Lubų dažymas yra svarbi dalis, norint suteikti interjerui naują gyvybę. Su nuolat besikeičiančiomis dizaino tendencijomis, tai taip pat įgija naujus aspektus.

Lubų dažymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas.
Kaune
€ 0.29/m2
Povilas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas; Pakabinamų lubų montavimas.
Kaune
€ 0.29/m2
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Kaune
€ 0.29/m2
Justas Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Panevėžyje
€ 0.29/m2
Deividas Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Panevėžyje
€ 0.29/m2
Tomas Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Vilniuje
€ 0.29/m2
Laurynas Vidutinė rinkos kaina
Įtempiamų lubų montavimas; Įtempiamų lubų projektavimas.
Kaune
€ 0.29/m2
Alvydas Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Vilniuje
€ 0.29/m2
Darius Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Klaipėdoje
€ 0.29/m2
Donatas Vidutinė rinkos kaina
Pakabinamų lubų montavimas
Klaipėdoje
€ 0.29/m2

Naujos lubų dažymo tendencijos: nuo drąsių spalvų iki minimalistinių dizainų


Viena iš naujų lubų dažymo tendencijų yra drąsių spalvų naudojimas. Nuo ryškių ir energingų atspalvių iki švelnių ir subtilių spalvų, ši tendencija leidžia jums išreikšti savo unikalumą ir sukurti įdomią atmosferą. Galite pasirinkti drąsius mėlynus, raudonus ar net neoninius atspalvius, kad pabrėžtumėte tam tikrą kambario sritį arba suteiktumėte jam ryškumą.

Drąsios spalvos gali būti naudojamos įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galite nusipirkti arba pasigaminti didelį paveikslą, kuriame dominuoja jūsų pasirinkta drąsi spalva, ir jį pakabinti ant sienos. Taip pat galite pažymėti duris ar langus ryškia spalva, kad pritrauktumėte dėmesį. Svarbiausia yra išlikti kūrybiškam ir drąsiam, eksperimentuojant su spalvomis, kad sukurtumėte išskirtinį interjerą.

Naujos tendencijos lubų dažyme taip pat apima minimalistinį dizainą. Šis stilius tampa vis populiaresnis dėl jo paprastumo, švarumo ir elegancijos. Minimalistinis dizainas paprastai remiasi neutraliomis spalvomis, tokiomis kaip balta, gelsva arba pilka, kurios suteikia ramybės ir harmonijos pojūtį. Norint pasiekti minimalistinį dizainą lubų dažyme, svarbu pasirinkti tinkamą spalvą. Pasirinkdami neutralią spalvą, galite suteikti kambariui švarumo ir erdvės jausmą. 


Ekologiškas lubų dažymas: kaip rinktis aplinkai draugiškus dažus


Šiuolaikiniam pasaulyje didelė svarba skiriama aplinkos apsaugai ir tvarumui. Todėl ekologiškas lubų dažymas tampa vis daugiau paplitęs. Tai reiškia naudoti dažus, kurie yra aplinkai draugiški ir neturi kenksmingų medžiagų.

Rinkdamiesi ekologiškus lubų dažus galite sumažinti jūsų namų ekologinį pėdsaką. Dauguma ekologiškų dažų yra pagaminti iš natūralių ingredientų, kurie nekenkia oro kokybei ir nekelia pavojaus sveikatai. Be to, šie dažai gali būti naudojami be jokių kompromisų dėl kokybės arba spalvos pasirinkimo.

Renkantis ekologiškus lubų dažus svarbu atidžiai perskaityti etiketes ir patikrinti, ar produktas turi sertifikatus, patvirtinančius jo ekologiškumą. Taip pat galite pasikonsultuoti su profesionaliu dažytoju, kuris galės jums patarti dėl geriausio pasirinkimo.


Lubų dažymas be streso: kaip pasiruošti, kad viskas vyktų sklandžiai


Lubų dažymas gali būti didelis projektas, tačiau tinkama pasiruošimas ir organizacija gali padėti jums išvengti streso ir užtikrinti sklandžią darbų eigą. Štai keletas patarimų, kaip pasiruošti lubų dažymui ir užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai:

Paviršiaus paruošimas: Prieš pradedant dažyti lubas, svarbu užtikrinti, kad paviršius būtų tinkamai paruoštas. Pašalinkite senus dažus arba kitus nešvarumus ir užtikrinkite, kad paviršius būtų švarus ir lygus.

Medžiagų ir įrankių pasirinkimas: Atidžiai apgalvokite, kokią dažų spalvą ir tipą norite naudoti. Pasitarkite su specialistu arba įsigykite aukštos kokybės dažus ir tinkamus dažymo įrankius, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.

Planavimas: Sudarykite tvarkaraštį ir iš anksto nuspręskite, kada ir kaip bus atliekami darbai. Taip pat apsvarstykite, kiek laiko užtruks kiekvienas etapas, kad galėtumėte tinkamai suplanuoti darbus.

Apsaugos priemonės: Užtikrinkite, kad turite tinkamas apsaugos priemones, tokias kaip kvėpavimo takų apsaugos priemonės, akiniai ir pirštinės. Dažant lubas, gali išsiskirti kenksmingos medžiagos, todėl svarbu apsaugoti savo sveikatą.

Profesionalios pagalbos pasirengimas: Jei nesate patyręs lubų dažytojas arba tai yra didelis projektas, galite apsvarstyti galimybę pasamdyti profesionalus. Jie turės patirties ir įgūdžių, kad užtikrintų kokybišką darbą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.