išvaizdos, galite naudoti šablonus ar šablonavimo techniką. Galite naudoti specialius šablonus arba rankomis sukurtus šablonus, kad ant lubų būtų sukurtos įdomios ir unikalios raštų ar formų kombinacijos. 

Lubų apšvietimas yra svarbus veiksnys, kuris gali suteikti luboms ypatingą atmosferą ir išskirtinumą. Galite naudoti įvairius apšvietimo elementus, kad sukurtumėte tam tikrą nuotaiką ar pabrėžtumėte architektūrinius elementus. Svarbu parinkti tinkamus apšvietimo sprendimus, kurie harmoningai derėtų su bendra interjero dizaino koncepcija.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.