Pamatų darbai

Norint pastatyti tvirtus ir saugius namus pirmiausia reikia tinkamai suprojektuoti ir sumontuoti pamatus. Pamatai yra pagrindinė konstrukcija, kuri laiko visą namo svorį.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Tvirti pamatai Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai ir profesionaliai įrengiame pamatus 1-2 aukštų namams. Konsultuojame, sudarome sąmatas. Dirba ilgametę patirtį sukaupę savo darbo srities žinovai. Darbus atliekame greitai, švariai, tvarkingai.
Vilniaus raj.
€ 35.00/m2
uab'akstatos grupe'' Vidutinė rinkos kaina
profesionalu komanda
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB, SEVITERA Vidutinė rinkos kaina
Gręžtiniai pamatai yra greitai montuojami bei pasižymi žema medžiagų bei darbų kaina. Vieni iš tvirčiausių pamatų - poliniai. Į žemę iki 10-12 metrų gylio yra...
Šiaulių raj.
€ 1.00/m2
UAB„ŠILTAS BŪSTAS" Vidutinė rinkos kaina
Mes projektuojame ir montuojame patikimus Legalett pamatus. Legalett vardas tiesiogiai siejamas su plokštinių pamatų pristatymu ir populiarinimu Lietuvoje nuo 2006 metų. Tai kokybiški pamatai, kuriuos...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, ŠEBSTA Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame gręžtinius pamatus diametru iki 800 mm ir iki 15 m gylio. Turima įranga puikiai tinka rekonstruojant statinius, sunkiau prieinamose vietose. Atliekami darbai: gręžtiniai pamatai,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “Kitas kelias” Vidutinė rinkos kaina
Pamatai – namo pagrindas. Tai pradinis ir esminis namo elementas. Nuo to, kaip atsakingai, teisingai bei profesionaliai bus parinkti ir pastatyti pamatai priklausys visa tolimesnė...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB, Per Contra Vidutinė rinkos kaina
Pamatai, kad ir kokios konstrukcijos būtų statomi, kad ir kurioje vietoje ir iš kokių medžiagų – jie visada sudaro 10-15% viso namo kainos. Atliekame polinių-gręžtinių...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Pagrindinė veiklos sritis: gręžtinių-polinių pamatų įrengimas individualiems gyvenamiesiems namams ir kitiems pastatams. Atliekami statybos darbai: * pastato ašių nužymėjimas; * polių gręžimas; * polių ir...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/m2
UAB ''VALVISTA'' Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės specialistai įrengia įvairaus tipo pamatus. Pamatų konstrukcijos būna labai įvairios: Stulpiniai pamatai; Juostiniai pamatai gali būti surenkamieji arba monolitiniai; Kryžminiai juostiniai pamatai įrengiami...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Pamatai1 Vidutinė rinkos kaina
DAROME VISU TIPŲ PAMATUS, ATLIEKAME KITUS BETONAVIMO DARBUS. SUTVIRTINAME SENUS SKILUSIUS PAMATUS, APŠILTINAME, ĮRENGIAME MELIORACIJĄ. GRĘŽIAME POLIUS ĮVAIRIŲ DIAMETRŲ GRĄŽTAIS. SKAIČIUOJAME DETALIAS DARBŲ IR MEDŽIAGŲ...
Kauno raj.
€ 1.00/m2

Kaip pasirinkti tinkamą pamatų konstrukciją savo namams


Kai kalbame apie pamatų darbus, svarbu žinoti, kad yra įvairių rūšių pamatų konstrukcijų, kiekviena tinkama skirtingoms situacijoms. Štai keletas populiarių pamatų konstrukcijų rūšių:

Plytų pamatai: Plytų pamatai yra paprastai ir ekonomiškai įgyvendinama konstrukcija. Jie gali būti tinkami nedideliems pastatams ir nereikalauja sudėtingų technologinių procesų.

Gelžbetoniniai pamatai: Gelžbetoniniai pamatai yra plačiai naudojami dėl jų stiprumo ir ilgaamžiškumo. Jie gali būti tinkami tiek nedideliems, tiek dideliems pastatams.

Mediniai pamatai: Mediniai pamatai dažniausiai naudojami statant namus su medinėmis konstrukcijomis. Jie yra lankstūs ir gali būti pritaikyti įvairioms vietos sąlygoms.

Poliuretano putų pamatai: Šios technologijos pamatai yra populiarūs dėl jų izoliacinės savybės ir greito montavimo. Jie taip pat gali būti naudojami kaip pagrindas šiltoms grindims.


Kokios yra naujausios technologijos naudojamos pamatų darbams?


Pamatų darbai taip pat yra stipriai paveikti nuolat tobulėjančių statybos technologijų. Naujosios technologijos suteikia galimybę statyti tvirtesnius, efektyvesnius ir saugesnius pamatus. Štai keletas naujausių technologijų, kurios naudojamos pamatų darbams:

Pamato stiprinimas naudojant pluoštinį polimerą. Pluoštinis polimeras yra itin stiprus ir lankstus, todėl jis puikiai tinka naudoti pamatų stiprinimui. Jis padidina pamato atsparumą įtempoms ir gali sumažinti griūties riziką. Be to, pluoštinis polimeras yra atsparus korozijai ir gali padidinti pamato ilgaamžiškumą.

GPS technologija pamatų konstrukcijoms. GPS technologija yra naudinga statant didelius pastatus su sudėtingomis pamatų konstrukcijomis. Ji leidžia tiksliai nustatyti pamatų vietas ir gylį, taip užtikrinant konstrukcijos tikslumą. GPS technologija taip pat padeda sumažinti klaidų tikimybę ir pagreitina statybų procesą.

Drenažo sistema pamatams. Drenažo sistema yra svarbi norint užtikrinti tinkamą vandens nutekėjimą nuo pamatų. Naujausios drenažo technologijos padeda sumažinti drėgmės poveikį pamatams, taip apsaugant juos nuo potencialios žalos. 

Pamatų izoliacija. Izoliacija yra būtina norint užtikrinti tinkamą šilumos ir garso izoliaciją namuose. Naujausios izoliacijos medžiagos ir technologijos padeda sumažinti šilumos nuostolius per pamatus ir pagerinti bendrą namo energetinį efektyvumą. 


Pamatų remontas: kada reikia imtis veiksmų ir ką daryti?


Laikui bėgant, pamatai gali patirti pažeidimus ir reikalauti remonto. Svarbu žinoti, kada reikia imtis veiksmų ir ką daryti, kad būtų užtikrintas pamato stabilumas ir saugumas.

Kada reikia remontuoti pamatus?

Matomi įtrūkimai arba deformacijos: Jei pastebite matomus įtrūkimus arba pamatų deformacijas, tai gali reikšti, kad pamatai yra pažeisti. Tokiais atvejais svarbu nedelsiant imtis veiksmų ir konsultuotis su specialistu.

Drėgmės arba pelėsių atsiradimas: Jei pastebite drėgmės požymių arba pelėsių atsiradimą pamatuose, tai gali reikšti problemas su hidroizoliacija arba vandens nutekėjimo sistema. Tokiu atveju būtina išsiaiškinti problemos priežastį ir atlikti reikiamus remonto darbus.

Pamato nelygumai arba nusidėvėjimas: Jei pastebite, kad pamatas yra nelygus arba jaučiate struktūros nusidėvėjimo požymius, tai gali reikšti, kad pamatas nebeatlieka savo funkcijų. Tokiais atvejais reikia įvertinti pamato būklę ir prireikus atlikti remonto ar stiprinimo darbus.

Ką daryti, kai reikia remonto?  Konsultuokitės su specialistu: Jei pastebėjote bet kokius pamatų pažeidimus arba turite įtarimų dėl pamato būklės, svarbu kreiptis į patyrusį specialistą. Jis atliks išsamų patikrinimą ir pateiks rekomendacijas dėl tolimesnių veiksmų.

Remonto darbų planavimas: Remonto darbų planavimas apima išsamų pamato būklės įvertinimą, problemų identifikavimą ir tinkamų remonto metodų pasirinkimą. Specialistas padės jums sukurti efektyvų ir saugų remonto planą.

Remontas ir atnaujinimas: Remonto darbų metu bus atliekami visi būtini taisymo, stiprinimo ar atnaujinimo darbai. Tai gali apimti įtrūkimų užpildymą, pamato stiprinimą, hidroizoliacijos ar izoliacijos atnaujinimą ir kt.

Reguliarios patikros ir priežiūros: Po remonto svarbu reguliariai tikrinti ir prižiūrėti pamatus, kad būtų išvengta tolimesnių problemų. Reguliarios patikros padės nustatyti ankstyvus galimus pažeidimus ir imtis veiksmų, kol jie dar nėra rimti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.