Norite pakeisti savo namų vidaus interjero išvaizdą? Ieškote modernaus sprendimo, kuris padėtų įveikti įvairias dizaino iššūkius? Tuomet įtempiamos lubos yra puikus pasirinkimas!


Įtempiamų lubų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Elegance ceiling Vidutinė rinkos kaina
Norite sutaupyti apie 50% lubų įrengimui? Reikia greito ir kokybiško, bei nebrangaus lubų įrengimo sprendimo? Nenorite gyventi statybose ir klausyti meistrų pasiteisinimų, kodėl dar nebaigė...
Visoje Lietuvoje
€ 10.00
MB Lubų sistemos Vidutinė rinkos kaina
Sveiki įtempiamos lubos, tai su mūsų veikla susijusi sritis.Konsultuojame, projektuojame, instaliuojame itempiamas lubas. Mūsų naudojama produkcija yra iš vienintelio oficialaus itempiamų lubų gamintojo Baltijos šalyse...
Visuose miestuose
€ 15.00/m2
Artūras Vidutinė rinkos kaina
Platus spalvų ir tekstūrų pasirinkimas (Matinės, Satininės, Blizgios, Raštuotos, fotolubos ir t.t.) Dirbame VISOJE Lietuvoje. Bazuojamės Klaipėdoje, Telšiuose, Plungėje ir Mažeikiuose. Lubų kainos prasideda nuo...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 13.00/m2
Arūnas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamos lubos iki 09.31 tik nuo 12,5 euro/kvm Platus tekstūrų pasirinkimas - matinės, blizgios, satininės, su foto spauda arba "Descor". Tik iki rugpjūčio 31d. sudarius...
Visuose miestuose
€ 12.50/m2
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas.
Kaune
€ 0.29/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas; Pakabinamų lubų montavimas.
Kaune
€ 0.29/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas.
Kaune
€ 0.29/m2
MB AM CAPITAL Vidutinė rinkos kaina
Lubų įrengimas
Utenoje, Kiti miestai
€ 8.69/m2
Individuali veikla (liūdijimas) Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus susijusius su lubomis. Nuo paruošimo iki dažymo ar pakabinamų lubų sumontavimu
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Įspūdingos įtempiamos lubos: kaip jas sėkmingai sumontuoti savo namuose


Įtempiamos lubos yra ne tik praktiškas interjero sprendimas, bet ir įspūdingas akcentas jūsų namų interjere. Kaip sėkmingai sumontuoti įtempiamas lubas savo namuose? Štai kelios naudingos gairės ir patarimai:

Atidžiai pasirinkite spalvą ir faktūrą. Įtempiamos lubos gali padėti vizualiai pakeisti kambario dydį ir atmosferą. Rinkitės šviesias ir ryškias spalvas, jei norite, kad kambarys atrodytų didesnis ir šviesesnis. Tamsios spalvos suteiks jaukumo ir intymumo jausmą.

Konsultuokitės su dizaineriu. Jei nesate tikri dėl lubų dizaino arba norite išskirtinio ir unikalaus sprendimo, patartina pasikonsultuoti su profesionaliu interjero dizaineriu. Jis padės jums pasirinkti tinkamą dizainą, atsižvelgdamas į jūsų asmeninį skonį ir interjero stilių.

Šviesos planavimas. Svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą apšvietimo planavimą. Galite naudoti apšvietimo taškus, kurie sukurs šviesos efektą ant įtempiamų lubų paviršiaus.

Priežiūra ir valymas. Įtempiamos lubos nereikalauja sudėtingos priežiūros. Jų valymui pakanka švelnios drėgnos šluostės. Tačiau būtina vengti naudoti agresyvias valymo priemones.


Įtempiamos lubos: modernus sprendimas, padėsiantis išspręsti daugybę interjero problemų


Įtempiamos lubos yra modernus ir praktiškas interjero sprendimas, kuris padeda išspręsti daugybę įvairių interjero problemų. Štai keletas pavyzdžių, kaip įtempiamos lubos gali būti naudingos jūsų namų interjere:

Maskuoja nelygumus ir defektus. Jei jūsų lubos turi nelygumų arba defektų, įtempiamos lubos gali būti puikus pasirinkimas. Jos vienalytė ir įtempta struktūra užmaskuos bet kokius defektus ir suteiks jūsų kambariui tvarkingą ir švaią išvaizdą.

Akustikos pagerinimas. Įtempamos lubos gali padėti pagerinti kambario akustiką. Jos gali sugerti triukšmą ir padaryti jūsų namus tylesnius ir ramybesnius.

Apšvietimo poveikis. Įtempiamos lubos gali turėti puikų apšvietimo efektą. Jūs galite integruoti šviesos taškus, juos valdyti ir sukurti skirtingus apšvietimo scenarijus, kad būtų sukurtas tinkamas nuotaikos ir atmosferos efektas.

Vizualinis akcentas. Įtempiamos lubos gali būti puikus vizualinis akcentas jūsų namų interjere. Jų įvairios spalvos, faktūros ir dizainas gali sukurti unikalią ir įdomią kambario išvaizdą.


Ekonominė nauda ir ilgaamžiškumas: kodėl verta rinktis įtempiamas lubas


Kodėl verta rinktis įtempiamas lubas savo namuose? Štai kelios priežastys:

Ilgaamžiškumas. Įtempiamos lubos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra atsparios deformacijoms ir nepraranda savo pradinės išvaizdos su laiku. Jų ilgaamžiškumas yra daug didesnis nei tradicinių gipso kartono lubų.

Lengva priežiūra. Įtempiamos lubos nereikalauja sudėtingos priežiūros. Jų valymas yra paprastas ir greitas, o jų paviršius yra atsparus dulkėms ir purvui.

Energijos taupymas. Įtempiamos lubos gali padėti sumažinti šilumos nuostolius. Jų izoliaciniai sluoksniai gali padidinti izoliacijos efektyvumą ir sumažinti šildymo ir aušinimo sąnaudas.

Lengvas dizaino keitimas. Įtempiamos lubos yra lengvai keičiamos ir atnaujinamos.  Jei norite atnaujinti savo namų interjerą, jūs galite pakeisti jų dizainą ar spalvą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.